Sta kad vas neko povredi ?

А тако...Добро онда, сад си одрасла ваљда.
Lepo se kaže da čovek postaje zreo zahvaljujući iskustvu a ne godinama.
Imam oboje sad, mada bila sam veliki filantrop i emotivac, i još da dodam da sam bila jako usamljena većinu života, pa sam dozvoljavala ljudima da me koriste, da me zovu samo kad im nešto treba, da večito ja budem ta koja pruža ruku i vuče "gore", prosto uvek sam ja bila ta "Brat Maja" koja je "stena" i "uvek tu negde".
Jbg dopizdilo i meni.
 
Ljudi prave greske svakodnevno svesno ili nesvesno i ne bi trebalo odmah donositi ishitrene odluke o necijem postupku.Treba razmisliti o svemu dobro,mozda je neko imao los dan,mozda ga je neko nesto iznervirao pa tu nervozu prenosi na druge,mozda je malo vise konzumirao alkohol,mozda ga neko nesto nagovara.

Ako je situacija drugacije prirode i ustanovi se da neko nekog svesno povredjuje onda treba traziti neki najbolji i miran izlaz iz takve situacije.
 
Nije to uvek prijatna odluka posebno kada je neko koga volis i cenis u pitanju
ali je neophodna da bih samu sebe zastitila, od emotivnog razaranja iako uvek
odbolujem takva desavanja..sreca moja pa ih nemam cesto u zivotu
Nina,ti si osoba koja drzi do sebe,koja ima svoja sopstvena uverenja.Naravno da ti ne mozes kao takva,da predjes preko nekih uvreda,koje dovode u
pitanje,tvoj licni integritet.Potpuno se slazem,sa svim tvojim stavovima,po pitanju sta raditi,kada je neko povredjen,od osobe sa kojom je blizak.
 
Ajmo malo ozbiljno.Nije precizirano o kakvoj se povredi radi.Ali povreda je povreda. Onaj ko me povredio mora shvatiti svoju grešku a ako je shvati zatražiti oproštaj. Ima onih koji povrede i bas ih briga, idu dalje .To je poniženje povređenog čisto dokazivanje neke nadmoći
Kako oprostiti osobi koja to ne traži i ne zeli.
Mislim nikako,tu se već uveliko poremećeni porodični odnosi..
Treba oprostiti ali onome ko zaslužuje.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Sto se muskaraca tice.....odseci mu sve,ako je zgresio,samo mu testise i penis......ne diraj,nikako....
E, oduvek me zanimalo zašto?
Da sam ja muško meni testisi ne bi ni trebali, neću decu da pravim...a penis, pa bilo bi mi dovoljno 5,6 cm samo tek toliko da ne moram da sedim da pišam.
Nije mi jasno zašto muškarci toliko vole svoj kur.ac kad im samo probleme stvara, erekcije onda kad neće itd.
 
Ajmo malo ozbiljno.Nije precizirano o kakvoj se povredi radi.Ali povreda je povreda. Onaj ko me povredio mora shvatiti svoju grešku a ako je shvati zatražiti oproštaj. Ima onih koji povrede i bas ih briga, idu dalje .To je poniženje povređenog čisto dokazivanje neke nadmoći
Kako oprostiti osobi koja to ne traži i ne zeli.
Mislim nikako,tu se već uveliko poremećeni porodični odnosi..
Treba oprostiti ali onome ko zaslužuje.
Pa cim te je jednom povredio ne zasluzuje tvoj oprost
 
E, oduvek me zanimalo zašto?
Da sam ja muško meni testisi ne bi ni trebali, neću decu da pravim...a penis, pa bilo bi mi dovoljno 5,6 cm samo tek toliko da ne moram da sedim da pišam.
Nije mi jasno zašto muškarci toliko vole svoj kur.ac kad im samo probleme stvara, erekcije onda kad neće itd.
Sto se tice testisa,kada ne bi imao testise,muskarac ne bi mogao uopste da ima polne odnose.Duzina penisa,koju pominjes,od drugostepene
je vaznosti.I nemoj da potcenjujes penis.Nije njegova uloga samo mokrenje.Da nema Penisa,svet bi na ovoj planeti zemlji,potpuno izumro.
U starom Egiptu,kao i u Indiji,muskom Penisu su podignuti brojni spomenici,koji sluze i kao svetilista,tom cudesnom muskom organu,kome su
u Indiji data svojstva bozanstva.!
 
Sto se tice testisa,kada ne bi imao testise,muskarac ne bi mogao uopste da ima polne odnose.Duzina penisa,koju pominjes,od drugostepene
je vaznosti.I nemoj da potcenjujes penis.Nije njegova uloga samo mokrenje.Da nema Penisa,svet bi na ovoj planeti zemlji,potpuno izumro.
U starom Egiptu,kao i u Indiji,muskom Penisu su podignuti brojni spomenici,koji sluze i kao svetilista,tom cudesnom muskom organu,kome su
u Indiji data svojstva bozanstva.!
Ne treba Vama muskarcima penis.Vi ste glupi.Ne znate devojci da pruzite ono sto joj je potrebno.Samo mislite na sexualne odnose i na to sa kojom cete to da sprovedete
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Ne treba Vama muskarcima penis.Vi ste glupi.Ne znate devojci da pruzite ono sto joj je potrebno.Samo mislite na sexualne odnose i na to sa kojom cete to da sprovedete
Draga moja,moram na zalost da ti kazem,da nisi u pravu.Pravi,lepo vaspitan mladic,i naravno koji voli devojku,nikada nece u prvi plan staviti seksualne odnose.Tacno je ,da takvih neotesanih,sirovih mladica,ima na zalost dosta,kojima je u glavi samo seksualni odnos.Ali priznaces,na vama devojkama
je,da se klonite tih primitivnih mladica.Na vama je,koga cete izabrati,kome cete pokloniti svoje poverenje i svoju ljubav.Odmah se moze videti,koji je
mladic sirov koa sirova bukva,a koji je civilizovan,dostojan da devojka voli njega i on naravno nju.Dakle,sve je stvar izbora.
 
Sto se tice testisa,kada ne bi imao testise,muskarac ne bi mogao uopste da ima polne odnose.Duzina penisa,koju pominjes,od drugostepene
je vaznosti.I nemoj da potcenjujes penis.Nije njegova uloga samo mokrenje.Da nema Penisa,svet bi na ovoj planeti zemlji,potpuno izumro.
U starom Egiptu,kao i u Indiji,muskom Penisu su podignuti brojni spomenici,koji sluze i kao svetilista,tom cudesnom muskom organu,kome su
u Indiji data svojstva bozanstva.!
Ako ćemo tako da gledamo, onda bi vagini trebalo podići crkve i hramove, otac te napravio, to je lako, a majka ti se raspadala porađajući se.

Nego uopšte me nisi shvatio, totalno si o drugim stvarima pričao. Naravno da je penis potreban kao i vagina, ali ja se svojom vaginom ne ponosim niti stidim- deo tela kao svaki drugi.
Čak štaz više volim svoje OČI.
A vi muškarci ne samo da volite vaš penis, već ga nazivate imenima kao da vam je sijamski blizanac.
 
Draga moja,moram na zalost da ti kazem,da nisi u pravu.Pravi,lepo vaspitan mladic,i naravno koji voli devojku,nikada nece u prvi plan staviti seksualne odnose.Tacno je ,da takvih neotesanih,sirovih mladica,ima na zalost dosta,kojima je u glavi samo seksualni odnos.Ali priznaces,na vama devojkama
je,da se klonite tih primitivnih mladica.Na vama je,koga cete izabrati,kome cete pokloniti svoje poverenje i svoju ljubav.Odmah se moze videti,koji je
mladic sirov koa sirova bukva,a koji je civilizovan,dostojan da devojka voli njega i on naravno nju.Dakle,sve je stvar izbora.
Ma koji danas voli devojku?Svi su neotesani.
 
Ako ćemo tako da gledamo, onda bi vagini trebalo podići crkve i hramove, otac te napravio, to je lako, a majka ti se raspadala porađajući se.

Nego uopšte me nisi shvatio, totalno si o drugim stvarima pričao. Naravno da je penis potreban kao i vagina, ali ja se svojom vaginom ne ponosim niti stidim- deo tela kao svaki drugi.
Čak štaz više volim svoje OČI.
A vi muškarci ne samo da volite vaš penis, već ga nazivate imenima kao da vam je sijamski blizanac.
Moramo se sloziti u jednoj stvari.Ni mi muskarci,ni vi zene,ne mozemo jedni bez drugih.Dakle zajedno cinimo jednu divnu celinu,i svi smo isto
odgovorni,kako cemo svoj zivot u toj zajednici urediti.Ja licno,zene volim,cenim i postujem.Ne postoji na ovom svetu,ni jedna zenska osoba,kojoj
sam rekao ruznu rec,o tezim stvarima,necu ni da govorim.Dakle,volimo se,postujmo se i....svi cemo biti srecni i zadovokjni.!To je moja poruka.
 
Moramo se sloziti u jednoj stvari.Ni mi muskarci,ni vi zene,ne mozemo jedni bez drugih.Dakle zajedno cinimo jednu divnu celinu,i svi smo isto
odgovorni,kako cemo svoj zivot u toj zajednici urediti.Ja licno,zene volim,cenim i postujem.Ne postoji na ovom svetu,ni jedna zenska osoba,kojoj
sam rekao ruznu rec,o tezim stvarima,necu ni da govorim.Dakle,volimo se,postujmo se i....svi cemo biti srecni i zadovokjni.!To je moja poruka.
Lepa poruka no promašena tema.
Ne vredi, ne razumeš šta pričam
 
To svi kazu,pa se vremenom otkriju da su hteli samo seks
Ja te potpuno razumem.Tebe je neki diljak povredio,i sada si izgubila veru u sve muskarce.Veruj mi da ima dobrih muskaraca,daleko vise,od onih zlih.
Prvog dobrog koga budes srela,promenices svoje sadasnje negativno misljenje,o svim muskarcima.Kaze se:"Ni djavo nije tako crn,kako ga pretstavljaju.
 
Ja te potpuno razumem.Tebe je neki diljak povredio,i sada si izgubila veru u sve muskarce.Veruj mi da ima dobrih muskaraca,daleko vise,od onih zlih.
Prvog dobrog koga budes srela,promenices svoje sadasnje negativno misljenje,o svim muskarcima.Kaze se:"Ni djavo nije tako crn,kako ga pretstavljaju.
A sta reci o decku koji Vam se nabacuje dva meseca i prica sve lepo,kako je kao ja,da je romantican,emotivan,mastovit,prvo,imao je devojku,a nakon dva meseca da je hladan,nije romantican,ne mastovit,da nije nikada imao devojku,prvo nije nevin,onda jeste.Sve je to laž.Skoro sam ga odblokirala,inace sam rekla da sam zauzeta tad kad se nabacivao,jer smo se on i ja upoznali preko mreze,kako bih nekoga bolje upoznala,krenula sam i prihvatila dopisivanje,ali se cuveni susret uzivo nije ostvario,jer bas kad sam odlucila da izadjem sa njim,on je rekao da ne veruje da bi mogli da budemo zajedno.Tad kad je on hteo da izadjemo,ja nisam htela,jer ga nisam poznavala.A i sad ga ne znam uzivo.Šta reći o takvoj osobi?Kad sam mu rekla da sam raskinula sa deckom,nije me ni pozvao na dejt.Od jednom tokom konverzacije je poceo da prica kako on nikad nece imati devojku,jer ne prilazi ni jednoj,ne zove na dejt itd.A tad kad mi se nabacivao umeo je da me pozove na dejt.Bas sam ga juce odblokirala i rekao mi je da je odneo laptop na popravku i pored laptopa video mnogo toga.A ja sam rekla sta si jos video?Rekao je mnogo zgodnih devojaka sa kojima bih imao seks.Prica mi pricu kako nece devojku vec samo seks.A kad sam ja rekla,vidis,ti si hteo mene samo da iskoristis seksualno,pa ti nije poslo kako treba,on je rekao nije tako,nikada ne bih lagao kad su emocije u pitanju.Emocije preko slike na profilu ne postoje.Ako ga interesujem neka me pozove na dejt,a ne da me smara sa dopisivanjem,a ni ne znam ga uzivo
 

Back
Top