Sta mislite o drzanju oruzja u kuci?

pametnije je da vaspitas decu da budu ozbiljni i disciplinovani.
da ako ostane kuci sam da moze dom odbraniti,
zakljucano oruzje slabo da ce da posluzi.
nije pistolj bauk. nesrece se desavaju u kucama gde se od dece krije i brani oruzje.

ako je ono svesno moci vatrenog oruzja i postuje to oruzje, nece se nikakvo zlo dogoditi
U mom gradu postoje streljane, deca mogu da treniraju streljastvo posle 12 godine. Sto dete maldje od toga mora da zna sta je oruzje?
Kakva je korist od toga? Samo stete moze biti.
 
Треба га имати али на који начин !! Никада не бих у кући држао пиштољ или пушку. Има већ довољно ствари на асталу где можемо у породици међусобно да се поубијамо кад се посвађамо. Оружје треба имати за историјске тренутке, нпр. ратове а не породичне препирке или комшијске освете. Значи, закопати негде у шуми у неком лименом сандуку калаша са десет оквира муниције, три зоље и пет бомби, и ако једног дана затреба да се брани земља од окупатора, откопати и кренути у шуму зајдно ста осталима. Другачије никако не дирати.
 
Apsolutno sam za DA.
Da to treba imati.
Prošle godine ili preprošle sad ne znam koje tocno lik usao u podrum kod mene di je alat,susjeda zove da neki lik se mota oko kuce i da slika a ja ko budala ptavac k njemu.Ja sm ostala u soku koliko je lik lip,mlad,zgodan ali lip je bio cudo i ja ga pitam sto mu triba da mogu li mu pomoci sto puta sam to pitala a on se okreni i reko mi Ne mozes mi pomoci i ode u masline a ja budala za njim i vicem mu da ne ide da cu mu pomoci,da sam kojim slucajem izvadila mobitel ubi me on ko od sale.Moj mozak stao u tom trenu na sve zaboravi kao da sam sama na svitu.A tako da sam imala u kuci pistolj ja njega ubi odma.
 

Back
Top