Evo šta kaže Otac Predrag

- Ukoliko žena vidi da ti znaš šta hoćeš u životu, da imaš pravac, ne moraš da budeš lep, ti ćeš nju da privučeš. Ne treba ti skup automobil, sa takvim automobilima zna se šta se privlači. Žena traži sigurnost, kada ti imaš pravac u životu, ona onda zna da može da računa na tebe i da joj ti budeš oslonac, a i ona tebi. Ona tada zna da može da bude tvoj suvozač, kopilot, rekao je Popović.

---------------------------------------------------------------------------

da li vi uopste znate sta hocete ?

budite iskreni i odgovorite
Слажем се, скроз. Ја знам, најискреније. Борим се и није све лако и откључано јер знам, ал не дам да ми животни изазови помраче видик

Inače, ovog sveštenika sam volela na počecima, a volim ga i sad, šta mi teško, ali... nešto više nisam alarmirana kad govori nešto novo. Preuzimaju ga mediji, pa to sve poprima neki drugi oblik.
Bog da 'prosti, osećam da to nije moj "odabrani" sveštenik.
Ja nemam odabrane lekare, ali imam odabrane sveštenike.

Inače, ovog sveštenika sam volela na počecima, a volim ga i sad, šta mi teško, ali... nešto više nisam alarmirana kad govori nešto novo. Preuzimaju ga mediji, pa to sve poprima neki drugi oblik.
Bog da 'prosti, osećam da to nije moj "odabrani" sveštenik.
Ja nemam odabrane lekare, ali imam odabrane sveštenike.

Како се то бира, промениш место пребивалишта?!?

- Ukoliko žena vidi da ti znaš šta hoćeš u životu, da imaš pravac, ne moraš da budeš lep, ti ćeš nju da privučeš. Ne treba ti skup automobil, sa takvim automobilima zna se šta se privlači. Žena traži sigurnost, kada ti imaš pravac u životu, ona onda zna da može da računa na tebe i da joj ti budeš oslonac, a i ona tebi. Ona tada zna da može da bude tvoj suvozač, kopilot, rekao je Popović.

---------------------------------------------------------------------------

da li vi uopste znate sta hocete ?

budite iskreni i odgovorite

Hocu da me zena slusa, jer sam mnogo pametan, i znam sve o zivotu. :ceka:

Ja se nikada ne ljutim na Krsti van politickih tema :ceka: :pivce:

Ти си ван политикологије и политичке филозофије, тобом управља декаденција и вулгарни материјализам, само још да аплицираш за неку империју која ратује против свих култура, свих цивилизација и свих религија.... :kafa: ...сркк

Srcem, dušom, ili što je Milomir Miljanić otpevao:
Osećaš da si negde voljen. Osećaš da si sreo doktora za dušu.
Valentines Day Love GIF by Dave Gamez

Ти си ван политикологије и политичке филозофије, тобом управља декаденција и вулгарни материјализам, само још да аплицираш за неку империју која ратује против свих култура, свих цивилизација и свих религија.... :kafa: ...сркк
Evo sad cu da ti odgovorim nesto inteligentno, samo prvo da odgledam jos jednu epizodu Attack on Titan. :ceka:

Back