Šta kuvamo danas 9

Ja danas odem u lidl,neka kutija puna voća i povrća 3 €. Vidjala sam to ali nikad nisam kupovala jer ili nema ili je prebrano. Danas bilo svakakvog voća, puna korpa,3 paprike,paradajz ,limun i 2 luka. U suštini svašta nešto.
Pekla sam te paprike s pavlakom,a šta ću s toliko voća pojma nemam 😀

Od čega pravite te smutije? I jel može u blenderu ili treba poseban uređaj? Veliko dete spomenulo neki dan da možemo da pravimo.
mozes u blenderu
cerki sam dala nutribulet, a ja pravim stapim mikserom
kako kad, zavisi sta imam od voca i povrca
najvise volim kombinaciju zelene jabuke i spanaca, ubacim kasiku ovsenih, kasicicu cia semena i lana i na kraju pospem godzi bobicama
viber_image_2024-06-18_16-49-10-928.jpg

a moze i ovako
1718722070855.jpeg

Poslednja izmena:
Od čega pravite te smutije? I jel može u blenderu ili treba poseban uređaj? Veliko dete spomenulo neki dan da možemo da pravimo.
E ja danas napravila, limun, nana, jabuka smuti, samo sto ja razredim vodom da bude tecni sokic sa pulpom da se pije
Ma u blender bilo kakav da imas, voce je mekano lako se samelje
Sokovnik je greota sto baca pulpu pa nisam nikad uzimala tu spravu

• Voli
Reactions: Red
Од јабуке и крушке бих ја тај смутић, ово бих оставила за колаче. Замрзнеш па видиш по потреби.
А нектарине смажеш.
Једино ми је та аронија врло упитна, има врло опор укус, не волим је.

Од јабуке и крушке бих ја тај смутић, ово бих оставила за колаче. Замрзнеш па видиш по потреби.
А нектарине смажеш.
Једино ми је та аронија врло упитна, има врло опор укус, не волим је.
Aronija je ok da ide u smuti sa necim slatkim pa da izvuce stvar
Ja je ne uzimam nikad kao bobicu, mnogo bre stiska usta ko stipsa, bacim na kraju ne pojedem. Samo onaj cedjeni koncentrat kupim ponekad pa razrediujem

Back