Sta napraviti

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.445
Ako ste muskarac koji nije grinto (grinte u ovom smislu znace oni tipovi koji tesko nesto ulove pa to sto ulove odmah prisvoje) i kao trebao bi se smiriti, ali preposteni ste da bi varali vasu smirenu. Jer puno zena mozete jos imati, ali se moze desiti i da zbog toga ostanete zauvek sami. Sta bi izabrali, smirili se ili nastavili pa sta bude?:D

Ako ste muskarac koji nije grinto (grinte u ovom smislu znace oni tipovi koji tesko nesto ulove pa to sto ulove odmah prisvoje) i kao trebao bi se smiriti, ali preposteni ste da bi varali vasu smirenu. Jer puno zena mozete jos imati, ali se moze desiti i da zbog toga ostanete zauvek sami. Sta bi izabrali, smirili se ili nastavili pa sta bude?:D

A šta bi ti uradio?

meni je ovo konfuzno

Zaebano je reći jer *** nikad ne znaš šta ti život nosi. No svakako bih voleo da se skrasim nakon izvesnog vremena. Mišljenja sam da sve ima svoje, pa tako i ovo. Ne priliči muškarcu od nekih 35 godina i naviše da izigrava plejboja. Bar ne meni.

Smirio ... , jashta nego smirio ... u protivnom shto bi se zenio uopshte ??? ...da bi varao zenu ???
A vec ako si dasa , pa ti biraj mudro shta ces da terash " do kraja zivota " .
Sve u svoje vreme pa tako i kad se covek ozeni bolje da okaci rukavice o klin i prihvati se nove uloge u zivotu .

Kad budes spreman za smirivanje, bice ti sve jasno! Cim postavljas ovakvo pitanje, znaci nisi za smirivanje... Samo mislim da bi bilo vise fer prema tvojoj "smirenoj" da zna na cemu je, a ne da joj radis iza ledja...

Back