Sta mislite o ovim predlozima?

@Lagerta

Fizički deo... Polaganje pred komisijom :p

giphy.gif
Ali pazi kad si pogodila, diplomski rad mi je bio iz metodike fizičkog vaspitanja i dobila sam 10 :rotf::super:

viber grupe su najveca gloopost.
viber grupa sa razrednom nije toliko loša,
baci po neku sliku, podseti na neki domaći, kontrolni, pare za izlet . svašta nešto, što sitna deca zaborave -.-

roditeljske grupe su druga priča, dokoni kada krenu sa recimo predlozima za poklon razrednoj, za osmi mart , pa za rođendan , pa za kraj godine
pa kad napišu jel dovoljno svako po 1000din i ja napišm šta joj kupujemo budženu hondu CRX...:mrgreen: 30x1000x3= 90 soma
tamo nisam više član, samo supruga....:ok:

Kad jednom izhebes prosvetu onda ostaju krshine, a ne profesori, i ti ne mozes vratiti prave pedagoge u skolu.....sta god radio...
Da si imao platu 150000 da das pedagozima, oni bi mozda ostali , jer bi uslovi rada bili drugaciji , a ovako urinirao si , ostaje miris mokrace....isti je prostor, prostor ima pamcenje....deca imaju pamcenje...

Povecanjem plata samo se umnoze oni koji su ostali , znaci krsevi....
Ima resenja, ali nije to ...isto je vezano za povece pare, ali nije ovo oko povecanja plata...

Ali koga briga, sanjarija jedno sanjarija drugo , sto bi se cimali ....

Evo ja vidim da postoje 4 nacina da se poprave stvari, ali nije nijedan od ovih napisanih, ali postoje 4 da ja vidim...

Da ne pisem o ostalima, nego onim koji je vama prostim ljudima najjasniji..
Ako se uvede privatna srednja skola pod istim uslovima kao i drzavna, onda je to resenje..
Tj da se svakoj privatnoj skoli iz budzeta drzave dodeljuje isto kao i drzavnoj skoli , sa istim brojem djaka to bi resilo problem...Naravno sredstva se odredjuju po skoli u centru BG a ne o skoli u pizdincima...sa takvim profesorima...

I onda covek otvori privatnu srednju skolu pa da vidis kako bi sve funkcionisalo i kako bi budzet skole bio mali a drzava gledala da se izvuce....ali ne bi mogla...

Zato i kazem greska je da se trudimo da napravimo nakaradnu drzavu i drustvo kad nam je drzava lenjih i glupih tu na milimetar od nosa...samo da se prilagodimo tome..

Ukinemo neko siroko obrazovanje za sve osim za 3 odelenja u celoj Srbiji , i to su oni koji ce ici napolje....talenti...
a ostali socijalizacija preko skole...zezanje, provod, bleja i slicno...manje casova, kraci , ako treba i 20 min , ako paznja ne moze da izdrzi vise, jer pravimo drzavu za glupe, ne mora da budu 45 min...glupi mozda imaju paznju samo 20 min u kontinuitetu..

Samim tim ti ne trebaju profani od 150000 nego oni od 62000 iz maxija...

Poslednja izmena:
moja mama kad je otisla na prvi roditeljski sastanak u 5. razredu je razrednoj vadila iz novcanika moju sliku i kaze "ovo je moje dete"
jer je bila ubedjena da ova prica o nekom drugom koliko me je hvalila da sam fin i dobar :D

i samo je prokomentarisala kad je razredna potvrdila da sam to ja i da o meni govori - "Ala se pretvara" :rotf:
Mog tatu su zvali na razgovor posle mesec dana od polaska u prvi razred osnovne škole. Tražili su odobrenje da me prebace u drugi razred i da preskočim prvi jer mi je toliko bilo dosadno da sam šetala po učionici na sred časa i drugima palila ćuške kada nisu znali osnovne stvari. :rumenko::lol:
Naravno, nije dozvolio. Srećom. :mrgreen:

Back