Sta raditi

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
96.763
Sta raditi kada ti se neko dopada skroz. Lepo pricas s njom o svemu, osecas da se gradi konekcija medju vama, ona se zaljubljuje, ali te ne uzbudjuje seksualno. Ne mislim fizicki nuzno, vec ti je nekako ono fina, ne umem da objasnim?
ahhh muke moje
i ja se jednom tako zaljubila ko tetreb a on me oladio sa tim ''ti si mnogo fina''
more mars bre :evil:

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
96.763
A da te pitam nesto.
Jesi li imala kada susret da je on super, dobar, smeran, najs, romantican, razume te, kapira te, al ti prosto nije uzbudljiv? Ne radi te nesto i to je to?
jesam, naravno
samo sto se ne druzim sa nekim ko bi sa mnom hteo vezu
ortak je jedno, neko ko zeli nesto vise nije niti ce ikada biti
ako nesto ne podnosim i ne radim, to je zavlacenje

Darth Vader

Elita
Poruka
21.340
Sta raditi kada ti se neko dopada skroz. Lepo pricas s njom o svemu, osecas da se gradi konekcija medju vama, ona se zaljubljuje, ali te ne uzbudjuje seksualno. Ne mislim fizicki nuzno, vec ti je nekako ono fina, ne umem da objasnim?
Kako može da ti se dopada a da te ne privlači?
Zašto bih gradio konekciju sa nekim ko te ne privlači?
Teška hronična usamljenost+potpuno odsustvo samodovoljnosti??
Nije fizički privlačna ali je fina?
WTF?
Imam jedno jako fino nežno ćebe.Predivno se oseća na koži.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Aj da dr kam nekog bez nekog posebnog razloga?
Pa sad, obicno se tu ispreci ono: Svinjo jedna samo na seks mislis, gade, i zato bi prekinuo kontakt, a mi? A nase stvari? To sto se kapiramo ovako? I onda ti, ok i ti meni znacis ali na taj nacin. Aj da budemo drkari.
Poruka je automatski spojena:

Kakvi bre drugari.Da pati za tobom i daješ joj lažnu nadu.To je baš ogavno sa tvoje strane onda.
Pa znam, zato sam postavio temu. Dikema ovo ono, problem, tema, diskusija.

Keva

Elita
Poruka
24.118
Pa sad, obicno se tu ispreci ono: Svinjo jedna samo na seks mislis, gade, i zato bi prekinuo kontakt, a mi? A nase stvari? To sto se kapiramo ovako? I onda ti, ok i ti meni znacis ali na taj nacin. Aj da budemo drkari.

Znaci izivljavanje prve klase?

Evo, diskutujemo.

Negde je tu nezgodno ako komunikacija nije dovoljno jasna

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Znaci izivljavanje prve klase?

Evo, diskutujemo.

Negde je tu nezgodno ako komunikacija nije dovoljno jasna
Pa i ja sam pre za to bolje oladiti. Ako i jedna osoba tu.. Ali znas kako, nije to sad u praksi crno belo. Obicno se tu postave stvaricu smislu, volim seks ali mi nije najbitniji i onda te druga strana uhvati na tu izjavu i trte mrte. Kapiras?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Aj ovako. Mnogi ljudi (mahom zene) seksialno reaguju zqpravo van direktnog seksualnog konteksta.
Na or osecaj povezanosti, poverenja, razumevanja i td. To su emocionalna stanja koja ih uzbudjuju. Meni su to emocionalna stanja koja me ne uzbudjuju. Tj treba mi konktetan cin seksualan da bih bio uzbudjen. I onda tu dodje do konflikta. A mislim da pricam u ime i dosta muskqraca. Mada nije ni bitno. Ne radi se o generqlnom, vex eto o izdvojenom primeru. I onda budes osudjen zbog toga u smislu da ti nije dovoljno ovo prvo i zbog toga budes muskq svinja koja je napusta.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Kevo, znas koliko puta mi se desilo da pricamo, lepo nam, jeste, ni o cemu cak seksualnom, nego o svemu, nadjemo se i ona krljne naprasno zvaku i mislis se kojiti je ***** jbte.
A na pr kad s tim tipom osobe pomenes seks ona bude onako defanzivna i skrece temu na nesto uobicajeno. E sad, mozda je stiidljiva, mozda joj ni ne treba prica o tome ili gest da bi se uzbudika, sta vec, ne radi se o njoj/njemu, vec tebi kone treba vise od toga. Treba ti uzbudjenje melandzh.

Darth Vader

Elita
Poruka
21.340

Mooolim?
Jeli hoćeš da ti stvarno kažem šta se dešava kada mi neka kaže to što si naveo u vezi seksa?
Ako smo u svežoj vezi.(najvažniji detalj)
!!!!
Okeeeej.Okeeeej.
Pa seksa nikad biti neeeće.
A ako sam posebno ljut.
Biće ga samo jednom i biće savršen.I više neee.Čisto da vidiš šta ti uskraćujem.
Bićemo zajedno.daaA.Bićemo u vezi. :)
Ali.Seksa biti neeće.Imaćeš sve samo ne to.Neeeeće se desiti. :)
Plakaćeš gorko zbog svojih reči. :)
Naravno na kraju ćeš da raskineš. :) :)

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.908
Mooolim?
Jeli hoćeš da ti stvarno kažem šta se dešava kada mi neka kaže to što si naveo u vezi seksa?
Ako smo u svežoj vezi.(najvažniji detalj)
!!!!
Okeeeej.Okeeeej.
Pa seksa nikad biti neeeće.
A ako sam posebno ljut.
Biće ga samo jednom i biće savršen.I više neee.Čisto da vidiš šta ti uskraćujem.
Bićemo zajedno.daaA.Bićemo u vezi. :)
Ali.Seksa biti neeće.Imaćeš sve samo ne to.Neeeeće se desiti. :)
Plakaćeš gorko zbog svojih reči. :)
Naravno na kraju ćeš da raskineš. :) :)
Pa dobro al to je teranje mak na konac. Ne uskracujes samo njoj vec i sebi. Sto bi to radio?

Ili igras na kontra psihologiju. I to bude iscrpljujuce.

Darth Vader

Elita
Poruka
21.340
Pa dobro al to je teranje mak na konac. Ne uskracujes samo njoj vec i sebi. Sto bi to radio?
Ne razumem.Šta ti to znači.Glupi seks imaš gde hoćeš.

Ili igras na kontra psihologiju. I to bude iscrpljujuce.
Da.Ja sam jako osvetoljubiv.Jako.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.