Quantcast

Sta mislite o RACICAMA?

wild_child

Elita
Poruka
18.257
Poznajem samo tri račice ... i toliko su različite da bez ostalih podataka ne mogu da ih uhvatim ni za glavu ni za rep :D
Dve su prilično agresivne i muškobanjaste ( za jednu znam da je ovan u podznaku ali za drugu ne znam) što mi je bilo nekako neočekivano...dok je treća pak dobrica, zavisna od emocija i ljubavi, ma na lebac da je mažeš. A lepa ko princezica <3

Kod mene se u rak smestili venera i merkur i rado bih ih malo pogurala odatle, bilo ka blizancima ili ka lavu ^_^

Миша

Domaćin
Poruka
3.363
No ne bih ja namerno obmanjivala....
Не сумњам. ;)

hoćeš da mi kažeš na koji si me datum locirao?
Хоћу. За друге: користио сам свој софтвер AstroMole, који још увек није објављен. :) Он служи за претраживање ефемерида кад су задате одређене карактеристике хороскопа који се тражи. Ако неко жели, може да ми зада неке услове (типа венера од тог до тог степена, месец у том знаку итд.) па да му излистам датуме који те услове задовољавају.

neptunka

Zainteresovan član
Poruka
131
Poznajem samo tri račice ... i toliko su različite da bez ostalih podataka ne mogu da ih uhvatim ni za glavu ni za rep :D
Dve su prilično agresivne i muškobanjaste ( za jednu znam da je ovan u podznaku ali za drugu ne znam) što mi je bilo nekako neočekivano...dok je treća pak dobrica, zavisna od emocija i ljubavi, ma na lebac da je mažeš. A lepa ko princezica <3

Kod mene se u rak smestili venera i merkur i rado bih ih malo pogurala odatle, bilo ka blizancima ili ka lavu ^_^
I meni su racice muskobanjeste :D bar nekoliko njih koje poznajem :)

Миша

Domaćin
Poruka
3.363
Ја сам мислио да је за манипулисање људима задужен знак Ваге, :) али да се сложим да су сви мањи или већи манипулатори, и да нема свако укус за свачији стил манипулације, односно *манипулације*.

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.189
znam nekoliko racica i sve su izrazito lepe... ne bih rekla da su manipulatorke, pre ce biti iskrene i direktne, sto na um to na drum... mozda malo povrsne i bez takta, u smislu da ce danima da ti kukaju o nekom svom problemu a kad se posle nekog vremena ti njima pozalis na istu stvar, nece pokazati ni mrvu empatije ili sazaljenja... dobre prijateljice u koje se moze imati poverenja

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.