Sta nikada ne biste mogli da oprostite?

snaja88:
Prava je umetnost oprostiti a zaboraviti. Cesto je nemoguce uskladiti to dvoje :? .Ne bih oprostila lazno prijateljstvo,ogovaranje iza ledja. Zauvek prekinem sa takvim osobama (sva sreca bila je samo 1)

hm... Meni se uglavnom ovo drugo desi. moja veeelika mana, suvise brzo zaboravljam sta mi je ko uradio! :( Tako da i kad oprostim zaboravim sve, i kad ne oprostim isto tako... hihihi... :)
Nemam pojma... jedina stvar koju nikad necu oprostiti SEBI, je ta sto se nisam oprostila od mog kuce koji je uginuo pre mesec dana.... :cry: [/u]
 
Pa moglo bi se reci da oprastam sve i svasta ali ponekad poludim!Najvise mrzim kada neki ortak zna da se palim na neku ribu pa je smuva.....mada se to retko desava(uvek je ja prvi smuvam).Ali zato sam drugu polomio lobanju olukom kada vatao moju ribu i tako......Inace losa strana mi je sto fizickim obracunima cesto resavam stvari!
 
Skoro sve prastam, dosta je mrznje i svadje u svetu, ne moram i ja da zacinim :D

Ponekad, razmislite ovako: i vi nekada povredite neku osobu ( ali retko kad bez razloga, pretpostavljam ), i verovatno imate razlog za to
( ne kazem da je opravdan samo da ste to u tom trenutku osetili kao najbolje za sebe/njih/njega/nju/bilo koga ). To rade i drugi ljudi.
Sebi prastate sve i svasta, jer sa sobom zivite potpuno iskreno i ne krijete nista, i razumete da ste ziva bica i da smete da gresite.
Ali ponekad se drugima ne prasta jer jednostavno ne ocekujete od njih da su gresni, tj. da imaju pravo na gresku.

:wink:

obnovite stara i zaboravljena prijateljstva! :D
 
New Rose:
Skoro sve prastam, dosta je mrznje i svadje u svetu, ne moram i ja da zacinim :D

Ponekad, razmislite ovako: i vi nekada povredite neku osobu ( ali retko kad bez razloga, pretpostavljam ), i verovatno imate razlog za to
( ne kazem da je opravdan samo da ste to u tom trenutku osetili kao najbolje za sebe/njih/njega/nju/bilo koga ). To rade i drugi ljudi.
Sebi prastate sve i svasta, jer sa sobom zivite potpuno iskreno i ne krijete nista, i razumete da ste ziva bica i da smete da gresite.
Ali ponekad se drugima ne prasta jer jednostavno ne ocekujete od njih da su gresni, tj. da imaju pravo na gresku.

:wink:

obnovite stara i zaboravljena prijateljstva! :D

ja uvek oprastam kad neko nije to ucinio namerno ili ako je sve to smisljeno unapren i ako je svesno radjeno tj. ako je ta osoba znala da ce to da me povredi onda to nije vredno oprostaja. treba zasluziti oprostaj
 

Back
Top