Sta je sa vama?

kojote:
http://forum.krstarica.com/threads/154657

I za nju još nije kasno. Hoću da joj ispričam tvoj omiljeni:
- Vidi ovog gnjurca, voda mu do kolena!
- Pa gde je tu rima?
- Kad pude plime biće i rime


Tebi je, dušo, u startu bilo jasno koji sam ja gnjurac! :-)
Bicu iskrena, vreme je da ti kazem... :-D

Odreagovala sam na te tek kad sam procitala da si 190 cm i vise... zalud svi tvoji pametni i romanticni postovi... :wink:

Salim se. Ti si nesto posebno, naravno. :-D
 
kojote:
Keš kolica i Sokolica ojojjjjj

Isaku je jabuka pala na vugla. Hoćeš i ti Koji da daš jednu, Eva? :)

Da pojedemo zajedno jabuku pa da te uvedem u raj... :)

Ne mora baš da se pridržavamo biblijske priče... Hajmo malo... Umetnička sloboda... :)

P.S. Nigde jabuke na vidiku. Može l' kivi, komšija ima u dvorištu drvo? A znaš da je kod komšije najslađe... :)
 
Evo vam....


c020.gif



NaValite ko zuti mravi.... :D
 
hehee...nije ni svesna gde je upala...skoro svi pocetnici su isto ovako razmisljali kad su se tek registrovali....svi ti pocetnici,a vidi ih sad navuceni na ljis i forum uopste kao dete na cokoladu:lol:
 
Huckleberry:
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:
Nemamo drugi zivot osim zivota za netom ruzni smo debeli zadrigli i puni raznih polno prenosivih boleshtina pa ovde mashtamo o onome shto ne mozemo da imamo,onda da...4umashice su sve dlakave brkate itd.,a 4umashi imaju mali tuki.
Eto,otprilike toliko.
 
Derer:
Nemamo drugi zivot osim zivota za netom ruzni smo debeli zadrigli i puni raznih polno prenosivih boleshtina pa ovde mashtamo o onome shto ne mozemo da imamo,onda da...4umashice su sve dlakave brkate itd.,a 4umashi imaju mali tuki.
Eto,otprilike toliko.
Ne l'zi, svi forumasi imaju enoooormno ogromantne kite! Sto zbunjujes klona?
 
Derer:
Nemamo drugi zivot osim zivota za netom ruzni smo debeli zadrigli i puni raznih polno prenosivih boleshtina pa ovde mashtamo o onome shto ne mozemo da imamo,onda da...4umashice su sve dlakave brkate itd.,a 4umashi imaju mali tuki.
Eto,otprilike toliko.

Svasta i ti si bas zanimljiv :o ...
Nisam ni mislila da vas krase te osobine, ali ako vec ti to tako kazes, ipak kome cu da verujem ako ne starijem clanu ;-)
 

Back
Top