Šta to Beograd ima da ponudi turistima?

Meliot

Elita
Poruka
16.918
Šta to Beograd ima da ponudi turistima pa je postao hit destinacija za turiste iz čitavog sveta? Ovolikq pomama za Beogradom zbog jedne tvrđave i jednog lepog šetališta (mada bih ja tu dodao i spomenik ispred Savskog trga) meni deluje zaista čudno. Šta je to u Beogradu što je očaralo i začaralo ljude širom sveya da dolaze da ga posećuju?
 
Šta to Beograd ima da ponudi turistima pa je postao hit destinacija za turiste iz čitavog sveta? Ovolikq pomama za Beogradom zbog jedne tvrđave i jednog lepog šetališta (mada bih ja tu dodao i spomenik ispred Savskog trga) meni deluje zaista čudno. Šta je to u Beogradu što je očaralo i začaralo ljude širom sveya da dolaze da ga posećuju?

Ништа ....

Прадон

Ништа вредно наспрам пара .... Мада када ставиш прс' на шело ..

Да ли иједан ГРАД има шта да понуди . сем руина .. бетона ... статуа .. мазарија по музејима ....

Бај тх евеј ... ко то 'посећује' Београд ( а враћа се 'дома' ) !?
 
Poslednja izmena:
Šta to Beograd ima da ponudi turistima pa je postao hit destinacija za turiste iz čitavog sveta? Ovolikq pomama za Beogradom zbog jedne tvrđave i jednog lepog šetališta (mada bih ja tu dodao i spomenik ispred Savskog trga) meni deluje zaista čudno. Šta je to u Beogradu što je očaralo i začaralo ljude širom sveya da dolaze da ga posećuju?
evo biće od 2027. i prazne ogromne hale u Surčinu da se posete kao spomenik ljudskoj gluposti, megalomaniji i lopovluku
 
Beograd je rusen 44 puta i kao takav realno po lepoti arhitekture ne moze da se poredi sa ostalim gradovima Evrope.
Ono sto je potencijal Beograda su reke i zelenilo oko njih, Kosutnjak, Ada Ciganlija i slicno.
Nocni zivot me ne interesuje ali ono sto vidim da hvale turisti sem toga jeste hrana koja je prilicno povoljna i realno izuzetna dobra za te pare.
Splavovi nasred grada isto imaju sarma i pri tome ne mislim na one fenseraje i turbo folk splavove.
Kada bi malo sredili setalista oko reka, ozelenili grad pored svih tih reka bio bi :zaljubljena:

Poredjenja radi evo Margitszigeta nasred Budimpeste u poredjenju sa Adom Ciganlijom.

 

Back
Top