STA MISLITE O MJESANIM BRAKOVIMA

Luger:
JA MISLIM DA GENE UVJET TREBA OSVJEZITI NOVOM KRVLJU
I SMATRAM DA JE SASVIM U REDU DA LJUDI STUPAJU U BRAK AKO SE VOLE AKO MOGU DA ZVE ZAJEDNO BEZ OBZIRA NA VJERU
Slazem se sa ovim ali jedino sto je malo zeznuto jeste i neki pogledi na te vere,ne mogu se nijedna ni druga strana promeniti i mislim da je upravo zbog toga ovo i komplikovano...ali inace sam "za" sto da ne ako se ljudi vole?!To ne treba da bude ikakva prepreka!
 
JaH_G|rL:
Pa dajte malo vise odgovora,odnosno obimnosti..a ne samo slazem se ili ne...ako imate neki stav pokusajte da ga objasnite ;)

Pa shto se teme tice i nemam neki stav!!!! Jednostavno nek' radi svako ko shta hoce, bar shto se toga tice!!!! Ali setimo se samo da neke vere ne podrzavaju meshopvite brakove, zar ne??? Ja josh uvek ne nameravam da se zenim :P
p0z
 
u redu je ako ljudi se vole i to zele.Ali to moze mozda da donese neke probleme kasnije,narocito ako svako krene svojim putem.Ja sam isto iz Doboja i znam otprilike o cemu pricas,tu ima takvih brakova jako mnogo i ljudi se mijesali,a i sada se mijesaju koliko ja vidim.To je sad vec kompleksno pitanje i dotice se citave istorije BiH.U svakom slucaju,ako ste porodica,ne treba praviti nacionalne,vjerske i druge sukobe.Vi ste porodica i kraj!(a porodica je osnov drustva)
 
Nemam nista protiv. Samo sto se ja nikad ne bi udala za muslimana ili hrvata. samo u pravoslavnoj crkvi pred bogom ozakoniti brak. jedna mi je strina muslimanka druga hrvatica. drugu nikad nisam upoznala. vjencali se poslje 1995... Prva zivi tu preko puta
 
Anonymous:
Nemam nista protiv. Samo sto se ja nikad ne bi udala za muslimana ili hrvata. samo u pravoslavnoj crkvi pred bogom ozakoniti brak. jedna mi je strina muslimanka druga hrvatica. drugu nikad nisam upoznala. vjencali se poslje 1995... Prva zivi tu preko puta
Ptica Srbicus domesticus ne veruje da je ljubav između dve ptice potpuna i legalna ako nije potvrđena naročitim ritualom trostrukog obilaska oko najdebljeg šumskog drveta. Činu obilaska mora prisustvovati i gavran Corvus religiosa koji svoje prisustvo naplaćuje kesicom crvića ili drugih šumskih plodova. Srbicus iz nepoznatog razloga ne stupa u brak sa srodnicima Croatia independa i Muslimaria verde.
 
Sizif:
Anonymous:
Nemam nista protiv. Samo sto se ja nikad ne bi udala za muslimana ili hrvata. samo u pravoslavnoj crkvi pred bogom ozakoniti brak. jedna mi je strina muslimanka druga hrvatica. drugu nikad nisam upoznala. vjencali se poslje 1995... Prva zivi tu preko puta
Ptica Srbicus domesticus ne veruje da je ljubav između dve ptice potpuna i legalna ako nije potvrđena naročitim ritualom trostrukog obilaska oko najdebljeg šumskog drveta. Činu obilaska mora prisustvovati i gavran Corvus religiosa koji svoje prisustvo naplaćuje kesicom crvića ili drugih šumskih plodova. Srbicus iz nepoznatog razloga ne stupa u brak sa srodnicima Croatia independa i Muslimaria verde.

Sizife obaras me s nogu,odakle ti vise inspiracija?Ja bih se rado udala za nekog tamnoputog,deca bi mi bila preslatka.Poznato je da su najlepsa su deca iz mesanih brakova,primera medju poznatima ima dovoljno.
Samo gde u zapadnoj Srbiji da nadjem takvog? :lol:
 
Sergej:
Sizif:
Video sam jednom prilikom mnogo ružno dete iz mešanog braka.
Zar postoji ružno dete? :shock:
Ja mislim da si se izgubio u svojem prosipanju filozofije.
Bitno je da je Sergej shvatio provokativnu šalu i osetio se uvređenim. Neka se jave svi koji su moj komentar ozbiljno shvatili pa da napravimo listu onih kojima ćemo odvojeno naglašavati šta je šala a šta zbilja. :twisted:
 
hahaha, nijednim svojim gestom u tom postu nisi stavio do znanja da se ``šališ``. A i ako si se šalio, šala ti je neumesna.
A što se tiče glasanja o tome ko je kako shvatio, nemoj tražiti pomoć drugih da bi opravdao svoj postupak. Dovoljno je samo reći, ali drugi put se šali umerenije, ili bolje reći nemoj na račun dece.
 
Stoorbak:
JaH_G|rL:
Pa dajte malo vise odgovora,odnosno obimnosti..a ne samo slazem se ili ne...ako imate neki stav pokusajte da ga objasnite ;)

Pa shto se teme tice i nemam neki stav!!!! Jednostavno nek' radi svako ko shta hoce, bar shto se toga tice!!!! Ali setimo se samo da neke vere ne podrzavaju meshopvite brakove, zar ne??? Ja josh uvek ne nameravam da se zenim :P
p0z
Stoorbak, posto zivis u Pristini i ateista si - da li bi se ozenio Albankom?
 

Back
Top