Quantcast

Sta kad vas neko povredi ?

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.006
A sta reci o decku koji Vam se nabacuje dva meseca i prica sve lepo,kako je kao ja,da je romantican,emotivan,mastovit,prvo,imao je devojku,a nakon dva meseca da je hladan,nije romantican,ne mastovit,da nije nikada imao devojku,prvo nije nevin,onda jeste.Sve je to laž.Skoro sam ga odblokirala,inace sam rekla da sam zauzeta tad kad se nabacivao,jer smo se on i ja upoznali preko mreze,kako bih nekoga bolje upoznala,krenula sam i prihvatila dopisivanje,ali se cuveni susret uzivo nije ostvario,jer bas kad sam odlucila da izadjem sa njim,on je rekao da ne veruje da bi mogli da budemo zajedno.Tad kad je on hteo da izadjemo,ja nisam htela,jer ga nisam poznavala.A i sad ga ne znam uzivo.Šta reći o takvoj osobi?Kad sam mu rekla da sam raskinula sa deckom,nije me ni pozvao na dejt.Od jednom tokom konverzacije je poceo da prica kako on nikad nece imati devojku,jer ne prilazi ni jednoj,ne zove na dejt itd.A tad kad mi se nabacivao umeo je da me pozove na dejt.Bas sam ga juce odblokirala i rekao mi je da je odneo laptop na popravku i pored laptopa video mnogo toga.A ja sam rekla sta si jos video?Rekao je mnogo zgodnih devojaka sa kojima bih imao seks.Prica mi pricu kako nece devojku vec samo seks.A kad sam ja rekla,vidis,ti si hteo mene samo da iskoristis seksualno,pa ti nije poslo kako treba,on je rekao nije tako,nikada ne bih lagao kad su emocije u pitanju.Emocije preko slike na profilu ne postoje.Ako ga interesujem neka me pozove na dejt,a ne da me smara sa dopisivanjem,a ni ne znam ga uzivo
Ocigledno da njemu nesto fali.A sta,to se moze videti samo kroz razgovor.

Enessa

Elita
Poruka
24.325
Pa da,ne znam sta mu fali.Tvrdi kako je bio iskren a non stop menja misljenje
Pazi ti dobro ko je to.Profilna slika može biti ko zna cija.
Možda je neki dedica kome je dosadno pa se na taj zabavlja, ako ga nisi videla bar na kameri, beži dalje.
Sad sam pročitala ceo tvoj post ,iskreno mislim da se neces nikad ni sresti s njim jer sigurno nije onaj kako se predstavlja, čista lazarija.

Poslednja izmena:

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
To je lažni profil, čim on jednom kaže da je nevin a posle da nije, znači da priča sa preko 20-30 devojaka pa zaboravi kome je šta rekao, zbog toga menja priču.
Znam da te yebe radoznalost, ali batali to ako možeš.
Moguce,ali ono sto meni nije jasno,jeste da je stavljao neki video na kome se vidi on kao na slici,i deluje mlado.E sad,vrlo je moguce to sto ste Vi rekli,ali ne znam sta da mislim.Vidim i da ima majku u zajednickim prijateljima.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Pazi ti dobro ko je to.Profilna slika može biti ko zna cija.
Možda je neki dedica kome je dosadno pa se na taj zabavlja, ako ga nisi videla bar na kameri, beži dalje.
Sad sam pročitala ceo tvoj post ,iskreno mislim da se neces nikad ni sresti s njim jer sigurno nije onaj kako se predstavlja, čista lazarija.
Pa nesto tu ne stima,on je znao na primer kad imamo kolokvijum i on je i bio tada,a sa druge strane to menjanje misljenja je sumnjico,ako to radi da bi me se otarasio,ja sam rekla da ako ne zeli da se dopisujemo,ne moramo.Govori kako je bio iskren,a nije.Nece devojku,a kaze kako hoce seks.Onda kako je bio da nosi kompjuter,a video mnogo zgodnih devojaka sa kojima hoce seks.Ej?Zar meni to da kaze?Pa ako nisi zainteresovan onda dovidjenja,seksaj se sa kojom god hoces.Kakav idiot.

M4j4

Domaćin
Poruka
4.522
Moguce,ali ono sto meni nije jasno,jeste da je stavljao neki video na kome se vidi on kao na slici,i deluje mlado.E sad,vrlo je moguce to sto ste Vi rekli,ali ne znam sta da mislim.Vidim i da ima majku u zajednickim prijateljima.
Kad rekoh "lažni profil", ne mora pod obavezno da koristi fotografije nekog drugog.
Jednostavno, lažno predstavljanje sebe.
Veruj ti meni kad sam ti rekla da je od tolikih priča zaboravio šta je kome rekao.

(Uostalom, tek 2 meseca, ljudi se dopisuju bukvalno godinama, pa se ispostavi svašta nešto.)

Ispade da te ja ubeđujem, evo drugi put ti odgovaram na pitanje jer sam sigurna u ovo što pričam 99, 88% lol
I ja se "odjavljujem" sa ove teme.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Kad rekoh "lažni profil", ne mora pod obavezno da koristi fotografije nekog drugog.
Jednostavno, lažno predstavljanje sebe.
Veruj ti meni kad sam ti rekla da je od tolikih priča zaboravio šta je kome rekao.

(Uostalom, tek 2 meseca, ljudi se dopisuju bukvalno godinama, pa se ispostavi svašta nešto.)

Ispade da te ja ubeđujem, evo drugi put ti odgovaram na pitanje jer sam sigurna u ovo što pričam 99, 88% lol
I ja se "odjavljujem" sa ove teme.
Verovatno.Mislim da znam na sta mislis Majo,hoces da kazes da se on predstavio meni kao osoba koja nije.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Verovatno je tako.Ja sam devojka koja zeli ozbiljnu vezu,on je bio zagrejan,odjednom je promenio pricu nakon dva meseca,danas sam mu opet postavila ista pitanja,odgovori su potvrdni i ne znam.On je verovatno odoba koja nije spremna na to da se posveti jednoj devojci,osoba koja nece buducnost.On voli ocigledno da se udvara svakoj i da menja devojke,ali se predstavio kao neko kao neko drugi.Verovatno je pricao pricu koja je njemu odgovarala,da bi me iskoristio,posto je video da sam ja spremna da budem sa momkom celog zivota u kog se zaljubim i da budem tom nekom momku zena,promenio je pricu.Mene je vec jedan decko mnogo povredio.Udvaracu sam rekla da ne zelim opet da budem povredjena.Kad sam odlucila da mu kazem da sam slobodna,proslo je 19 dana,a nije me pozvao na dejt.Verovatno nije zainteresovan ili bolje receno nikad nije ni bio zainteresovan,za nesto vise od seksa,ali je lagao.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.