sta radite kad dugo niste...

Princeza na poslu:
Hoces novu devojku ili samo sex?

Za ono prvo je potreban veci trud, a za ono drugo manji. Zna se gde mozes da naletis na devojke koje bi ti prekratile muke. Promuvaj se po splavovima, kaficima... Ne treba ti valjda savet u vezi sa tim? Znas sta ti je ciniti!

Ja sam jednom apstinirala 3 godine i nistami nije falilo! :twisted:
tri godine , tri godine, mora da je bila prava erupcija, kada ti se dogodilo opet....
 
Deda_Mraz:
...vodili ljubav a imate neopisivu zelju?
e to se meni upravo desava. sa devojkom raskinuo, sa nekim drugim zenskim svetom mi se nesto bas i ne da u ovo poslednje vreme...:(
:roll:

To se ne kaze uopste voditi ljubav vec udovoljavanje sexualnom nagonu. Za ljubav nikad nema potrebe puno truda u trazenju, svako bice na svetu je gladno ljubavi. Sex je nesto drugo, muskarci su 10X gladniji od devojaka, tako da moras naici bas na tu desetu, a da u tom trenutku ne bude zauzeta. :(
 
i sto je naveca frka - devojke su previse stidljive u danasnje vreme.
znam pre god dana da sam ladno pricao sa svakom koja mi se svidela, a sad sve kukaju kako imaju decka, kako zure kuci...
znaci sta? - treba zenska populacija malo da se oslobodi i da kaze: "OK, evo veceras necu da budem "dobrica" vec idem malo da ludujem..."[/quote]

Ma daj samo tako pricate! Kad vam je do sexa, i dusu bi prodali, i na sve bi pristali, cak i sebe ponizili, a posle sve ispocetka. Ova bila s ovim, s onim, sa mnom, pa mozes da zamislis kakva je ona, sto dalje, to je devojka za jednu noc...i sl.
Od kako je sveta, zna se da je zenska populacija uvek ta koja je bila prozivana... Mozes da zamislis kad se u Turskoj..ili u sl. zemljama, zena koja nije nevina pre braka, stavlja na magarca..da je ceo grad vidi. Mislim apsurdno :evil: Imam sad prilike da ucim o tim odnosima u drustvu koji su ranije bili zastupljeni, i mogu da kazem jadne te zene :(
Jeste da se do danas mnogo toga promenilo, ali jos uvek vazi isto. Zene ne mogu da rade sta hoce a da ne budu ozloglasene, a muskarci mogu, jer oni onda dobijaju "titulu frajera".
Razmisli...jel bi ti dao tvojoj devojci...da veceras ode s nekim?
 
grickash semenke....chatujesh....grickash semenke......chitash knjigu....grickash semenke.....pomazesh prijateljima....grickash NOKTE?.....dajesh ispite....grickash nameshtaj.....uchlanish se u P.D. "pobeda".....grickash parket.....prichash sa kasirkama i pekarkama......grickash, sada vec zidove......bacish djubre......i poshto si progrizao put do komshinice....TARRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
goodday:
grickash semenke....chatujesh....grickash semenke......chitash knjigu....grickash semenke.....pomazesh prijateljima....grickash NOKTE?.....dajesh ispite....grickash nameshtaj.....uchlanish se u P.D. "pobeda".....grickash parket.....prichash sa kasirkama i pekarkama......grickash, sada vec zidove......bacish djubre......i poshto si progrizao put do komshinice....TARRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
... konacno, gricnes i komsinicu... :twisted:
 
Princeza na poslu:
Hoces novu devojku ili samo sex?

Za ono prvo je potreban veci trud, a za ono drugo manji. Zna se gde mozes da naletis na devojke koje bi ti prekratile muke. Promuvaj se po splavovima, kaficima... Ne treba ti valjda savet u vezi sa tim? Znas sta ti je ciniti!

Ja sam jednom apstinirala 3 godine i nistami nije falilo! :twisted:

Izvini, a da li ste Vi sada baba... :lol: :lol: :lol:
 
Osobe koje imaju redovan i zdrav sex, zacinjen dubljom emotivnom vezom i dubokom intimnoscu,u mnogo su vecoj prednosti od onih drugih , u odnosu na sam zivot! Zato ljudi , osvrnite se oko sebe i ne gubite vreme u prazno, ne izmisljajte koje kakve gluposti, vec pocnite da zivite ! Razapnite me, ali 3 godine provesti bez gore navedenog i reci da ti nista ne fali, to samo po sebi nije normalno i prirodno! :(
 
Ne pocinje zivot u vezi! Ali upravo onaj koji ne zna sam da zivi sa sobom, najcesce ne zna ni da zivi sa drugima!
Ono sto mi govori iskustvo jeste da ljudi ,koji imaju vec dovoljno godina, a za sobom nemaju ni jednu ozbiljnu vezu i u stalnom su deficitu sa sexom, su upravo osobe koje same sa sobom ne mogu da izidju na kraj, kljukaju se iluzijama, i njihov zivot , meni licno, izgleda isprazno!Ali isto tako, vidim i ljude koji su u dugim vezama,ali su potpuno identicni sa prethodnim slucajevima (veze im se svode na formalnost, nedostaje i sex-tj. nema ni sexa, ni intimnosti, ni dubljih emocija)! To je moje skromno misljenje, verujem da izuzeci postoje. Necu da generalizujem!
 

Back
Top