Quantcast

Шта мислите о Војиславу Шешељу?

Шта мислите о Шешељу?

• Ukupno glasova
    52

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.765
Inteligentan čovek, iritantan isto toliko koliko inteligentan
... Srbiji je bio potreban kao prirodno fantastičan dramaturg, ali ostaje njegova škola da živi i posle njega...
Tako da AV nosi određen gen... gen Vojislava Šešelja, i ma kako se dresirao, maskirao i menjao, mi još u njemu vidimo taj neizbrisivi trag...
Prema tome, Šešelj je bio profesor par excellence!

Jugoslav Cvarak

Aktivan član
Poruka
1.880
Inteligentan čovek, iritantan isto toliko koliko inteligentan
... Srbiji je bio potreban kao prirodno fantastičan dramaturg, ali ostaje njegova škola da živi i posle njega...
Tako da AV nosi određen gen... gen Vojislava Šešelja, i ma kako se dresirao, maskirao i menjao, mi još u njemu vidimo taj neizbrisivi trag...
Prema tome, Šešelj je bio profesor par excellence!
Majketibozje, pa ti si luda koliko i ja...

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.765
A što taj animozitet, cool je lik...
On je tačno na granici između Slobodana Miloševića i Aleksandra Vučića tako da se svi ovi između gube kao da nisu nikad ni postojali.
Nemam pojma otkud spikerima pravo da menjaju srpski jezik tako, ja bih ih jednom ispravila da pamte za ceo život...
Mislim da je veći problem u zemlji što pola Srbije ne zna izgovor imena svog predsednika, nego ko je tamo neki Šešelj.

Mr.Infinity

Poznat
Poruka
7.376
Ne mogu ni da kažem ni pod jedan ni pod dva.
Bio mi je dobar jedno vreme sredinom devedesetih. Tada mi se učinilo da je pravi Srbin i nacionalista, a posle Haga kada je totalno stavio u prvi plan rusku bajku, umesto da je ostao dosledan ideologiji Velike Srbije, nisam više mogao da gledam na njega kao na pravog Srbina i patriotu već kao na izdajnika koji želi da Srbija bude deo strane države u ovom slučaju Rusije,

комшија

Legenda
Poruka
50.633
Агент хрватске републичке удбе који је овде доведен да својим "перфомансима" почетком деведесетих, а по окупираним деловима Хрватске и које је увек пратила камера Радио Телевизије Београд, хомогенизује Хрвате и допринесе одзиву за мобилизацију у хрватску војску.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.