Šta kada nemate sa kim?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
67.108
da putujete :lol:

Čežnja vam je velika...osećate već miris mora u nozdravama svojim...i taj vetar u kosi...u ustima vam se rastapaju ukusi nekoga dalekoga mesta...sažimajući svih 5 čula u tom momentu...a nemate sa kim...možda vam je i skupo da idete sami...
Gde tražite partnera za put ako uopšte tražite?
Imate li već iskustvo putovanja sa potpuno nepoznatom osobom?
U tom slučaju šta je presudno? Da li ga/je na neki način proveravate?

Za one koji bi solo i nije im problem...

Da morate da idete sa random osobom...šta bi bilo presudno kod odabira iste?
Na šta bi posebno obratili pažnju...
Da li biste bili spremni na kompromise?
Da li bi to bila osoba suprotnog ili istog pola?
Kakve osobine bi imala ta idealna osoba a šta je neki minimum koji tražite kod nje/njega?

travel-stranger-2.jpg
 
da putujete :lol:

Čežnja vam je velika...osećate već miris mora u nozdravama svojim...i taj vetar u kosi...u ustima vam se rastapaju ukusi nekoga dalekoga mesta...sažimajući svih 5 čula u tom momentu...a nemate sa kim...možda vam je i skupo da idete sami...
Gde tražite partnera za put ako uopšte tražite?
Imate li već iskustvo putovanja sa potpuno nepoznatom osobom?
U tom slučaju šta je presudno? Da li ga/je na neki način proveravate?

Za one koji bi solo i nije im problem...
Da morate da idete sa random osobom...šta bi bilo presudno kod odabira iste?
Na šta bi posebno obratili pažnju...
Da li biste bili spremni na kompromise?
Da li bi to bila osoba suprotnog ili istog pola?
Kakve osobine bi imala ta idealna osoba a šta je neki minimum koji tražite kod nje/njega?
travel-stranger-2.jpg
Da voli da besciljno seta.Da mozemo opusteno da pricamo-ja provalim s kim mogu to u nekoliko razgovora-s nekim osobama naprosto mogu i ako ih ne vidjam cesto a s nekima bas nikako. Jednostavno kad sam s nekim na istim frekvencijama-sve ide lagano, opusteno...Da je inteligentna i aktivna, ne volim plitke osobe...OK ako cemo realno-da je lepa :) (koji muskarac ne bi lepu zensku osobu na putu pored sebe) ali ovde bi to bilo cak, periferno.
 
Mislim da putovanje sa potpuno nepoznatom osobom (koja je odgovorila na oglas tipa "trazi se partner za putovanje") stvara vise problema nego sto ih rjesava.Ako su upitanju financije, mozes naruciti putovanje,karte, i smjestaj preko Interneta u okviru vlastitog budzeta, ili smanjiti broj dana, ako je bas toliko kriticno.Nema smisla da u toku putovanja otkrijes da je osoba iritativna i da vise ne mozes ni uzivati u putovanju
 
da putujete :lol:

Čežnja vam je velika...osećate već miris mora u nozdravama svojim...i taj vetar u kosi...u ustima vam se rastapaju ukusi nekoga dalekoga mesta...sažimajući svih 5 čula u tom momentu...a nemate sa kim...možda vam je i skupo da idete sami...
Gde tražite partnera za put ako uopšte tražite?
Imate li već iskustvo putovanja sa potpuno nepoznatom osobom?
U tom slučaju šta je presudno? Da li ga/je na neki način proveravate?

Za one koji bi solo i nije im problem...

Da morate da idete sa random osobom...šta bi bilo presudno kod odabira iste?
Na šta bi posebno obratili pažnju...
Da li biste bili spremni na kompromise?
Da li bi to bila osoba suprotnog ili istog pola?
Kakve osobine bi imala ta idealna osoba a šta je neki minimum koji tražite kod nje/njega?

travel-stranger-2.jpg
ja nemam s kim vec dugo. zato i jesam na ksanaksu mr
 
Mislim da putovanje sa potpuno nepoznatom osobom (koja je odgovorila na oglas tipa "trazi se partner za putovanje") stvara vise problema nego sto ih rjesava.Ako su upitanju financije, mozes naruciti putovanje,karte, i smjestaj preko Interneta u okviru vlastitog budzeta, ili smanjiti broj dana, ako je bas toliko kriticno.Nema smisla da u toku putovanja otkrijes da je osoba iritativna i da vise ne mozes ni uzivati u putovanju
ja sam jednom...istina krace putovanje od 3 dana, dok sam bila bas mlada...
bila je skroz normalna... :)
 
Sada kada se prisetim...uopste mi nije bilo bitno ko je ona :think:
Bilo mi je bitno samo da je zensko...cak ni godine mi nisu bile bitne...mislim da ukupno nismo razmenile 5 poruka pre puta...nista je nisam pitala...ko je sta je...
Cilj mi je bio samo podela troska.
Kasnije mi je rekla da je ona pokusala da sazna vise o meni :lol:
 
Постоје аранжмани јефтини где се спава у хостелу, мој колега је обишо пола Јапана за 700 евра ЧП
То је оно кад делиш собу са цимерима сапутницима Чп
 
ja sam jednom...istina krace putovanje od 3 dana, dok sam bila bas mlada...
bila je skroz normalna... :)
U ovo modernije doba obicno trgovine koje se bave prodajom opreme za putovanja (odjeca, satori, mape, pribor, kompasi, dalekozori...itd) imaju neki zid za oglase, pa tamo mozes pronaci partnera/e za neki izlet, koji mogu biti blizi tvojim interesima, ukoliko je bas specijalizirani izlet na Himalaje, ili voznja bciklima kroz Sloveniju/Evropu
 
Постоје аранжмани јефтини где се спава у хостелу, мој колега је обишо пола Јапана за 700 евра ЧП
То је оно кад делиш собу са цимерима сапутницима Чп
bila i u hostelima...ali...nekada je stavka i gorivo a neces u hostele i tome slicno...
nekome je samo dosadno pa zato trazi partnera...
 
inace ozbiljno...mislis da je tako lako naci saputnika/cu? :think:
Ljudi se potpuno drugacije ponasaju u svom mjestu zivota i stanovanja, nego kada su udaljeni od njega.Fenomen pustanja sa lanca :)
Mislim da ipak moras znati malo vise o nekome skim ces provesti par dana u bliskom kontaku, specijalno ako putujes u neku egzoticnu vukojebinu, gdje mozes biti u opasnosti.Zenama je uvijek teze ako su same na putovanju,jer se uvijek nakaci neki potentni pripadnik muskog spola zeljan da dokaze samog sebe
 

Back
Top