Sta danas znaci biti sponzorusa?

Pitanje za zene:
Sa jedne strane imate najpoznatiju srpsku sponzorusu Marijanu Mateus koja ima svoje butike u Pesti i Bg i uspesna je poslovna zena, radi i zaradjuje...

Sa druge strane imate supruge Save Milosevica i Dejana Bodiroge, koje su bile no name manekenke koje su nakon udaje "zrtvovale" svoju profesiju da bi se posvetile porodici (ne znam sta znaci ovo posvetiti porodici jer niti zaradjuju niti kuvaju niti spremaju, to sve rade drugi za njih, one se porode svake tri godine, u medjuvremenu treba da su lepe i to je to)... Da me ne razumete pogresno, u nasem jeziku je izraz domacica cesto pogrdan i koristi se za zenu koja ne radi, a biti domacica i prati, kuvati, peglati, cistiti, spremati je jako tesko, ali predstavnice ove grupe nikako ne bih mogao nazvati domacicama.

Sa trece strane postoje zene koje su poput supruge Ere Ojdanica koji se nekoliko decenija deklarise kao svaler, prica o vanbracnoj deci, a ona se smeska, dok on donosi pare nema veze sto je vara, "takav je"...

Koju od ove tri grupe vi smatrate sponzorusama?

Sta mislite da li se sponzorusom smatra i ona devojka, koja trazi da ima pored sebe osobu makar za jedan stepenik bolju od sebe ili u najgorem slucaju ravnu sebi?
Postoji li prava ljubav izmedju dosta starijeg, i slucajno dobro situiranog paratora, i recimo neke sasvim obicne i jednostavne devojke, koja nije postigla nista znacajno u zivotu, probija se kroz dosadnu svakodnevnicu kako kod zna i eto naleti na tog "pravog"? 8)

Na prvom pitanju je jako tanana granica, gde prestaje "zelim jakog i ambicioznog kraj sebe", a pocinje "sponzorusa", a na drugo je odgovor verovatno ne, ali mene vise zanima kako neko ko ima 25, ali ima dobar auto ili se pojavio 3 puta na tv postane lep ili bar "ima nesto u sebi", a decko em je gadan em ne zna ni da mukne ni da bekne, ali to prolazi, kod nas izgleda sponzorstvo postoji samo ako je u pitanju velika razlika u godinama...
 
Pitanje za zene:
Sa jedne strane imate najpoznatiju srpsku sponzorusu Marijanu Mateus koja ima svoje butike u Pesti i Bg i uspesna je poslovna zena, radi i zaradjuje...
Sa druge strane imate supruge Save Milosevica i Dejana Bodiroge, koje su bile no name manekenke koje su nakon udaje "zrtvovale" svoju profesiju da bi se posvetile porodici (ne znam sta znaci ovo posvetiti porodici jer niti zaradjuju niti kuvaju niti spremaju, to sve rade drugi za njih, one se porode svake tri godine, u medjuvremenu treba da su lepe i to je to)... Da me ne razumete pogresno, u nasem jeziku je izraz domacica cesto pogrdan i koristi se za zenu koja ne radi, a biti domacica i prati, kuvati, peglati, cistiti, spremati je jako tesko, ali predstavnice ove grupe nikako ne bih mogao nazvati domacicama.
Sa trece strane postoje zene koje su poput supruge Ere Ojdanica koji se nekoliko decenija deklarise kao svaler, prica o vanbracnoj deci, a ona se smeska, dok on donosi pare nema veze sto je vara, "takav je"...
Koju od ove tri grupe vi smatrate sponzorusama?
Sve 3 pomenute su sponzoruse..posto ih niko ne bije po usima da ''zrtvuju'' svoje karijere zarad pranja muskih gaca..s tim sto zena pod brojem 3 ima backup sredine..mentaliteta..godina..patrijalnog vaspitanja i sl..i samo da te ispravim..vecina 'manekenki' koje se rano udaju za poznate biznismene..fudbalere..sportiste uopste..iskljucivo se pocinju baviti javnim poslom iz razloga navatavanja prave prilike za udaju.
 
Hocu samo da kazem da bi muskarci, kada bi imali priliku, bili mnogo vece 'sponzoruse' od zena. Naivne smo mi mnogo. Ako su devojke sponzoruse, onda su oni mentalno, moralno a mozda i fizicki impotentni bednici kojima jedino kinta pomaze da dodju do ljudskog tretmana. Ipak, ovde ce se do besvesti raspravljati o nemoralnosti zena a o nesvetu sa punim novcanikom koji to zloupotrebljava koristeci mozda tudju muku, ni reci. Zene ne budite naivne i nemojte se napadati izmedju sebe. :roll:
 
Hocu samo da kazem da bi muskarci, kada bi imali priliku, bili mnogo vece 'sponzoruse' od zena. Naivne smo mi mnogo. Ako su devojke sponzoruse, onda su oni mentalno, moralno a mozda i fizicki impotentni bednici kojima jedino kinta pomaze da dodju do ljudskog tretmana. Ipak, ovde ce se do besvesti raspravljati o nemoralnosti zena a o nesvetu sa punim novcanikom koji to zloupotrebljava koristeci mozda tudju muku, ni reci. Zene ne budite naivne i nemojte se napadati izmedju sebe. :roll:

Oni koji se žene sponzorušama i jesu zaslužili takve žene, (mislim na žene koje se udaju zbog novca ili uticaja) jer njima i ne treba ljubav, nego "statusni simbol" u vidu žene. A moral im je isti, samo što su oni "prvi počeli", tražeći takve žene, jer ne mogu se žene udavati za one koji nisu raspoloženi da budu "sponzori".
 

Back
Top