Sta ometa Stojakovica da postigne savrsenstvo?

  • Začetnik teme Sida26220
  • Datum pokretanja
GOSTU,
Ni u jednom trenutku ne osporavam misljenje drugih o Stojakovica. Samo navodim svoje misljenje uz poneki argument nasih i stranih arbitara. KADA GOVORIM O TOME STA JE KO URADIO ZA NASU ZEMLJU, STO SE STOJAKOVICA TICE, NE MISLIM U SPORTU GDE JE DOPRINEO, NEGO U NEKOM DRUGOM SMISLU...HUMANITARNOM, KULTURNOM!!? U AMERICI, U NJUJORKU, POSTOJI ULICA NIKOLE TESLE... MOJA SESTRA STUDIRA TAMO I ZA SVE STUDENTE TEHNIKE ON JE VAZNIJI I OD SAMOG EDISONA!!!!??? EDISON JE IMAO PREKO 1000 PATENATA, A TESLA 118, PA JE IPAK U NAUCNOM SMISLU POPULARNIJI Nego, ja sam objasnila zasto sam pokrenula ovaj topic da nisi mozda taj deo preskocio!!!!!!! :D :D :D :D
 
Anonymous:
Anonymous:
tebi bi mozda bilo bolje da se bavis naukom umesto sportom posto se u sport razumes kao Marica u kriv ... covek koji je osvojio zlato usred amerike nije doprineo nista ovoj zemlji,covek koji svako vece drzi amerima predavanje iz kosarke ne doprinosi ugledu nase zemlje.Dobro mozda i ne doprinosi ali zapitaj se da li je ova zemlja dala nesto tom coveku koji osniva fondove po americi i prikuplja novac i razno razna druge stvari da pomogne ovom narodu.sad ti rece da je Djordjevic vise zadusio ovu zemlju,porediti ta 2 lika pa to je smesno to je kao sto i ti sama navede nase naucnike porediti Teslu i Pupina.Ko je od njih dvojice vise zadusio ovu zemlju.Istina je da ce se za njih znati jos dugi niz godina,a stojaka mozda zaboraviti posle prestanka igranja ali reci ti meni da neki amerikanac zna ko je Tesla,Pupin, i ostali koje si navela i ako znaju ko su neznaju odakle su.
Prema tom malo vise se bavi tim tvojim epruvetama,a strucnim ljudima ostavi da se bave koliko je stojak dobar.
Izmedju ostalog i sam Medzik Dzonson kaze da je Pedja najkompletniji suter sadasnjice koji igra u NBA,a isto tako isti je Pedju stavio u prvu petorku zapada za ALL-STAR kao i Carls Barkli.
Sad ti budi tako pametna pa reci da su i oni niko i nista od igraca.
sto se tice da ima bolji igraca u evropi navedi jednog.
Toliko od mene.

O.K> Vidim da si me analizirao!!!!!!!! Za Stojakovica sam rekla da nije kompletan igrac!! To stoji!!!! On jeste kompletan suter i nista vise!!!!!!!! Svi govore da je on nesto uradio za nasu zemlju, kazi mi konkretno sta!!!! Individualna je stvar kako ko ocenjuje igrace! Ja sam nekad bila plej, pa sam mozda pristrasna!!!!!! Licno mislim da je velicanje Stojakovica prenaglaseno, jeste dobar igrac, ali ne tako dobar igrac... On sedam elemenata igre po tvom misljenju koje Stojakovic ima!? Kad se vec bolje razumes od mene! Sto je mozda i slucaj!!! Ne bavim se hemijom vec fizikom!!!!! Gde nema epruveta!!!!! :twisted:
Rekla si da nema talenta dovoljno i dobro ti je rekao!Znala sam da si neki ludi fizicar cim pricas takve gluposti u vezi sporta.....A sto se tice ulice Tesle,on nije bio sportista!!!Umesto da se u nasoj zemlji trg zove:,,Trg Svetskih Sampiona,,(plato ispred skupstine) ,,Trg Kosarke, moze i ,,Trg Vlade Divca a za par godina ,,Trg Predraga Pedje Stojakovica,, a ne trg Djundjica...Blaaaaaaaaa :roll: :roll: :roll: :?
 
snaja88:
sida26220:
Gde se pojavi Stijakovicevo ime tu si i ti. Zasto? Iako izgleda da je odgovor ocigledan, mislim da si ti negde pogresila. U poslednje vreme veoma sam aktivna u forumu. Primetila sam da se pojavljujes svuda da branis Pedju. Tvoji argumenti me navode na pomisao da si osoba, koju je privukao nazovi zgodan kosarkas i zbog toga si pocela da se interesujes za kosarku i Kingse. Kada Stojakovic bude (ako) napustio klub 2006. i presao u neki drugi, da li ces i ti tada promeniti misljenje i navijati za neki drugi klub? Sto to govori o tebi kao o osobi? Dobila sam mnogo negativnih komentara zbog teme koju sam postavila, jer sam pomesala nauku sa sportom, mnogima to izgleda nezamislivo. Smatram da je neverovatnije procenjivati igru nekog igraca na osnovu fizickog izgleda. Moja formulacija je odraz bunta zbog nacina zivljenja omladine i sistema uspostavljenih vrednosti. Vecina uzore trazi na pogresnom mestu. Pored licnosti na televiziji postoji more zanimljivijih ljudi, oni su vredni paznje i cesto su mnogo inspirativniji. Pogledaj oko sebe, preskoci neku utakmicu, puno propustas. Naravno, ovo sam zakljucila na osnovu tvojih odgovora. Razuveri me!!!
Da te razuverim???Pa sta ce ti to u zivotu pomoci molim te!Zar je tvoj osnovni zivotni zadatak da trazis dlaku u jajetu u izjavame nekih ljudi(sammo ne znam sta se svi navrzli na mene).Ja sad nisam rekla ni da mi se svidja ni da mi se ne svidja vec samo ono sto mislim o njemu kao KOSARKASU :o i PREDSTAVNIKU :o nase izmucene zemlje u svetu,sto on i jeste.Iznela sam samo cinjenice(koje usput,svako zna)vezane za njegovu igru i talenat,i ne treba niko da nas u tome ,,razuverava,,.Pa sta ako mi se on svidja???jel to neki problem :roll: :shock: ?Ima lep osmeh :D ,duhovita je osoba,sladak je,dobar kosarkas...Ne znam sto sad to tebi smeta.Ima jos osoba kojima to smeta,ne moras jos i ti da se ubacujes :x !
rekla si jednu veoma glupu stvar,da se izgleda sportisti ocenjuju na osnovi izgleda.Takvu izjavu ne moges vezati za mene(osim ako ne izmislis ko svi drugi).Koliko god da sam ja njegov fan,mislim da je Divac mnogo veca legenda u svetu i ovoj zemlji(bar za sada).A ne verujem da on nesto buja od fizickog izgleda... :roll :? :
Cekaj sta si jos rekla???Aha,da promeni klub.Sad ja zaista ne znam kakav treba da dam odgovor da me sto vise popljujes,ali ovo zaista ne znam kako da ti odgovorim.Najiskrenije ti kazem.Ako on ode u neki drugi tim,a Divac kojim slucajem ostane u Kingsima(sto ne verujem za 2 godine) verovatno cu biti neutralna.Ne mogu da navijam za 1 naseg a 1 da mrzim :? .To je bolesno.Kinge obozavam,znaci kao CEO TIM i ne bih zelela da ih menjam.Dobro ti je pitanje al ne znam sta ih uradila.Pedja bi mi bio drag kao i sad,ali ne znam kako bih navijala...
Ja sam ti kao oni fanovi Zvezde i Partizana koji dane i dane,sate i ate provedu jkidajuci zivce na stadijonu.Ja samo provodim noci i noci pred TV jer nazalost,ne mogu da odem u SACramento :cry: :( .
PS I nije da ne [propustam nijednu tekmu,gledam samo one koje nasi prenose a njih ima veoma malo!
Za sada toliko.
Pozdrav :wink:
 
Zagor BG:
Uporedite Dirka Novickog i našeg smešnog Peđu. Dirk ima šut, ulaz, odbranu a Peđa samo šut i to tokom utakmice ali nikada je tim istim šutem u zadnjim momentima nije rešio. Smešan je i naduvan, a o dobročinstvima njega i Divca će se čuti! :lol:
Valjda znas da se kosarka igra 40 i 48 minuta, sto znaci da treba biti u formi CEO MEC a ne samo slucajno pogoditi na kraju.
Toliko situacija je bilo gde je Webb bio kriminalan pa pogodi sut za pobedu i postane Kralj. Iako je imao samo 6-7 poena. neki igraci tako sticu slavu, a neki ovako. Ako je tebi 'nas Pedja' tako smesan (!?!) a Dirk ti je super, onda se nemoj predstavljati da si Srbin vec da si Nemac (ili Amer sta ti je draze :roll: )
Da je Pedja naduvan nisam primetila.Gde si ti to video??? Ja poznajem par ljudi koji su njega blize upoznali i oni govore sve najbolje o njemu. Ocigledno ga ti nisi upoznao i onda ne moras da pricas gluposti :x .
AA sa si mislio pod zadnjom recenicom da c se za dobrocinstva njih dvojice cuti? Pa...onda ti izgleda nisi cuo kad je na Vestima bilo da je stigla pomoc od 200.000$ ali never mind....Ko shvati znace,ko ne shvati ne treba mu ni objasnjavati :lol: :lol:
 
snaja88:
Zagor BG:
Uporedite Dirka Novickog i našeg smešnog Peđu. Dirk ima šut, ulaz, odbranu a Peđa samo šut i to tokom utakmice ali nikada je tim istim šutem u zadnjim momentima nije rešio. Smešan je i naduvan, a o dobročinstvima njega i Divca će se čuti! :lol:
Valjda znas da se kosarka igra 40 i 48 minuta, sto znaci da treba biti u formi CEO MEC a ne samo slucajno pogoditi na kraju.
Toliko situacija je bilo gde je Webb bio kriminalan pa pogodi sut za pobedu i postane Kralj. Iako je imao samo 6-7 poena. neki igraci tako sticu slavu, a neki ovako. Ako je tebi 'nas Pedja' tako smesan (!?!) a Dirk ti je super, onda se nemoj predstavljati da si Srbin vec da si Nemac (ili Amer sta ti je draze :roll: )
Da je Pedja naduvan nisam primetila.Gde si ti to video??? Ja poznajem par ljudi koji su njega blize upoznali i oni govore sve najbolje o njemu. Ocigledno ga ti nisi upoznao i onda ne moras da pricas gluposti :x .
AA sa si mislio pod zadnjom recenicom da c se za dobrocinstva njih dvojice cuti? Pa...onda ti izgleda nisi cuo kad je na Vestima bilo da je stigla pomoc od 200.000$ ali never mind....Ko shvati znace,ko ne shvati ne treba mu ni objasnjavati :lol: :lol:
1) ja nisam snajka, nego čovek koji je sa uspehom igrao pleja u Prvoj Srpskoj ligi još za vreme stare Jugoslavije kad je u Prvoj A Ligi igrala Cibona, Zadar, Olimpija, Bosna itd., i kada je bio uspeh da igraš za svoju ulicu.
2) ja gledam realnu korisnost igrača u svim elementima igre.
3) snajka mislim da je i tebe a i još par forumašica zasvrbela ... mašta, najblaže rečeno.
4) Peđa je prilikom gostovanja Amera u Bgd napravio žurku i pravio se mutav kada je došao ''drug'' iz reprezentacije čini mi se Čabarkapa. Epilog: Crnje i onaj ko mi treba napred, ostali stop!
5) Peđa i Divac su ovog leta imali prečih poslova oko kampa i Knjaz Miloša tako da nisu mogli da igraju za reprezentaciju. Nikada im neće biti dovoljno para. No, Peđa i onako za reprezentaciju nije mnogo uradio (Evropsko prvenstvo) :lol: :lol:
 
Ne razumem vas uopste,zasto se svadjate? Dirk je odlican igrac ali brate dokle cemo vise ceniti tudje nego svoje...Ako mogu Ameri i svi ostali da obozavaju i priznaju samo svoje zasto ne bi i mi.A kako i bi kad ste zajedljivi,zlobni i ljubomorni na tudje uspehe...Te Pedja onakav ili ovakav ili bilo koji drugi igrac sa ovih prostora..Ma pustite coveka da zivi svoj zivot i ne zavidite mu na uspehu nego se usresredite da i vi "komentatori" i "veliki poznavaoci" sporta uspete u zivotu.Bice vam lepse i lakse...
 
Zagore druze nije u redu da pises nesto tako za Divca jel on nije to zasluzio ni od koga.Covek je ucinio mnogo za ovu zemlju u svakom smislu i mislim da nije u redu da ga napadas zbog Knjaza jel nije on odlucio da proda fabriku vec oni mamlazi koji nas vode i prodaju i ono sto savrseno funkcionise.
Covek je jos ranije rekao da nece da igra za reprezentaciju i mislim da to treba da se postuje, a sto se tice Stojakovica kako si sejo tako ces i da pozanjes.Nadam se da je dobro posejao, ali kako je krenulo mislim da ce da bude losa setva.
Za devojcicu koja se mnogo razume u kosarku nije sreca kad ti odlucis vise utakmica u sezoni sa zadnjim sutom koje nas Stojakovic promasi vec to se kod nas kaze imati m..a.Pedja je vanserijski suter, ali nije covek za odluku jel nema taj kvalitet sto bi znacilo pusti ga da puni tokom igre, a kad je stani pani onda se zna kome ide lopta.
 
Prvo, ja se nesvađam nego dajem svoje mišljenje. :!:
Drugo, voleo bih da ''savršeni'' Peđa ima kvalitete ''nesavršenog'' Novickog koji uvek igra za svoju zemlju i to vrlo dobro. 8)
Treće, ja gledam košarkaša iz ugla njegove upotrebljivosti na terenu, tj. sa aspekta trenera jer se nezaljubljujem u muškarce. :lol: :lol: :lol:
Četvrto, uvek bih u timu više voleo da imam Novickog nego Peđu i nemogu reći da je Peđa bolji samo što je naš. :wink:
Ko želi da se svađa neka se svađa sa samim sobom. Ta varijanta je pametnija i zdravija bar za njegovu okolinu. Pozdrav svima!
 
vlama:
Zagor je u potpunosti u pravu ja bih samo dodao tj. nabrojao jos par EVROPSKIH igraca koji su bolji i korisniji od Pedje!
Tony Parker
Mano Ginobili
Dejan Bodiroga
Sarunas Jasikevicius
Andrey Kirilenko
Pau Gasol, zar nije tako?
Potpuno se slažem! Naročito Paul Gasol (nije klasično krilo,više krilni centar ali ima ''solidnu'' praćkicu) i Jasikevicius. Andrey ima fizičke predispozicije koje dovoljno ne koristi. Bodiroga je ''mekan'' za NBA pa zato i ne prihvata ponude jer je inteligentan momak. Ginobili je dobar bek. Nego, ja gledam krila. Ima ih bar deset koji su od Peđe za nijansu slabiji u šutu, a dva puta bolji u ostalim elementima igre. od njega. Naravno, Peđu je pro.ralo par puta pa je izbio u prvi plan. To ti je pravi čovek na pravom mestu. Primera radi, koja mu je tehnika vođenja lopte. Sada će neko reći da krilu ne treba tehnika i treba samo šut. Pogrešno, štta će mi Peđa kad mu neide šut. Da troši lopte? Pozdrav svima! :lol:
 
OVAKO!!!

PEDJA NEMA POJMAAAAA!!!!!!!

dosta sam kriticki nastrojen prema njemu!!

jedino ima sut-i nista vise!
pogledajte ga kada trci kontru-strh ga da primi loptu
okrece glavu negleda u loptu kako mu je nebi dobacili!
veoma plasljiv igrac!
vise suteva za 3 pone nego za 2 sto govori da je slab 1-1 primi i sut to je njegova igra ako to moze tako da se nazove! ima srecu sto je precizan inace
nebi bio tam gde je sada!
 

Back
Top