Sta igrate trenutno?

Па на Joanne Rowling и мислим. На твитеру је имала пар испада што се тиче транс-девојака.
Taj forsazh lgbt lobija je postao nepodnoshljiv, uvukli su se u sve pore, chak i misija Artemis je kritikovana, pa su morali sa "unmanned mission",
da promene u "uncrewed". No napadoshe ovu igru bez razloga, samo zbog toga shto je autorka, koja nema nikakve veze sa igrom, neshto
izjavila...
 
Screenshot-5.png


Ponovo se vratih na Total War Warhammer 3: Immortal Empires...
Volim ja vise istorijske Total War igre, ali bude ponekad zanimljivo i kada u bitkama imas carobnjake sposobne da sami uniste 1000+ protivnika odjednom. :D
Morao sam da smanjim grafiku, posebno terena. Imam dosta i modova, tako da igra mi bas "przi" sistem. :D

Inace, trailer za Immortal Empires je neverovatan.
 
Screenshot-5.png


Ponovo se vratih na Total War Warhammer 3: Immortal Empires...
Volim ja vise istorijske Total War igre, ali bude ponekad zanimljivo i kada u bitkama imas carobnjake sposobne da sami uniste 1000+ protivnika odjednom. :D
Morao sam da smanjim grafiku, posebno terena. Imam dosta i modova, tako da igra mi bas "przi" sistem. :D

Inace, trailer za Immortal Empires je neverovatan.
imam 1ca i 2ku, 2ku josh nisam stigao da igram :P
 
imam 1ca i 2ku, 2ku josh nisam stigao da igram :P
Nema uopste razloga sad ni da se igraju prvi i drugi deo.
Osim naravno ako je treci deo previse zahtevan za neciji kompjuter.
Sada evo je Immortal Empires besplatan za sve koji imaju WH3. Sto znaci, nema vise potrebe da neko poseduje WH1 i WH2 da bi imao Immortal Empires.
A iskreno, sve pohvale za njih.
Tri igrice su kombinovane u jednu. Ja evo sam vec na skoro 260 sati igranja, a tek sam par kampanja odigrao. Lagano mogu da vidim sebe da odigram jos 10tak potpuno unikatnih kampanja. Prosto neverovatno.

Screenshot_20230227_012720.png
 
Vidim, neki pikaju Marija. Nisam, dakle, jedini koji je u retro fazonu.

Ja sam uzeo Super Mario World 2: Yoshi's Island, klasik sa SNES-a.

1200px-SMW2.jpg


Vizuelno dopadljiva igra, šarena i maštovito osmišljena, sa gomilom raznih zadataka i prepreka.
 

Back
Top