Sta igrate trenutno?

Završio sam, konačno, ovaj stari klasik i jednu od duhovitijih video-igara koje postoje.

4719817281.jpg


Kada sam je prvi put startovao u emulatoru Demul, tamo negde oko 2018, nije bilo zvuka što mi je ubilo volju da se upustim u igranje. Godinama kasnije sam probao da je igram preko Redreama, mnogo boljeg emulatora, ali me je ovaj put odbilo to što nije bilo jasno naznačeno šta treba raditi sledeće, a mrzelo me je da provaljujem. Sada sam konačno zacrtao sebi da završim igru s obzirom da bi bila gre'ota da to ne uradim, posebno što je poprilično kratka. Dobra je, sve u svemu, ali je šteta što je prva epizoda ostala i jedina.
 
Jedino sam igrao Far Cry 5 i meni se svidjela igra, nekako mi bilo zabavno za igrati a i kraj nije los.

Sada igram Wolfenstein 2 The New Colossus. Moram reci da mi je The New Order bio bolji ali konacna ocjena ide kada kompletiram drugi dio.
Ako si igrap Far Cry 5 onda obavezno moraš igrati i Far Cry New Dawn. To je bukvalno nastavak petice. Radnja se dešava na istim lokacijama kao u igri koju si igrao samo što je sve izmijenjeno zbog katastrofe koja se desila.
 

Back
Top