sta radite kad dugo niste...

Gost
Deda_Mraz:
...vodili ljubav a imate neopisivu zelju?
e to se meni upravo desava. sa devojkom raskinuo, sa nekim drugim zenskim svetom mi se nesto bas i ne da u ovo poslednje vreme...:(
:roll:
I Mujo je imao isti problem pa mu Haso rekao da uzme dva kamena,da ga na jedan stavi a drugim da ga udara. Nakon malo vremena čuje Haso Muju kako vrišti pa ga pita- sta ti je, bol. "Kako sta mi je, vidiš da se samozadovoljavam"- "Pa kada ti je najslađe"- pita Haso- KAD PROMAŠiM, odgovori Mujo.

Princeza na poslu

Zainteresovan član
Poruka
172
Hoces novu devojku ili samo sex?

Za ono prvo je potreban veci trud, a za ono drugo manji. Zna se gde mozes da naletis na devojke koje bi ti prekratile muke. Promuvaj se po splavovima, kaficima... Ne treba ti valjda savet u vezi sa tim? Znas sta ti je ciniti!

Ja sam jednom apstinirala 3 godine i nistami nije falilo! :twisted:

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Princeza na poslu:
Hoces novu devojku ili samo sex?

Za ono prvo je potreban veci trud, a za ono drugo manji. Zna se gde mozes da naletis na devojke koje bi ti prekratile muke. Promuvaj se po splavovima, kaficima... Ne treba ti valjda savet u vezi sa tim? Znas sta ti je ciniti!

Ja sam jednom apstinirala 3 godine i nistami nije falilo! :twisted:

Oooooooooooooo, Princezo kako tada na tebe nisam naiso, jadan onaj koga si posle toliko vrrmena uhvatila u svoje ruke
mora da je jecao i urlao od zadovoljstva koje si mu pruzila...mora da si bila i nezna i divlja u isto vreme....

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Pa naravno da se pitas, znas nista od toga ako ne osetim miris, neprestalnu vlaznost, i ako mi ona (tvoja ribica) dok ja jezikom prilazim ne govori "to to mi radi, zelim tvoj jezik tu i tamo i ovde daaaaaaaa to ponovi, sad kruzno, grublje, neznije da to sad ponovo"(ako to ne cujem od oralnog zadovoljstva i tvoj i maog nema nista) a ti za to vreme mrdas kukovima lagano a istovremeno jecaji koje cujem mene pale i dovode do ludila...a ti to volis....ako ovi znaci postoje to znaci da i ti zelis a za mene je to dovoljno da idem dalje....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.