Sta raditi

Aska bez vuka

Zainteresovan član
Poruka
195
Možda da ti ulijem tračak nade.
Sa jednim mojim bivšim su prva dva tri intimisanja bila užas živi. Nigde hemije, ništa, čak sam zvala drugaricu da se žalim da je očajno bilo sve. Ali je sve ostalo bilo top.
Kasnije je on postao i ostao jedan od mojih najboljih seksualnih partnera, zato što smo izgradili dobru bazu sa ovim drugim, pa smo jedno drugom mogli da kažemo šta nas radi a šta ne, i voala, posle par puta - ludilooooo. 4 godine smo bili zajedno, do zadnjeg dana vrh seks.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Da ali je ovde anonimno. Moze da bude pera laza lela suzana.
Poruka je automatski spojena:

Drugo je kad su to relacije pa se znaju ljudi, pa lazo kaze peri a suzana prica leli, a lazo i suzana zajedno i pero i lela zajedno, a lazo i pera ortqci ihajhaaaj

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
E lela i suzana idu zajedno na solfedjo i muva ih profesor a pera i laza se prave da ne znaju. Jer ako kazu da znaju onda ce ispasti paranoici i nesigurni u sebe.

A pera i laza izadju u grad a sizana i lela imaju drugarice cecu i micu koje ih slucajno uvek sretnu u razlicitim kaficima.

A svi su zajedno isli u srednju.

Markoni11

Poznat
Poruka
7.456
Sta raditi kada ti se neko dopada skroz. Lepo pricas s njom o svemu, osecas da se gradi konekcija medju vama, ona se zaljubljuje, ali te ne uzbudjuje seksualno. Ne mislim fizicki nuzno, vec ti je nekako ono fina, ne umem da objasnim?
Napokone druze pa ti si bar iskusan. :D

Ako te ne uzbudjuje na prvi pogled znaci da nikada i nece i to je to i nema dalje. :kafa:

Evo sada tek vidim da ti je i @Lorelajn isto odgovorila. :D

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Pa da Markoni u pravu si.

Pa onda budi iskren. Ali nešto mi se čini da nećeš baš moći da joj kažeš - izvini, ne radiš me. Imam osećaj da ćeš ipak malo da ofarbaš.
Izvini ali ja sam problem, sta mislis o tome?

U pravu si Aska, ne mozes bas ni istinu sasipati.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Ajoj forke brate

Nije sve brate u seksu i dominaciji submisivnosti.
Aska i ja imamo totalno forumski odnos ni ne znamo se niti ima bilo kakve energije tu.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Ja mislim da to Forketu to treba pa projektuje na mene.

Al ok, da ne dizem prasinu.
Sve je ok Aska, iz daun d horsis, ja sam zauzet covek ne trazim vratolomije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.