Šta ćete naučiti svog sina?

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.084
Izvinite ako se tema ponavlja, nisam često ovde.

Pitanje za sve muškarce - one koji su već postali roditelji i one koji misle da će nekada to postati: šta ćete da naučite svog sina? Konkretno, o ponašanju i odnosima sa ženama? Da li postoji neki klasičan 'očinski savet' koji nameravate da prenesete, ili ste doošli do nekih novih zaključaka na osnovu vlastitog životnog iskustva?
 
Izvinite ako se tema ponavlja, nisam često ovde.

Pitanje za sve muškarce - one koji su već postali roditelji i one koji misle da će nekada to postati: šta ćete da naučite svog sina? Konkretno, o ponašanju i odnosima sa ženama? Da li postoji neki klasičan 'očinski savet' koji nameravate da prenesete, ili ste doošli do nekih novih zaključaka na osnovu vlastitog životnog iskustva?

Voleo bih ga naučiti kako da nađe hrabrosti i promeni ono što može, snage da izdrži ono što ne može, i dovoljno razuma da razdvoji ovo dvoje.
O ženama bih ga voleo naučiti da sve ono što se u školi priča i uči nije tačno, i da u svakoj ženi prvo pogleda njenu majku i oca, u njoj.
 
nisam musko, al ako budem imala sina naucicu ga da ne bude krmaca koja ne zna za sobom da ocisti opere skuva i sredi pa da me sramoti kad mi izadje iz kuce,a i da ne kuka i da nece umreti na svaku temperaturu od 37,3 ili ne daj boze upaljenu zanokticu :neutral: iliti da ne bude sisica nego covek :neutral: al u svakom slucaju ako budem imala decu, sve se nesto nadam da ce biti zenska a ne muska deca :(
 
Dobro, ali razvezi malo. I ne budi neozbiljan!

Nema tu sta da se razveze i filozofira. Prosto kao pasulj. ;)

nisam musko, al ako budem imala sina naucicu ga da ne bude krmaca koja ne zna za sobom da ocisti opere skuva i sredi pa da me sramoti kad mi izadje iz kuce,a i da ne kuka i da nece umreti na svaku temperaturu od 37,3 ili ne daj boze upaljenu zanokticu :neutral: iliti da ne bude sisica nego covek :neutral: al u svakom slucaju ako budem imala decu, sve se nesto nadam da ce biti zenska a ne muska deca :(

Imam i musko i zensko dete. I mali je jedno sto puta nekomplikovaniji od cerkice. ;)

meni je nekoliko dana bila upaljena zanoktica pa sam otisla kod doktora, nije nikako samo htelo da ode ali posle je htelo samo

Zanimljivo. :neutral:
 
nisam musko, al ako budem imala sina naucicu ga da ne bude krmaca koja ne zna za sobom da ocisti opere skuva i sredi pa da me sramoti kad mi izadje iz kuce,a i da ne kuka i da nece umreti na svaku temperaturu od 37,3 ili ne daj boze upaljenu zanokticu :neutral: iliti da ne bude sisica nego covek :neutral: al u svakom slucaju ako budem imala decu, sve se nesto nadam da ce biti zenska a ne muska deca :(

shta jednog sina, najmanje tri komada!!!
 
Učim ga pokaznim vežbama (kao u vojsci). Već je dobro utreniran, luk uzmi, oguli ga, u šerpu stavi mast, iseci luk isprži ga, dodaj meso, proprži, nalij vodu i ostavi da se kuva. Sad odi na komp. Ovo su ti slike vagina u raznim fazama polnih bolesti (ima oko 300 slika) onda odaberem jednu sliku i pitam "Od čega ova boluje?" ...Kondilomi....bravo...a ova...herpes...odlično....reci sad koliko imaš para kod sebe? 120€...pljas....rekao sam da nikad NIKOM (naročito ženi) ne smeš saopštiti svoje finansijsko stanje....to NIKOM uključuje i mene.....kuda ćeš večeras, kad dolaziš?.....odgovor:Šta te boli qurrac...bravo momak....nikad niko (naročito žena) ne sme znati kuda ideš i kad se vraćaš....dođi za sto...ovo ti je Walther PPK 7,65 mm....ugasi svetlo....hoću da ga rasklopiš i sklopiš u mraku....dobro....uvek ga nosi sa sobom....ne poteži ga bez veze, ali kad potegneš PUCAJ, iz zatvora ću te nekad izvaditi ali iz groba nikada i nemoj da te panduri navataju sa njim jer ću te ja prebiti, piće NEMOJ MEŠATI, ako piješ pivo onda samo pivo, ako rakiju onda samo nju....nemoj da te uhvatim sa pilulicama jer ću te odrobijati...jel jasno....na izvršenje. I tako se ja i on lepo družimo kad pobegne od zle majke sa kojom živi. :cool:
 
Poslednja izmena:
Хондурасе, па то иде некако "у ходу" и са конкрерним ситуацијама.
На пример, јако ми је било стало да буду социјализовани, да не буду алави ни себични.
Да дају своје ствари у паркићу другој деци да се играју, да не оду да поред свог чипса, забију руку у туђу кесу, то ме излуђивало..или да не буду материјалисти, да воле људе, да поштују...буду фер
Ја сам за ту врсту "посла" надлежан, а за радне навике жена.
Деца имају своје фазе и умеју да буду итекако напорна, зато је један баланс и праћење развоја, нисам ни за какву "дресуру"...
Ни мене нису муштрали, па не муштрам ни ја њих.
 
Rad, rad i samo rad. Radom se stiče novac, iskustvo i znanje. Postiže duševna ravnoteža, jer čovek ne misli na budalaštine a nema ni kad.
Poštenje...u nekom smislu da, ali u nekom ne.
O ženama ništa. Sam neka razgleda jer se vremena menjaju. Moj stari se šlogira kad vidi i čuje kakve su današnje, tako da ću se i ja šlogirati kad dođe njegovo vreme.
Obavezno, ali obavezno da ima neki hobi, npr pecanje.

P.s. i to sve ako se oženim i imadnem decu..jer...da budem iskren, ako ovako bude i dalje, teeeško.
 
study.jpg
 
Izvinite ako se tema ponavlja, nisam često ovde.

Pitanje za sve muškarce - one koji su već postali roditelji i one koji misle da će nekada to postati: šta ćete da naučite svog sina? Konkretno, o ponašanju i odnosima sa ženama? Da li postoji neki klasičan 'očinski savet' koji nameravate da prenesete, ili ste doošli do nekih novih zaključaka na osnovu vlastitog životnog iskustva?

Prvo, da mora da bude pazljiv prema zenama, ali ne sa svima. A kada bira, da izabere onu koja je vredna i koja prihvata izazov. I obavezno da eliminise onu koja ne trazi se.ks barem tri puta nedeljno.
 
Izvinite ako se tema ponavlja, nisam često ovde.

Pitanje za sve muškarce - one koji su već postali roditelji i one koji misle da će nekada to postati: šta ćete da naučite svog sina? Konkretno, o ponašanju i odnosima sa ženama? Da li postoji neki klasičan 'očinski savet' koji nameravate da prenesete, ili ste doošli do nekih novih zaključaka na osnovu vlastitog životnog iskustva?

Naucicu ga da se od postenog i mukotrpnog rada (ili studiranja) nece ovajditi i da uspjeh u zivotu zavisi kom "coporu" se priklonis, kao i muljanjem, laganjem, rektoskopijom, glumom, gazenjem preko mrtvih, zabijanjem noza u ledja kolegama s kojima ce provesti vise vremena dnevno nego sa rodjenom porodicom, i, ostalnim casnim rabotama koje garantuju ekonomski i duhovni prosperitet danasnjeg urbanizovanog covjeka. Sto se tice zena, tu ga ne mogu nista nauciti jer ne znam bas puno o zasticenim zivotinjskim vrstama i obespravljenim nacionalnim manjinama, ali ponovicu mu par puta da ih ne siluje i ne maltretira fizicki. Savjetovacu ga da je mozda bolje da bude ***** u ovoj neizvjesnoj sredini.
 
Poslednja izmena:
Naucicu ga da se od postenog i mukotrpnog rada (ili studiranja) nece ovajditi i da uspjeh u zivotu zavisi kom "coporu" se priklonis, kao i muljanjem, laganjem, rektoskopijom, glumom, gazenjem preko mrtvih, zabijanjem noza u ledja kolegama s kojima ce provesti vise vremena dnevno nego sa rodjenom porodicom, i, ostalnim casnim rabotama koje garantuju ekonomski i duhovni prosperitet danasnjeg urbanizovanog covjeka.

A možda je ipak bolje da ga pustiš da sam sazna, kasnije? Možda će tvoj sin biti sasvim drugačiji od tebe, recimo, pa će tvoja 'istina' o ljudskom rodu biti neprimenjiva u njegovoj situaciji?
 

Back
Top