Sta da mu kupim???

А зашто се ти качиш за моје постове и губиш време читајући их? Ако ти сметају - слободно их заобиђи.
А ја сам ти изашла у сусрет и подигла ти још 3 теме које су отворене овог месеца, а све три су на исти калуп као твоја. Ишчитај све и, молим те, обавести нас шта си коначно одлучила да му купиш и чији си савет уважила.

(Узгред, нова си на форуму, не желим да изигравам модератора, али правило је да се не нагомилавају теме са истим садржајем.)
 
Kad imate sex ako on ne izbija iz nje?

sun.gif
 
Kupi mu , kupi mu ................. sta da mu kupis jbte ........... kupi mu ................. hm ............ kupi mu ..................psa bre, ............... da, psa mu kupi, malo slatko kucence ili bash Psa velikog mu kupi da te pojede kad zine, jer punis forum kojekakvih temama , izadji tamo gde kupujete vi po Beogradu i kupi mu na sta prvo naletis. Nek mu je srecan rogjendan i javi sta si kupila da znamo .
 
ako ste stvarno dobri i bliski,
otidnite na jedno žešće napijanje alkoholom.

to se često završi time što se izgovore mnoge stvari koje inače ne bi.

ko zna šta ćete reći, možda završite i sa sexom.
 
more bre,kog mog vezbas onda?sta ce ti lepo telo ako glumis tolikog pesimistu(kazem "glumis" jer ne verujem da si to zaista)
realno je biti svestan da danas jesi sutra nisi,ali toliko kukati je skretanje paznje na sebe
 
Original postavio hanibal77
halo bre,zar ne vidite da je tema od pre 100god i da mu je vec kupila poklon?


detektor lazi:
PA dobro ja nisam primetila evo sad primetih a gde bese ova tema do sad ja je nisam primetila ili mozda sam je previdela. Ali nema veze pa nema ni godinu dana sta

pa sta sad?nije mi jasna poenta tvog javljanja i citiranja mog posta



Kako moz da ti nije jasno neznam majke mi
 

Back
Top