Sta je sa vama?

Huckleberry:
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:
Nemam posao...živim od socijalne pomoći....a računar sam dobila kao donaciju prijateljskog nam Baglandeša.... I tako ubijam vreme na Forumu dok čekam da mi se jave ovi sa Biroa.... Imam četiri braka iza sebe.....šestoro dece..i dva olinjala psa..... Ružna sam , matora, brkata i debela...patim od depresije....i sex sam poslednji put imala...pre nekih šest godina...sa majstorom za televizore....
Jel ti sad lakše? Da li ti sada tvoj savršeni život izgleda blistavije? Drago mi je ako je tako!!! Ja volim da ulepšam dan svima....čak i onima koje bi radije pljunula u facu.... Dobra duša...šta da se radi....
 
pozdrav svima :)

evo ima vec vise od sest godina kako obijam pragove, od nemila do nedraga, tuzan i ucveljen, trazeci zenu mog zivota.

Sve se desilo onog dana kada sam na terenu zaglavio kod gospodje koja je imala problema da navata TV pINK.
Moja sudjenica i ja smo se obljubili na prvom pogledu.
Zena u najboljim godinama! Zgodna, sarmantna, majka, domacica, razume se u kompjuter, cudo !
Umesto brusa nosi gace domacinke. Redovno se brije, neznica moja !
Pivo otvara zubima, a cela joj pojava ko sokolica! Znas ono kad ima nokte na nogama, da grebe, ma erotika bre!
Da skratim pricu, ja se zaljubio odmah posle seksa, ali kad sam je sutradan trazio, nema ni nje, ni prikolice, ni kuchica, samo prazne flase i uloshci!
Od tada je trazim svuda!
Pretreso sam svaki forum, pisao oglase, isao u Homanitarnu organizaciu HOMOS, ma svuda bre, i nista! Od tada ne gasim kompjuter ni kad spavam.
Ako neko nesto zna, neka se javi, castim gajbom piva.
Ma sta gajbom, dve gajbe i pljeskavica
 
Huckleberry:
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:

Kljucno mesto. Zasto se najvise javljaju uclanjeni 2007 i jos su strasno uvredjeni? Zanimljivo.
 

Back
Top