Quantcast

Šta je sad ovo???

lav8

Poznat
Poruka
8.137
Pre neki dan bi ozvaniceno da je ubuduce zabranjeno bilo kakvo okupljanje u centru grada!

A,sad pun plato ispred skupstine grada!!!:mrgreen:

Mislim...........kako ovo objasniti gej i lezbos populaciji!:mrgreen::whistling:

:whistling::whistling::whistling:

Poruka
22.425
Чујем да је Дачић посла интервентну да хапси учеснике дочека јер је из одерда SERBIAN PRECRIME POLICE стигло саопштење да ће један за 10 година бити на протесту опозиције...

Poruka
20.641
а на балкону су стајали неки такозвани репрезенатативци Србије
који су певали ову мрску клерофашистичку песму
СРАМОТА ОПЕТ ТЕ НЕБЕСКЕ СРБИЈЕ СТРАШНО

Poslednja izmena:

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.332
Па ово је "народно весеље" :hahaha::hahaha::hahaha:

А видео сам и данас како су забрањена сва окупљања ... Испред зграде Владе Србије

Што се хапшења 1389 тиче, заиста нису поштовали оно што је полиција говорила и што су нам свима говорили ... Ко не поштује полицију, зна се ... Сад што је то Миша Вацић, то је други проблем ... А иначе, погледао сам снимак хапшења ... он је знао да ће га ухапсити ...

Poruka
19.807
Pre neki dan bi ozvaniceno da je ubuduce zabranjeno bilo kakvo okupljanje u centru grada!

A,sad pun plato ispred skupstine grada!!!:mrgreen:

Mislim...........kako ovo objasniti gej i lezbos populaciji!:mrgreen::whistling:

:whistling::whistling::whistling:
...а тек, ко ће да забрани када ојађени, понижени и обесправљени
народ почне да се окупља,...да видимо и то!

Они су заборавили, како су се они ОКУПЉАЛИ:roll:
Шта би било да је њима тада неко забранио да се окупљају....:think:

.

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
Велика група од преко десет хиљада грађана и 12 вођа одржала је јуче скуп у строгом центру града. Пуштале су се патриотске песме и махало се српским заставама. Полиција није реаговала а скуп је прoшaо без инцидената.

Песма подрше биткама у којима су Срби беспотребно гунули у борби са мирољубивим аустроугарима, немцима и американцима.

Сви као један траже правду од Бога и тиме дају директну подршка Српској Православној Цркви и клерофашисти Амфилохију

Poslednja izmena:
Poruka
22.425
Велика група од преко десет хиљада грађана и 12 вођа одржала је јуче скуп у строгом центру града. Пуштале су се патриотске песме и махало се српским заставама. Полиција није реаговала а скуп је прoшaо без инцидената.

Песма подрше биткама у којима су Срби беспотребно гунули у борби са мирољубивим аустроугарима, немцима и американцима.

Свио као један траже правду од Бога и тием дају директну подршка Српској Православној Цркви и клерофашисти Амфилохију
Стани само да се врати боТа...из Кливленда..па да видиш..када их све у апс стави..

SURbel

Buduća legenda
Poruka
34.363
I eto, niko nije tukao kosarkase, niko im nije branio da se vole, cak su ih i okupljeni voleli, niko se nije suprotstavljao policiji (mislim, saobracajcima koji su rutinski patrolirali), niko nije ismejavao okupljene, niko nije okupljenima opovrgavao pravo na brak i usvajanje dece, niko nije bio diskriminisan, gledali smo sasvim mirno kako vise muskaraca stoje zagrljeni, niko nikom nije smetao... Mi smo jedan vrlo miroljubiv i tolerantan narod... :D

Зар је ико нормалан сумњао у то? :D

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
I eto, niko nije tukao kosarkase, niko im nije branio da se vole, cak su ih i okupljeni voleli, niko se nije suprotstavljao policiji (mislim, saobracajcima koji su rutinski patrolirali), niko nije ismejavao okupljene, niko nije okupljenima opovrgavao pravo na brak i usvajanje dece, niko nije bio diskriminisan, gledali smo sasvim mirno kako vise muskaraca stoji i grli se, odobravali smo i poljupce, niko nikom nije smetao... Mi smo jedan vrlo miroljubiv i tolerantan narod... :D
''Боже правде'' фуј то је заостало. Напредно је одрећи се Бога, кајмака и родитеља зарад шенгена.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.