Шта мислите о Војиславу Шешељу?

Шта мислите о Шешељу?


  • Ukupno glasova
    62
1610015492456.png
 
svako ima pravo da misli sta hoce. pa i ti.

ne menja nista na stvari. to za bednika i najlon kesu govori ko si i kakav si. drugi su `stekli` milion puta vise ali nisu ko voja pa ti ne smetaju.


Ne volim ni jednog politicara-za mene su to paraziti.
A ovde je tema Seselj i tvoje pisanje da je bio bogat i pre politike.
Bio sam u to vreme mladic i napaljen na srpstvo i nacionalizam i uclanio se u jedinu stranku u kojoj sam ikada bio a to je SNO, tamo su bili Mirko Jovic, Drasovic i Seselj. Bio sam i kontrolor na prvi izborima i znam kakvi su bili-ne bih pisao nesto sto ne znam. Draskovic je ziveo u stanu na Petlovom brdu, a sada vec deceniju i kusur zivi u vili u Diplomatskom naselju u Kosutnjaku, pored Covica, Marka Nicovica i slicnih baraba... Od te trojice se jedino Mirko Jovic nije obogatio.

Pozdrav.
 
Šešelj: potencijalni genije koga je, paradoksalno, slomilo i upropastilo upravo to što ga nisu slomili po zatvorima. Nisu ga slomili, ali su u njemu kao mehanizam odbrane probudili bolestan egocentrizam koji je Šešelja učinio trajno onesposobljenim za bilo kakvu državničku funkciju, a diktator nije mogao da postane jer je po ubeđenju demokrata (što mu je jedini plus). Zato će i umesto kao politički genije ostati ubeležen kao politička i pravna aždaja koja se koristila za sitna politička potkusurivanja i političku eliminaciju nebitnih političkih igrača.

Jedino za šta mu skidam kapu i klanjam se do zemlje je što je Hag na njemu slomio zube. Jedini je od svih onih naših nekadašnjih državnika i vojskovođa, a sadašnjih haških baba, ponizio, popljuvao javno zgazio taj sud, na način na koji on to zaslužuje: groznim uvredama i sočnim psovkama koje će se pamtiti zauvek i koje mlade generacije citiraju i godinama nakon što su izrečene. Nema Srbina koji na svako pominjanje Haškog tribunala neće u sebi ponoviti ono čuveno "Vi svi pripadnici Haškog tribunala, možete samo da prihvatite da mi..." Legenda.
 
Ne volim ni jednog politicara-za mene su to paraziti.
A ovde je tema Seselj i tvoje pisanje da je bio bogat i pre politike.
Bio sam u to vreme mladic i napaljen na srpstvo i nacionalizam i uclanio se u jedinu stranku u kojoj sam ikada bio a to je SNO, tamo su bili Mirko Jovic, Drasovic i Seselj. Bio sam i kontrolor na prvi izborima i znam kakvi su bili-ne bih pisao nesto sto ne znam. Draskovic je ziveo u stanu na Petlovom brdu, a sada vec deceniju i kusur zivi u vili u Diplomatskom naselju u Kosutnjaku, pored Covica, Marka Nicovica i slicnih baraba... Od te trojice se jedino Mirko Jovic nije obogatio.

Pozdrav.
tri decenije prođoše...evo gde je običan naro, a gde su srpski političari
 
Šešelj je obično izdajničko udbaško gofnoo.
Нешто као СМРД-ИНФО? :zcepanje: :hahaha:
АМЕРИЧКА ПРОФЕСОРКА ТВРДИ:
Трамп је амерички Шешељ!

ПРОФЕСОРКА Хариман института на Колумбија универзитету, Тања Доми,
изјавила је да је председник САД Доналд Трамп, амерички Војислав Шешељ

53479_w-56604872_orig.jpg

https://www.novosti.rs/c/planeta/svet/952354/americka-profesorka-tvrdi-tramp-americki-seselj
Тања Доми је, осим увредљивих израза за лидера радикала и председника САД, такође изнела
низ неистина о рату у Босни, као нпр. о ,,геноцидним Србима" и ,,масовном силовању муслиманки"
,
а чему је ,,лично сведочила".

Јеси ли то ти ТАЊА? z:lol: ...'ај ЧИБЕ!
 
da ponovimo ruganje fizickom izgledu je osobina ljudi niskog cela!

eno bosko zvani kamen za kupus je mlad(relativno), vitak, prosed,verovatno mu smrde noge, a opet je ogranicenih sposobnosti, bolje prolazi kada cuti.

ps marksizam nije umro, na izdisaju je kapitalizam, marksizam daje brojne odgovore za ubuduce. naravno treba biti obrazovan i idejno cist
 
srpski vojvoda je div junak koji napada brojno jaceg neprijatelja, tursku carevinu, austrougrsku carevinu, nemacku, , usa i ostalu buraniju, i brani goloruk srpski narod od zuluma i demokracije i rare

ustaski ti tvoj bojnik je osoba koja licno organizuje masovne pokolje civila, zena i dece, kad god moze. mao u macvi u WWI i dalje se zna. ubija, muci i izivljava se, i opet cete to da radite ako vam se pruzi prilika
 

Back
Top