Magnetići, uspomena sa putovanja

,koji vam je najdraži...
😁
IMG_20240221_180510.jpg
 
Naravno, kupujem magnete zadnjih 7-8 godina ali samo kada se setim, nisu mi nikakav prioritet kao što su mi tanjiri sa slikom ili relljefom mesta bili decenijama. Obično sam jurio tanjire glavnog grada zemlje koju bih posetio i neko vreme ih kačio na zidu dnevne sobe i kada sam napunio ceo jedan zid od plafona do poda i počeo drugi žena je rekla ma skidaj to bre, na šta to liči😅
I eno ih sada spakovani u nekoliko kartonskih kutija a za neke sam se baš i namučio da ih nadjem.

Magnete lepim na metalnoj polici u garaži i neki su baš izbledeli jer su mi vrata garaže uvek otvorena ali da ih držim unutra u kući, ne uklapaju mi se u interijer dizajn😁
Nemam najdraži, nisam emotivno vezan ni za jedan jer su mi nekako skroz nebitna stvar u životu.

IMG_4882.jpeg
 
Poslednja izmena:
Sakupljam magnetice, tanjire, kugle, semenke bilja... :)
Posle cu da uslikam magnete imam svoje i sada zajednicke jel :) Neki su se pogubili u selidbama...
Ja tanjire izuzetno volim i lepi su mi po zidovima...Imam ih mozda 20tak a zelja mi je da jednog dana imam ceo hodnik pun njih.
I kugle volim jedino sto se vremenom ona tecnost zgusne ili ispari pa vec nema glitera ili snega koji leprsa kada se promucka :(
 
Meni nije. Ne vežem se više za predmete. Retko. Baš retko.

Ma ne samo retko nego nikada više. To dodje valjda sa godinama🤷‍♂️
Sećam se da mi se nekada polomio porculanski tanjir koji sam kupio u Los Angelesu. Hteo sam da umrem! Ne samo da sam ga precizno ponovo zalepio negobsam jurio okolo da kupim specijalnu porcelansku farbu da se spojevi ne bi videli i na kraju je ispalo ne isto što je bilo ali odlično ako ne i bolje. Niko nikada nije mogao da primeti da je bio puko u param parčad.

Medjutim vremenom kada u životu izgubiš neke drage ljude oko sebe shvatiš koliko su stvari nebitne i da su uvek zamenljive. Sada tačno da mi izgori sve što imam ne bih se ni pola potreso koliko sam za tanjir iz fuckin’ LA-a.
 

Back
Top