Sta mislite o ovome?

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/466361/Danijela-Pantic-Sin-mi-je-vec-vegan




tvrdi Danijela Pantić.
Voditeljka Televizije „Prva“ je sina Ignjata već navikla na vegetarijanstvo.


Ona se zalaže i protiv obavezne vakcinacije.
- Ne verujem u „lekove“ koji imaju toliko negativnih efekata kao vakcine i za koje proizvođači ne mogu da garantuju. Nije dokazano ni da se može na veštački način stvoriti imuni sistem, niti je posle vakcinacije urađeno istraživanje o njenim posledicama. Verujem da se deca rađaju zdrava i da njima samo treba jačati imuni sistem, pre svega zdravim načinom života, a ne izazivati ga vakcinama sa umrtvljenim virusima, živom i konzervansima - kaže voditeljka.

Ja cu svoj komentar dati u sledecem postu, posto mislim da je potrebno da se to posebno naglasi.
 
Glupost.Mogla je da saceka da mali sam odluci hoce li da bude vegeterijanac ili ne kada malo poraste.I sto je meso toliko strasno i zasto je,recimo,krompir prskan 20 puta svakakvim otrovima pre vadjenja zdraviji od mesa?
Ne volim kada tako neki pocnu da upravljaju zivotima svoje dece tako na silu.Isto kao i oni koji upisuju decu na folklor,tenis,fudbal i slicno a niti ga pitaju da li on to hoce niti ih interesuje da li dete ima talenta za to.
 
sve u skladu sa ucenjem Sladjane Velkov dokazang kriminalca i vodje veganske sekte,a istovremeno clanice OTO-a,znaci sve najgore,i nadam se da ce nadlezni poceti da reaguju na ovakve slucajeve,jer je ovo zloupotreba a ovakvim roditeljima zapretiti oduyimanjem dece,zbog nesavesnog roditeljstva.
 
ja-bih-da-mi-to-kolje.jpg
 
Citala sam mnogo o tim temama i u sustini jesam sklonija biljnoj ishrani, ali da se beba ovako hrani i da se prave eksperimenti na tako osetljivom uzrastu mislim da je opasno. Mogu da razumem da ona to radi iz najbolje namere i zaista kad se udje u te teme, pocnes da razmisljas prilicno iskljucivo o ishrani... nemam pojma...

Ni vakcine verovatno nisu idealne, ali je tek tu eksperimentisanje opasno, tj ne znam ni da li ona moze da odlucuje o tome, valjda je zakonom odredjeno da moraju svi da se vakcinisu. Ipak, kada se uzme u obzir kolika je bila smrtnost i prosecna duzina zivota pre obavezne vakcinacije, mislim da nema dileme.
 
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/466361/Danijela-Pantic-Sin-mi-je-vec-vegan









Ja cu svoj komentar dati u sledecem postu, posto mislim da je potrebno da se to posebno naglasi.
nisam kliknula na link mrzi me da citam sve te gluposti
ovo sto si izdvojio - prvo joj oduzeti dete, onda je svuci i potraziti dva oziljka na ruci, garantujem da ih ima, onda je isibati, i dati dozivotnu zabranu za razmnozavanje
mislim da nema apsolutno nikakve poente objasnjavati joj bilo sta jer je ko da objasnjavas zidu
 
Ako treba da osuđujemo, ja bih pre osudila moju snajku i većinu žena sličnih njoj, koje bebama daju čokolade, smoki i veštačke sokove već u prvoj godini života.
Slažem se da je i ovo preterano, ali ako krećemo sa oduzimanjem dece, po meni ima mnogo alarmantnijih situacija od ove.
Što se tiče vakcinacije, nisam sigurna šta da mislim jer znam mnoge doktore medicine koji svoju decu nisu vakcinisali.
Ja sam tip koji ne voli da pametuje kada su deca u pitanju i imam poverenje u stručnjake, ali ako neka majka smatra da je veći katolik od Pape, nemam ništa protiv.
 
Ako treba da osuđujemo, ja bih pre osudila moju snajku i većinu žena sličnih njoj, koje bebama daju čokolade, smoki i veštačke sokove već u prvoj godini života.
Slažem se da je i ovo preterano, ali ako krećemo sa oduzimanjem dece, po meni ima mnogo alarmantnijih situacija od ove.
Što se tiče vakcinacije, nisam sigurna šta da mislim jer znam mnoge doktore medicine koji svoju decu nisu vakcinisali.
Ja sam tip koji ne voli da pametuje kada su deca u pitanju i imam poverenje u stručnjake, ali ako neka majka smatra da je veći katolik od Pape, nemam ništa protiv.

Oni koji govore o vegetarijanskoj ishrani za decu i antivakcinaciji nisu nikakvi strucnjaci, vec pomahnitali moroni koji ne znaju gde su suplji.
 
Kao što mesojed bira da li će njegovo dete jesti meso tako i vegeterijanac može da bira ishranu svog. Što se vakcina tiče, msm da dotična gospođa nije stručna da komentariše kao ni većina ljudi sa ovog foruma, mada su neke odvale imali i oni koji bi trebalo da su stručni.Tema je populistička gde će gomila polupismenih i poluinformisanih debila da razapinje ovu ženu i eto... efekat postignut, jer kao što se zna ne postoji loša reklama.
 
Kao što mesojed bira da li će njegovo dete jesti meso tako i vegeterijanac može da bira ishranu svog. Što se vakcina tiče, msm da dotična gospođa nije stručna da komentariše kao ni većina ljudi sa ovog foruma, mada su neke odvale imali i oni koji bi trebalo da su stručni.Tema je populistička gde će gomila polupismenih i poluinformisanih debila da razapinje ovu ženu i eto... efekat postignut, jer kao što se zna ne postoji loša reklama.

Pa to sto neko koristi meso u ishrani deteta ne znaci da je to u istom rangu slobodne volje sa onim ko u ishrani deteta koristi npr. samo drvo, plastiku i metal, pa da se kaze 'e, to je sve isto'.

Antivakcinizam je odraz zatucanosti, i ne treba da budes infektolog ili epidemiolog da znas da je to retardirano.

Sto se tice negativne reklame, super za nju.
 
Pa to sto neko koristi meso u ishrani deteta ne znaci da je to u istom rangu slobodne volje sa onim ko u ishrani deteta koristi npr. samo drvo, plastiku i metal, pa da se kaze 'e, to je sve isto'.

Antivakcinizam je odraz zatucanosti, i ne treba da budes infektolog ili epidemiolog da znas da je to retardirano.

Sto se tice negativne reklame, super za nju.

Prvo ljudi koji nekoriste meso u ishrani postoje i nije ih malo, od najranijeg doba.
Da li primaš vakcine protiv gripa?
I ja jesam za vakcinizaciju samo ne svaku.
 
Prvo ljudi koji nekoriste meso u ishrani postoje i nije ih malo, od najranijeg doba.
Da li primaš vakcine protiv gripa?
I ja jesam za vakcinizaciju samo ne svaku.

Super sto postoje, postoje i oni sto siluju zene, od najranijeg doba.
Ne, jer nisam bolesni deda kojem bi zivot bo ugrozen da dobije grip.
Od gripa ne treba svako da se vakcinise. Zdravim ljudima od 30 godina npr. to nije potrebno. Ali sva deca treba da se vakcinisu vakcinama sa spiska obaveznih vakcina.
 
Super sto postoje, postoje i oni sto siluju zene, od najranijeg doba.
Ne, jer nisam bolesni deda kojem bi zivot bo ugrozen da dobije grip.
Od gripa ne treba svako da se vakcinise. Zdravim ljudima od 30 godina npr. to nije potrebno. Ali sva deca treba da se vakcinisu vakcinama sa spiska obaveznih vakcina.

E vidiš sad uzmi izguglaj koliko godišnje umre ljudi od gripa, pravog gripa, a ne prehlade koju navučete i zovete gripom. Ili nekog drugog manje opasnog virusa.
A tebi ako je isto silovanje žena i drugačija ishrana, super.
Pa-pa
 
E vidiš sad uzmi izguglaj koliko godišnje umre ljudi od gripa, pravog gripa, a ne prehlade koju navučete i zovete gripom. Ili nekog drugog manje opasnog virusa.
A tebi ako je isto silovanje žena i drugačija ishrana, super.
Pa-pa

Od gripa umre mnogo ljudi svake godine, zato i svi oni iz rizicnih grupa treba da se vakcinisu protiv gripa, svake godine. Ja nisam u rizicnoj grupi.

Pa tebi ako je isto davati detetu hranu zivotinjskog porekla i ne davati mu hranu zivotinjskog porekla, onda super.
Pa-pa.
 

Back
Top