Шта чините да ваша политичка опција освоји власт?

Plus, nosim beli luk po džepovima protiv uroka,
Е супер!:idea: Украшћу ти идеју за сутра.:D На пункту ћу поред заставе да окачим венац белог лука ;) Политички маркетин је моћна ствар.:!: Међу неодлучнима има доста сујеверних.:(
 
Glasam. Ne volim da se prepucavam i ubedjujem koja je politicka stranka bolja. Dosta je politike u mom zivotu, gde god se okrenes, i gde treba i gde ne treba da je bude. Jos da ispiram usta non-stop njome, neka hvala.

Na lokalu (konkretno u mojoj opstini) se inace najvise politicki aktiviraju lezilebovici, veciti studenti, koji nista nisu uradili od svog zivota pa su nasli gde ce (cast izuzetcima). A najbitnije je da podele radna mesta i da pozaposljavaju ljude iz svoje stranke i na mestima koja nemaju veze sa politikom (npr prosveti). Tako da morate ozbiljno da porazmislite, ukoliko trenutno nemate politicku stranku koja ce da lobira za vas, ciji cete biti clan tako sto cete pogledati u kojoj je stranci direktor skole, firme... ali molite Boga da dobijete resenje za stalno, da vas ne bi smenili ukoliko se to promeni.
 
ma ljudi glasajte za bilo kog samo za DSS i za SPS :arrow:NE

jer će vas ti najviše koštati koliko pokupe na ovim izborima DEFINITIVNO

evo ja sam si dao "malo" truda ionako sa pozicije vanskog promatrača pogledao neke političke emisije, duele i mitinge te vesti...u poslednjih nekoliko dana...i to je moj osvrt

SPS ste već odavno trebali otpremiti ispod 5%, a DSS također od ove godine

jer stvarno gledajući koja je svrha glasati za DSS kad će oni sa radikalima...ili glasaš za radikale il za demokrate...a ne za ove koji skakuću čas levo čas desno i onda kao fol trae najviša mesta u "pobedničkom timu" providno i jadno....obraz je "čudo":rolleyes:

a ovo što sam sve čuo od SPSa...pa to je za rubriku "Verovali ili ne":mrgreen::rolleyes:
 
Кроз многе теме смо могли ''до у ситна цревца'' да уочимо ставове форумаша али осим гласања и овдашњег ''надмудривања'' да ли радите још нешто конкретно за вашу политичку опцију?:arrow:
П.С.
Очекујем само неколико одговора а онда ће они који не раде ништа по том питању да крену да их исмевају и пљују.:-x Зато молим да се држите теме и не спамујете реплицирајући на провокације.:-|


Bacam kletve na glasače drugih opcija i cepam im listiće posle glasanja!
 

Back
Top