Sta ometa Stojakovica da postigne savrsenstvo?

  • Začetnik teme Sida26220
  • Datum pokretanja
snaja88:
Zagor BG:
Opet Dirk Novicki ubacio tri banke. Peđu ljudi ne shvataju. Inače, on je svetska klasa! :lol: :lol: :lol: Čekam odgovor od snajke 88!!!
Evo vase Snaje nije mi radio internet,sorry pa se nisam ubacila u raspravu :lol: .Evo i Milica ga podrzava koliko ja vidim. Konacno necu biti sama medju sve tvrdoglavim muskarcima :roll: .Evo Pedji falio 1 poen do 3 banke...Sta cemo sad.?Ima neko primedbe???? Ne cujem....
Novicki isporučio pet banki. Ne čujem? :wink:
 
Zagor BG:
snaja88:
Zagor BG:
Opet Dirk Novicki ubacio tri banke. Peđu ljudi ne shvataju. Inače, on je svetska klasa! :lol: :lol: :lol: Čekam odgovor od snajke 88!!!
Evo vase Snaje nije mi radio internet,sorry pa se nisam ubacila u raspravu :lol: .Evo i Milica ga podrzava koliko ja vidim. Konacno necu biti sama medju sve tvrdoglavim muskarcima :roll: .Evo Pedji falio 1 poen do 3 banke...Sta cemo sad.?Ima neko primedbe???? Ne cujem....
A odbrana, asistencije? Klempavi treba da se pokrije ušima i da nauči da priča. :lol: Što se tiče šuta i ćorava koka ubode zrno naročito kada potroši toliko lopti. Smešno! :lol:
:D :D :D :D
 
Zagor BG:
snaja88:
Zagor BG:
Uporedite Dirka Novickog i našeg smešnog Peđu. Dirk ima šut, ulaz, odbranu a Peđa samo šut i to tokom utakmice ali nikada je tim istim šutem u zadnjim momentima nije rešio. Smešan je i naduvan, a o dobročinstvima njega i Divca će se čuti! :lol:
Valjda znas da se kosarka igra 40 i 48 minuta, sto znaci da treba biti u formi CEO MEC a ne samo slucajno pogoditi na kraju.
Toliko situacija je bilo gde je Webb bio kriminalan pa pogodi sut za pobedu i postane Kralj. Iako je imao samo 6-7 poena. neki igraci tako sticu slavu, a neki ovako. Ako je tebi 'nas Pedja' tako smesan (!?!) a Dirk ti je super, onda se nemoj predstavljati da si Srbin vec da si Nemac (ili Amer sta ti je draze :roll: )
Da je Pedja naduvan nisam primetila.Gde si ti to video??? Ja poznajem par ljudi koji su njega blize upoznali i oni govore sve najbolje o njemu. Ocigledno ga ti nisi upoznao i onda ne moras da pricas gluposti :x .
AA sa si mislio pod zadnjom recenicom da c se za dobrocinstva njih dvojice cuti? Pa...onda ti izgleda nisi cuo kad je na Vestima bilo da je stigla pomoc od 200.000$ ali never mind....Ko shvati znace,ko ne shvati ne treba mu ni objasnjavati :lol: :lol:
1) ja nisam snajka, nego čovek koji je sa uspehom igrao pleja u Prvoj Srpskoj ligi još za vreme stare Jugoslavije kad je u Prvoj A Ligi igrala Cibona, Zadar, Olimpija, Bosna itd., i kada je bio uspeh da igraš za svoju ulicu.
2) ja gledam realnu korisnost igrača u svim elementima igre.
3) snajka mislim da je i tebe a i još par forumašica zasvrbela ... mašta, najblaže rečeno.
4) Peđa je prilikom gostovanja Amera u Bgd napravio žurku i pravio se mutav kada je došao ''drug'' iz reprezentacije čini mi se Čabarkapa. Epilog: Crnje i onaj ko mi treba napred, ostali stop!
5) Peđa i Divac su ovog leta imali prečih poslova oko kampa i Knjaz Miloša tako da nisu mogli da igraju za reprezentaciju. Nikada im neće biti dovoljno para. No, Peđa i onako za reprezentaciju nije mnogo uradio (Evropsko prvenstvo) :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
 
I jos jedna stvar, ja mislim da on ni ne tezi tom nekom savrsenstvu, da mu nema zelju za usavrsavanjem, za pobedama, i da to sad bukvalno odradjuje. Obezbedio se za ceo zivot i sad samo kulira i krcka milione.
P.S. I nema "ono" sto se ne moze imenovati a imaju Bodiroga, Djordjevic Divac, i kad god se budu nabrajali nasi najbolji igraci u istoriji, Pedje tu nece biti...
 
jose garcia:
rac, upustili ste se u diskusiju sa dve napaljene 16 godisnjakinje oko tema o kosarci.Njima je Pedja najlepsi :P i najbolji ako bi ga nasle da ih kresne bar jedared, bile bi najsrecnije na svetu. A o kosarci znaju malo vise od moje babe.
Kakvi gubitnici vremena

Potpuno se slazem sa tobom, forum je pun napaljenih klinki koje se pale na sve vrsta sportista. Lepo idite na temu sex pa tamo pisite o vasim fantazijama za Pedjom i kompanijom!
 
snaja88:
Zaista nisam srela jadnije 'muskarce' o Vas, koji nemaju pojma o sportu o kom pricaju...patetic :roll: :roll:
Tebe ima svuda i nigde. To potvrđuje broj poslatih poruka. Ja javno priznajem da nisam toliko pametan da pošaljem na razne teme 4150 poruka! :lol: Što se tiče košarke, tu sam ''malo'' kompetentan :lol: . Možda bi zaboravila na Stojakovića kada bi videla kako ja sa 180 cm kucam!! :lol:
 
malena_nbg:
njega nema sta da sprecava, on jednostavno ne moze da bude savrsen. Sa onom debilnom facom moze samo da se zapita sta ga sprecava da postane najveci debil. Ranije mi i nije bio toliko los, ali posle odluke da ne igra na ep... Ma bre njega samo majka moze da voli.
Šta ga briga. Otvorio restoran u Solunu, napumpao manekenku i navijaće za nas! :lol: U principu, i nije on tako glup kako izgleda ili mu neko sa strane šapuće. :lol: :lol:
 

Back
Top