Sta da radim...

Mislis da nije?:) Ok, povlacim rec.
Sve jedno, ostajes mi duzna sto sam te opomenuo.:)

e tako :)
pa nema valjda stotinu leta da mu srcka stucka. nece srcka da stucka ako je momak pastuvcina, zato slobodno navali na kobaje, krastavce, banane i sve to zacini sa slag penom i jos selfi uradi i postavi na krstu da i mi malo u estetici toj uzivamo.
nema :rumenko:

Pokazi mu zabicu.

znaci haltere da navucem, pa samo malo suknjicu da podignem da proverim da se nije zabica otkacila, kao slucajno, ...hvala kolega :D

Bez sve zajebancije, to je ozbiljno napaljiva stvar... Ako se uradi sa stilom, u suprotnom izgleda kao da je neka upravo jela. :)
smotana sam, priznajem...ne mogu sebi da dozvolim da mi doda salvetu :lol:
Pukni mu šamar :lol:

kako si agresivna :eek:

- - - - - - - - - -

Mora da imas lepe oci, kad i u snu bulji u tebe. Urokljive.:)

imam...kakav sad san?
 
siguran uspeh za osvajanje pitjke je
gledaj je kao da želiš da je yebesh
ne baš psihopatski, već ono miks klarka gebla i rona džeremija

e odgovor na taj bezobrazluk zavisi od utiska koji želiš da ostaviš
a za ženu je utisak najvažniji

poveži kolone a i b sama

A
ne dam i neću dati (1)
nad.rk sam, al ću dati (2)
daću, al da ne ispadnem fulja (3)
daću, bezuslovno (4)
daću, al da me ženiš (5)

B
treptaj, osmeh, prihvataš piće, klimaš glavom sat vremena i na kraju šapneš "jednom sam se prešla, drugi kome dam svoj cvetak biće moj muž" (a)
treptaj, osmeh, daj piće, daj drugo, "obično ovo ne radim, ali ti se činiš kao utelotvorenje mojih snova; a kod tebe, mene ili u liftu? (wc i kola nikako) (b)
širom otvorena usta, ruka na njegov zglob, dok on ne gleda uzmeš malo vode u dlan, namokriš gaće, skineš ih i tutneš mu u šaku diskretno (c)
pogled u luster, faca ko maja gojković kad otvara jesenje zasedanje skupštine i glasno kažeš "danas je bio baš yeben dan. sahranila sam 6. muža jutros" (d)
pogled u flašu balantajnsa na polici iza šanka, dupe se opušteno preliva sa barske stolice, naginješ peti viski i ližeš vrh čaše i ćutiš (e)
 
Poslednja izmena:
Prekrsti noge, mislim premeštaj ih ...znaš već:mrgreen:

znam :malav:
Kome se žaba dopada, jes' gadno dogorelo...!
Grofe, suti tamo :P
A šta ako te on gleda normalno, samo ti misliš da je bezobrazno? :p
ma bezobrazno gleda...namazan je samo tako
Gledaj i ti njega bezobrazno :D :D
jesam :malav:
Daj mu :malav: nek ide zivot :lol:
cao Andjelko :D
Moram da se slozim sa tobom. Danas sve neke zabe krastace.

Jos me pita sta da mu da. Pa ribu! Mene vise brine taj koji je bezobrazno gleda. Mora da snjim nesto nije u redu.

sicccc...

- - - - - - - - - -

siguran uspeh za osvajanje pitjke je
gledaj je kao da želiš da je yebesh
ne baš psihopatski, već ono miks klarka gebla i rona džeremija

e odgovor na taj bezobrazluk zavisi od utiska koji želiš da ostaviš
a za ženu je utisak najvažniji

poveži kolone a i b sama

A
ne dam i neću dati (1)
nad.rk sam, al ću dati (2)
daću, al da ne ispadnem fulja (3)
daću, bezuslovno (4)
daću, al da me ženiš (5)

B
treptaj, osmeh, prihvataš piće, klimaš glavom sat vremena i na kraju šapneš "jednom sam se prešla, drugi kome dam svoj cvetak biće moj muž" (a)
treptaj, osmeh, daj piće, daj drugo, "obično ovo ne radim, ali ti se činiš kao utelotvorenje mojih snova; a kod tebe, mene ili u liftu? (wc i kola nikako) (b)
širom otvorena usta, ruka na njegov zglob, dok on ne gleda uzmeš malo vode u dlan, namokriš gaće, skineš ih i tutneš mu u šaku diskretno (c)
pogled u luster, faca ko maja gojković kad otvara jesenje zasedanje skupštine i glasno kažeš "danas je bio baš yeben dan. sahranila sam 6. muža jutros" (d)
pogled u flašu balantajnsa na polici iza šanka, dupe se opušteno preliva sa barske stolice, naginješ peti viski i ližeš vrh čaše i ćutiš (e)

:rotf:
 
22308256jj.jpg
 

Back
Top