STA DOBIJA SRBIJA ODVAJANJEM KOSOVA ?

mail3:
A to će Vlado da se desi znaš kada...nikad. Nit ćemo mi ući u EU, a ovi drugi još manje. Zato će i da dobiju nezavisnost i da ih šutnu iz Evrope u majku postojbinu, da ih više ne gledaju i da bi bili rasno čisti kad već to ne mogu duhovno da budu......

Ако си онај који мислим да јеси ... :lol:
Јбг, није ми било дуго на форуму, не могу да похватам шта се све десило...

Него...
Примиће их сигурно, само је битно да их приме с нама у пакету, односно обрнуто. 8-)
 
Ne znam koji misliš da jesam a ni ja ne znam koji misliš da znam :D ali se ne slažem sa tobom. Uzmi kartu Evrope, pogledaj na onom CIA sajtu imaš EU... i videćeš Mažino liniju koja tako precizno preseca Evropa na dva dela, da je i Hrvatska u pitanju a ne samo mi ili još smešnije Turska, Albanija ili Kosova republjik.
 
Ја мислим да ти мислиш да ја само мислим да си онај на кога мислим, а у ствари, сигуран сам да си онај за кога мислим да си, без обзира на то шта мислили ти или ја! :shock:
Мислим да треба да прихватиш да си онај за кога мислим да јеси, чак и ако ниси. :lol: :lol: :lol:

Канда је Лорда Вејдера шуровање са тамном страном одвело на обалу реке лаве са предивном испарењима, идеалном температуром (за топљење) и оскудицом било каквог облика живота. Дивно место за одмор. :lol:

Да се вратим теми...
Примиће их, ја ти кажем!
 
Witch-king of Angmar:
Da je neki nacionalista napisao o Šiptarima ovo što je napisao postavljač teme, poslali bi specijalne snage na njega. "Pošast", "stoka", "ne dao ih nikom Bog za susede"...

Poljska je od 13. veka čekala da povrati Šleziju i Pomeraniju. I 1945. trenutak je došao. Ta će pretnja i Šiptarima visiti nad glavom kao damoklov mač.

Pa ja sam Nacionalista, nista manji od tebe, ili nekih drugih na forumu.
Ne znam kako si zakljucio da je to, mozda , nisam???
 
Питам се У ЧИЈЕ ИМЕ и ЗА ЧИЈИ РАЧУН пропагираш ПОЛИТИЧКИ СТАВ који је супротан

U svoje ime....licno :)
I ne galami..:)
Opusti se, malo:)

Ако се ми овде ништа не питамо онда би требало да завежеш(!)

Da, mislim da se mi nista bitno ne pitamo....i zato bi trebalo da zavezem? :D :D :D :D
 
Adalv:
Тезу о независном Косову форсира само Чеда који себе представља као "глас разума" у Србији. Нико, и понављам - НИКО од правих интелектуалаца не подржава независност Косова, нити давање Косова на поклон Албанцима зато што то тренутно делује као најједноставније решење. Нема једноставних решења!
Ако сте гледали Чедино гостовање код Тимофејева могли сте да чујете Синишу Ковачевића како му аргументовано образлаже зашто признавање независности није право решење.
С друге стране сте имали некакво полуразумљиво муцање о реалности...

Уосталом, пред нама је чланство у ЕУ. Ако уђемо у ЕУ, а и Косово са нама, велика је вероватноћа да ће Шиптари, пошто неће постојати визни режим, да се у великом броју иселе у Немачку, Аустрију, Шведску и где год већ, трбухом за крухом. И неће више бити 2 милиона Албанаца на Косову.
Проблем ће се решити сам. Треба само гледати дугорочно, уосталом то су и Шиптари радили.

Глед'о. :D Пукао сам од смеха гледајући Чеду како се мигољи...Синиши свака част.

Него ,не слажем се са овим бајковитим погледом на нас и њих, тугедр-форевр у ЕУ. Боле Европу ћошак и за њих и за нас, уосталом то све гласније понављају припадници исте те "елитне" ЕУ...

Шта Србија добија? Тежак комплекс...
 
_Milanche_:
srbija nista posebno ne dobija ali nista posebno i ne gubi jer je vec izgubila

Е, стварно ми је жао што ниси гледао "Тимофејева", кад су Синиша и Чеда гостовали...Имао би много тога поучног видети и чути. Не верујем да би онда овако коментарисао.
 
Једном сам у шали одговорио на питање, доклен ћу живети, рекао сам са Божјом помоћи до смрти! Тако мислим да Косово још није изгубљено, а са паметном политиком могли би изједначити могућности.

Вујадин
 
Dobija i izbjeglice.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=20444

Трајковићева: СЗО и УНХЦР припремају евакуацију 40 000 Срба са Космета

ПОДГОРИЦА, 17. АПРИЛА /СРНА/ - Предсједник Српског националног вијећа централног Косова Рада Трајковић изјавила је да Свјетска здравствена организација /СЗО/ и УНХЦР припремају пројекат евакуације 40 000 Срба за које се очекује да ће напустити Косово и Метохију послије евентуалног проглашења независности.

Трајковићева је рекла за подгорички "Дан" да је пројекат СЗО и УНХЦР-а у завршној фази и да се већ формирају кризни штабови за прихватање Срба који би напустили простор Космета.

"Као љекару, жао ми је да СЗО учествује у пројекту `популационог инжињеринга`, односно исељавања Срба са Космета. То је компромитација за СЗО", рекла је Рада Трајковић и додала да очекује реакције из Београда и Србије.

"Србија је дужна да што прије разговара са Србима са Косова и међународном заједницом. Невјероватно је да међународна заједница ради на постизању консензуса у вези са преседаном да Косово добије независност. Очигледно да Албанци са својим екстремизмом држе читав регион као таоца", казала је Трајковићева.
 
ШТА СРБИЈА ГУБИ ОТИМАЊЕМ ДРЖАВНЕ ТЕРИТОРИЈЕ АП КОСМЕТА ???

Узми "плајваз" па почни да бележиш:

1. ГУБИ НАЦИОНАЛНИ ИДЕНТИТЕТ, КУЛТУРНО, ВЕРСКО И ИСТОРИЈСКО БЛАГО
НЕПРОЦЕЊИВЕ ВРЕДНОСТИ,


2. ГУБИ СОПСТВЕНУ ДРЖАВУ СРБИЈУ,


3. ГУБИ ОГРОМНА ФИНАНСИЈСКА СРЕДСТВА УЛОЖЕНА У ИЗГРАДЊУ
И ПОМОЋ КОСМЕТУ ОД 1945.ДО ДАНАС ЈЕР И ДАНАС ОТПЛАЋУЈЕ
ДУГОВЕ ЗА КОСМЕТ.

4. ГУБИ НЕПРОЦЕЊИВО ПЛОДНУ ЗЕМЉУ И ОГРОМНА ИМАЊА КОЈА СУ
ВЛАСНИШТВО СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ СА ТАПИЈАМА КОЈЕ
СУ СТАРЕ И ПО 7 ВЕКОВА,

5. ГУБИ НЕПРОЦЕЊИВО ВРЕДНЕ РУДНИКЕ ...


п.с. 'Ајде буди искрен, Кохене, који Ти бакшиш добијаш за постављање
овако болесне теме. :evil:
 
eremita:
ШТА СРБИЈА ГУБИ ОТИМАЊЕМ ДРЖАВНЕ ТЕРИТОРИЈЕ АП КОСМЕТА ???

Узми "плајваз" па почни да бележиш:

1. ГУБИ НАЦИОНАЛНИ ИДЕНТИТЕТ, КУЛТУРНО, ВЕРСКО И ИСТОРИЈСКО БЛАГО
НЕПРОЦЕЊИВЕ ВРЕДНОСТИ,
2. ГУБИ СОПСТВЕНУ ДРЖАВУ СРБИЈУ,
3. ГУБИ ОГРОМНА ФИНАНСИЈСКА СРЕДСТВА УЛОЖЕНА У ИЗГРАДЊУ
И ПОМОЋ КОСМЕТУ ОД 1945.ДО ДАНАС ЈЕР И ДАНАС ОТПЛАЋУЈЕ
ДУГОВЕ ЗА КОСМЕТ.
4. ГУБИ НЕПРОЦЕЊИВО ПЛОДНУ ЗЕМЉУ И ОГРОМНА ИМАЊА КОЈА СУ
ВЛАСНИШТВО СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ СА ТАПИЈАМА КОЈЕ
СУ СТАРЕ И ПО 7 ВЕКОВА,
5. ГУБИ НЕПРОЦЕЊИВО ВРЕДНЕ РУДНИКЕ ...
.с. 'Ајде буди искрен, Кохене, који Ти бакшиш добијаш за постављање
овако болесне теме. :evil:


Eremita vec je izgubila
 
Слажем се да ће се Србија решити неких ствари, ако се призна независност Косова и Метохије. И не само шип... пардон Албанаца. Решиће се и многих албанољубаца пошто ће народ бити оправдано бесан.
 
eremita:
ШТА СРБИЈА ГУБИ ОТИМАЊЕМ ДРЖАВНЕ ТЕРИТОРИЈЕ АП КОСМЕТА ???

Узми "плајваз" па почни да бележиш:

1. ГУБИ НАЦИОНАЛНИ ИДЕНТИТЕТ, КУЛТУРНО, ВЕРСКО И ИСТОРИЈСКО БЛАГО
НЕПРОЦЕЊИВЕ ВРЕДНОСТИ,


2. ГУБИ СОПСТВЕНУ ДРЖАВУ СРБИЈУ,


3. ГУБИ ОГРОМНА ФИНАНСИЈСКА СРЕДСТВА УЛОЖЕНА У ИЗГРАДЊУ
И ПОМОЋ КОСМЕТУ ОД 1945.ДО ДАНАС ЈЕР И ДАНАС ОТПЛАЋУЈЕ
ДУГОВЕ ЗА КОСМЕТ.

4. ГУБИ НЕПРОЦЕЊИВО ПЛОДНУ ЗЕМЉУ И ОГРОМНА ИМАЊА КОЈА СУ
ВЛАСНИШТВО СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ СА ТАПИЈАМА КОЈЕ
СУ СТАРЕ И ПО 7 ВЕКОВА,

5. ГУБИ НЕПРОЦЕЊИВО ВРЕДНЕ РУДНИКЕ ...


п.с. 'Ајде буди искрен, Кохене, који Ти бакшиш добијаш за постављање
овако болесне теме. :evil:



@ dezurni spamer

Молим дежурног спамера да се носи са ове теме. :evil:
 
Duh Sekire:
Слажем се да ће се Србија решити неких ствари, ако се призна независност Косова и Метохије. И не само шип... пардон Албанаца. Решиће се и многих албанољубаца пошто ће народ бити оправдано бесан.

Mislim da bi to bilo jedino pozitivno, da se rijesimo svojih govana. Zna se kako kvinslinzi u svakoj zemlji treba da prodju.
 

Back
Top