Šta je to sa mnom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gregorg

Ističe se
Banovan
Poruka
2.372
Ponekad osećam jedan čudan bol.Kao da mi prsti na rukama trnu a zatim i srce kao da mi trne ili nekako kao da preskače i tera mi suze na oči.Uz sve to automatski postajem sav sjeban i utučen.Da li je neko to osetio i od čega bi to moglo biti?Da se nisam zaljubio?
 
Ma, djavo bi znao sta se desava s njim. Neka on lepo poseti cika docu i vidi sta je u pitanju. Ja bih se zabrinula. :D

ae jadna nista je to, ja sam tako ranije za svaku sitnicu se plasio i po 2-3 noci nisam spavao. to je samo covjek umislio. ako mislis da si bolestan onda jesi. Sto se tice srca, meni se desi po nekad, npr jednom u nedjelju dana, da osjetim kado da mi sad nzm, da li lupi jace, ili preskoci jednom. Ali sam kasnije provalio da se to desava samo kad se u nesto zamislim, kad se zadubim pa zaboravim da disem :)
Sto se tice trnjenja prstiju, to nzm sta je, ali vjerovatno los polozaj pri sjedenju, ili tako ako se npr bavis nekim poslom gdje sjedis non stop ili nakrivo postavljas vrat il tako nesto....msm da trnjenje veze nema sa srcem :)
 
Ponekad osećam jedan čudan bol.Kao da mi prsti na rukama trnu a zatim i srce kao da mi trne ili nekako kao da preskače i tera mi suze na oči.Uz sve to automatski postajem sav sjeban i utučen.Da li je neko to osetio i od čega bi to moglo biti?Da se nisam zaljubio?

Dijagnoza: Nejebica
Lek: J.ebanje
Nacin upotrebe: Oralno, analno, vaginalno
Ucestalost: Tri puta dnevno.
Potpis doktora:


Kasnije cu potpisati recept.
 
Ponekad osećam jedan čudan bol.Kao da mi prsti na rukama trnu a zatim i srce kao da mi trne ili nekako kao da preskače i tera mi suze na oči.Uz sve to automatski postajem sav sjeban i utučen.Da li je neko to osetio i od čega bi to moglo biti?Da se nisam zaljubio?

Ma zaljubio si se 100%, znam kako je to...najlepsi osecaj na svetu, leptirici ti kidaju srce na komade, na kraju kad pukne vidis devojku u koju si zaljubljen, lebdite na oblacima, al' onda ti ona kaze kako joj sveti Otac ne dozvoljava da bude sa tobom i salje je u zemaljsku sobu, a ti ga preklinjes malo da te pusti u raj, malo da vidis ljubljenu... :rida:

911s [SK];16888640:
Zanimljivo je kako ljudi znaju šta je to nejebica. :think:

Pa osetili na svojoj kozi pa znaju... :per:

Vidis kako ja nikada ne kazem da neko ima nejebicu, ne znam ja sta je to... :per: :rumenko: :prstic:

:mrgreen:
 
ae jadna nista je to, ja sam tako ranije za svaku sitnicu se plasio i po 2-3 noci nisam spavao. to je samo covjek umislio. ako mislis da si bolestan onda jesi. Sto se tice srca, meni se desi po nekad, npr jednom u nedjelju dana, da osjetim kado da mi sad nzm, da li lupi jace, ili preskoci jednom. Ali sam kasnije provalio da se to desava samo kad se u nesto zamislim, kad se zadubim pa zaboravim da disem :)
Sto se tice trnjenja prstiju, to nzm sta je, ali vjerovatno los polozaj pri sjedenju, ili tako ako se npr bavis nekim poslom gdje sjedis non stop ili nakrivo postavljas vrat il tako nesto....msm da trnjenje veze nema sa srcem :)

Ne znam ja... sta ako sutra cujemo da je decku stvarno lose? :eek:
Ne mogu da se brinem o tome, neka on lepo poseti strucne. :mrgreen:
Ajde, kojim se poslom on bavi, sigurno je tinejdzer.... znaci, pravac cika doca. :cool:
 
Ponekad osećam jedan čudan bol.Kao da mi prsti na rukama trnu a zatim i srce kao da mi trne ili nekako kao da preskače i tera mi suze na oči.Uz sve to automatski postajem sav sjeban i utučen.Da li je neko to osetio i od čega bi to moglo biti?Da se nisam zaljubio?

Ako ti suze teku na oci zbog toga sto si zaljubljen...onda ja stvarno ne znam sta da ti kazem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top