Шта мислите о Милану Парошком?

Krishna

Elita
Poruka
19.100
https://sr.wikipedia.org/wiki/Милан_Парошки

Он је мулти практик. Бави се политиком, теоријама завере, религијом, историјом (посебно "скривеном" српском историјом), и био је учесник ријалитија "Фарма."
Парошки тврди да је прошле године у Жичи конституисана српска нација након 800 година https://balkanskapravila.com/posle-...e-nacije-vladika-justin-odbio-da-da-blagoslov
Парошки о Војводини https://srbin.info/politika/paroski-srbiji-je-potrebna-srpska-vojvodina/
Парошки оштро напада Ненада Чанка, каже да је Амфилохије Радовић језуитска подвала, да је Ивица Дачић католик Јањевац, да је Шешељ рођени Хрват али да се крстио по православном обреду и да он поштује и цени ту његову одлуку. По питању историје о којој Парошки често говори у својим јавним наступима је најближи Деретићу. Парошки отворено нагиње Британцима, а Ватикан је за њега највеће зло које постоји.
 
Poslednja izmena:
22104541_1466563710089420_3008437956959016610_o (1).jpg
 
Dakle on pripada mason struji koja se bori protiv jezuita. :lol:
jedna stvar koja me iznenadila u vezi njega koju ne bi ocekivao od njega kad ga cujes na prvi pogled, da je izuzetno evroatlantski opredeljen. u balkan info pricao kako su rusi kalasnjikovima naoruzavali hrvate pocetkom 90ih nama iza ledja i kao time nam zabili noz u ledja a prave nam se saveznici (njegove reci ne moje), za kineze kaze da su komunjare, prica kako su nas izdali rusi 90ih, kod marica nedavno rekao "1941 kad su nemci bombardovali beograd bombardovali ga iz aviona koji je isao na rusko gorivo jer su oni tad imali molotov ribentrop pakt". sad nije konkretno spominjao neke saveze, ali me ne bi cudilo da je i za EU i za NATO.
 
jedna stvar koja me iznenadila u vezi njega koju ne bi ocekivao od njega kad ga cujes na prvi pogled, da je izuzetno evroatlantski opredeljen. u balkan info pricao kako su rusi kalasnjikovima naoruzavali hrvate pocetkom 90ih nama iza ledja i kao time nam zabili noz u ledja a prave nam se saveznici (njegove reci ne moje), za kineze kaze da su komunjare, prica kako su nas izdali rusi 90ih, kod marica nedavno rekao "1941 kad su nemci bombardovali beograd bombardovali ga iz aviona koji je isao na rusko gorivo jer su oni tad imali molotov ribentrop pakt". sad nije konkretno spominjao neke saveze, ali me ne bi cudilo da je i za EU i za NATO.

Мени се Парошки не свиђа. Поготово његови про-британски/атлантистички ставови и повремено пљување по Русима које нема никаквог смисла, а овамо је као патриота и традиционалиста који се бори за српску Војводину, за православље, против Хрвата и Мађара итд. То превише личи на некадашњег Вука Драшковић, за којег иначе Парошки говори да је издајник.
 
Мени се Парошки не свиђа. Поготово његови про-британски/атлантистички ставови и повремено пљување по Русима које нема никаквог смисла, а овамо је као патриота и традиционалиста који се бори за српску Војводину, за православље, против Хрвата и Мађара итд. То превише личи на некадашњег Вука Драшковић, за којег иначе Парошки говори да је издајник.
moze se reci da je neka moderna verzija vuka. stim da je onaj majmun bio smesan dok je ovaj samo smor :kafa:
 
Мени се Парошки не свиђа. Поготово његови про-британски/атлантистички ставови и повремено пљување по Русима које нема никаквог смисла, а овамо је као патриота и традиционалиста који се бори за српску Војводину, за православље, против Хрвата и Мађара итд. То превише личи на некадашњег Вука Драшковић за којег иначе Парошки говори да је издајник.
paroski je zaljubljenik u konzervativne drzave SAD kao sto su jug (alabama, misisipi, juzna karolina) i midwest (ajova, kanzas, minesota). vidi mu se po stvarima koje predlaze, dosta je prekopirao od stvari koje se tamo praktikuju (vezano za agrarne reforme i slicno). ali da je doktor politickih nauka i najbolji poznavatelj vojvodine medju politicarima, ne moze mu niko osporiti.
 
paroski je zaljubljenik u konzervativne drzave SAD kao sto su jug (alabama, misisipi, juzna karolina) i midwest (ajova, kanzas, minesota). vidi mu se po stvarima koje predlaze, dosta je prekopirao od stvari koje se tamo praktikuju (vezano za agrarne reforme i slicno). ali da je doktor politickih nauka i najbolji poznavatelj vojvodine medju politicarima, ne moze mu niko osporiti.
i ogroman je ljubitelj izraela i smatra ih za nebeski narod.
 

Back
Top