Šta bi uradili sa milionima u parama da ih imate?

Zauz

Buduća legenda
VIP
Poruka
41.716

Eto,desilo da ih imate po zakonu,porez uplatite drzavi a sta bi uradili sa njima?
Kako bi se sklonili od onih sto zele da ih otmu,ukradu,sta god,kako god?
Od rodbine,poznanika koji odjednom zele poklone u parama?
Kome bi smeli da kazete kako ih imate?
Kako bi se nosili sa strahovima koje idu uz te abnormalne pare?

Mislim da lik sa snimka ne prica kako jeste jer sa tim ne bi smeo u javnost a snimak je ilustracija za bilo koju cifru u broju miliona,koliko vi mislite.
 
Poslednja izmena:

Eto,desilo da ih imate po zakonu,porez uplatite drzavi a sta bi uradili sa njima?
Kako bi se sklonili od onih sto zele da ih otmu,ukradu,sta god,kako god?
Od rodbine,poznanika koji odjednom zele poklone u parama?
Kome bi smeli da kazete kako ih imate?
Kako bi se nosili sa strahovima koje idu uz te abnormalne pare?

Mislim da lik sa snimka ne prica kako jeste jer sa tim ne bi smeo u javnost a snimak je ilustracija za bilo koju cifru u broju miliona,koliko vi mislite.

Danas u Srbiji imas hiljade milionera, to nije vise neka cifra, evro je devalvirao tako da milion nije vise cifra zbog koje bi te jurila i rodbina i lopovi.

Pare ulozis, i vise ih nemas u opticaju kao kesh, pustis da svi to saznaju i niko nece da te smara.
Jos bolje, odselis se u neku normalnu zemlju, i tamo sve to uradis, u vezi ulaganja ;)
 
Kako bi se sklonili od onih sto zele da ih otmu,ukradu,sta god,kako god?
Od rodbine,poznanika koji odjednom zele poklone u parama?
Kupila bih sebi jedan kutak na ovoj našoj planeti Zemlji.
To bi bio moj svet koji bih uredila kako ja želim.


Kome bi smeli da kazete kako ih imate?
Samo najbliskijima.
Odnosno tri osobe bi znale za to.

 
Kupila bih sebi jedan kutak na ovoj našoj planeti Zemlji.
To bi bio moj svet koji bih uredila kako ja želim.



Samo najbliskijima.
Odnosno tri osobe bi znale za to.
Tako je. Ja sanjam da imam brvnaricu pokraj nekog jezerceta. Sigurno i dvosoban apartman na moru, nešto manje jer ne volim velike stambene prostore.
Nekolicina ljudi bi znala, njima bi ponudila pomoć bez da me išta i pitaju.
 
Danas u Srbiji imas hiljade milionera, to nije vise neka cifra, evro je devalvirao tako da milion nije vise cifra zbog koje bi te jurila i rodbina i lopovi.

Pare ulozis, i vise ih nemas u opticaju kao kesh, pustis da svi to saznaju i niko nece da te smara.
Jos bolje, odselis se u neku normalnu zemlju, i tamo sve to uradis, u vezi ulaganja ;)
U Srbiji ima oko 12 milijardi na štednji samo u bankama , ne računajući razne sefove i slamarice, i ove što imaju po 10ak stanova.
 
Za bezbrižan život do kraja života treba oko 10 miliona $.

Zavisi od definicije bezbriznog :)

Moj stan, od 200.000 sam dao agenciji, i imam 600 bruto mesecno od njega, a ne ulazem nista i ne razmisljam uopste.
Da imam 10 takvih (investicija od 2 miliona), imao bih 6000 bruto prihoda mesecno, sto mu neto dodje izmedju 3500-4000 evra.

Dakle za moju definiciju bezbriznog je 2 miliona dovoljno 😎
 
Zavisi od definicije bezbriznog :)

Moj stan, od 200.000 sam dao agenciji, i imam 600 bruto mesecno od njega, a ne ulazem nista i ne razmisljam uopste.
Da imam 10 takvih (investicija od 2 miliona), imao bih 6000 bruto prihoda mesecno, sto mu neto dodje izmedju 3500-4000 evra.

Dakle za moju definiciju bezbriznog je 2 miliona dovoljno 😎
Ja sam malo drugačije računao... Realno, za lep i sasvim opušten život jedne porodice treba oko 400-500 evra dnevno, pa sam pošao od toga.
 
Zavisi od definicije bezbriznog :)

Moj stan, od 200.000 sam dao agenciji, i imam 600 bruto mesecno od njega, a ne ulazem nista i ne razmisljam uopste.
Da imam 10 takvih (investicija od 2 miliona), imao bih 6000 bruto prihoda mesecno, sto mu neto dodje izmedju 3500-4000 evra.

Dakle za moju definiciju bezbriznog je 2 miliona dovoljno 😎
Može i tako, mada čini mi se da bi se ja snašao i sa 1 mil :ok:
 
Ja sam malo drugačije računao... Realno, za lep i sasvim opušten život jedne porodice treba oko 400-500 evra dnevno, pa sam pošao od toga.
Sve zavisi od toga kako ko od nas dozivljava lep i opusten zivot :)
400 dnevno mu dodje 12000 mesecno => 20.000 bruto => 3.5 puta vece od moje racunice sa 2 mil => 7 miliona.
Djilas, koji ima 619 miliona se bas dobro drkka :D
 
Kako bi se sklonili od onih sto zele da ih otmu,ukradu,sta god,kako god?
Od rodbine,poznanika koji odjednom zele poklone u parama?
Ne bih se sklanjao, nego prosto nikome ne bih govorio. Niko ne bi znao, sem najbliže porodice i prijatelja.

Kome bi smeli da kazete kako ih imate?
*biste ;)

Kao što rekoh, samo onima sa kojima sam najbliži. Onima za koje znam da ne bi gledali da se ogrebu, ili da se druže sa mnom samo zato što sam nafatiran.

Jos bolje, odselis se u neku normalnu zemlju, i tamo sve to uradis, u vezi ulaganja ;)
To bih svakako uradio.

I ovo. U mom slučaju, na Lošinju, a verovatno još negde.

Za bezbrižan život do kraja života treba oko 10 miliona $.
Može i manje ako ih ne rasipaš previše. Meni za opušten život treba svakako manje od 400-500 evra dnevno.
 
Danas u Srbiji imas hiljade milionera, to nije vise neka cifra, evro je devalvirao
Da li znas nekog od njih,ima li ih medju rodbinom,bliskim osobama?
Jer ako nemas to je u zemlji gde neki nemju posao a mnostvo radi za minimalac ogromna cifra od koje bi svako voleo deo.Vidi komentare o poznatima,na te teme,videces koliko je to ogromna cifra.
tako da milion nije vise cifra zbog koje bi te jurila i rodbina i lopovi.
Recimo da te jure rodbina,lopovi kako.bi sa tim izasao na kraj?
Pare ulozis, i vise ih nemas u opticaju kao kesh, pustis da svi to saznaju i niko nece da te smara.
U sta bi ti ulozio,gde a da ti se ne nakace oni sto zele deo toga a ne smes da ih odbijes jer imas bliske osobe,porodicu (ako ti bas do tebe nije stalo)?
Jos bolje, odselis se u neku normalnu zemlju, i tamo sve to uradis, u vezi ulaganja ;)
Gde bi se odselio,sta bi uradio?

Tema je fiktivna,zanima me odgovor o tebi,tvojim idejama a ne da pises na nacin sta bi ti da neko drugi uradi jer to deluje kao da bi hteo da upravljas parama koje neko tvoj,neka tvoja osvoje.
 
Da li znas nekog od njih,ima li ih medju rodbinom,bliskim osobama?
Znam. I medju rodbinom i prijateljima, minimum 5 milionera.
Jer ako nemas to je u zemlji gde neki nemju posao a mnostvo radi za minimalac ogromna cifra od koje bi svako voleo deo.Vidi komentare o poznatima,na te teme,videces koliko je to ogromna cifra.
Ogromna jeste za mnoge, i to je tuzno, jer pokazuje ogromno raslojavanje i prakticno nepostojanje srednje klase u Srbiji.
Recimo da te jure rodbina,lopovi kako.bi sa tim izasao na kraj?
Svi znaju moju narav pa me ne bi ni jurili :)
A rekao sam vec - kada ulozis novac, ti ga nemas kod sebe, pa ti ne mogu ni rodbina ni lopovi nista :)
U sta bi ti ulozio,gde a da ti se ne nakace oni sto zele deo toga a ne smes da ih odbijes jer imas bliske osobe,porodicu (ako ti bas do tebe nije stalo)?
U nekretnine.
Gde bi se odselio,sta bi uradio?
Nigde jer vec zivim gde zelim, ali da zivim u Srbiji, odselio bih se u bilo koju pravnu zemlju, gde znam da mi drzavni lopovi ne bi pokrali novac.
Na primer, Nemacka, Novi Zeland, Norveska....
Tema je fiktivna,zanima me odgovor o tebi,tvojim idejama a ne da pises na nacin sta bi ti da neko drugi uradi jer to deluje kao da bi hteo da upravljas parama koje neko tvoj,neka tvoja osvoje.
Rekao sam tacno sta bih ja uradio :)

Pogledaj prethodne moje odgovore, i videces i model i racunicu na osnovu modela.
 

Eto,desilo da ih imate po zakonu,porez uplatite drzavi a sta bi uradili sa njima?
Kako bi se sklonili od onih sto zele da ih otmu,ukradu,sta god,kako god?
Od rodbine,poznanika koji odjednom zele poklone u parama?
Kome bi smeli da kazete kako ih imate?
Kako bi se nosili sa strahovima koje idu uz te abnormalne pare?

Mislim da lik sa snimka ne prica kako jeste jer sa tim ne bi smeo u javnost a snimak je ilustracija za bilo koju cifru u broju miliona,koliko vi mislite.
bila tema al nema veze, ponovicu.
Daklem, sti milioni kupio bih mesto ministra za finansije u vladi Srbije....................i za par meseci bicu milijarder a ne milioner.
Mislim da je to pametna investicija...............dokazano.
 
Kupila bih sebi jedan kutak na ovoj našoj planeti Zemlji.
To bi bio moj svet koji bih uredila kako ja želim.
Preseljenje :tick: .
Samo najbliskijima.
Odnosno tri osobe bi znale za to.
Gde bi njih sklonila na sigurno,gde bi ih preselila (kod tebe tamo negde ili u komsiluk pored) jer koliko bi bili sigurni da ostanu kad nadlezni znaju ko si ti,ko su ti bliske osobe?
 

Eto,desilo da ih imate po zakonu,porez uplatite drzavi a sta bi uradili sa njima?
Kako bi se sklonili od onih sto zele da ih otmu,ukradu,sta god,kako god?
Od rodbine,poznanika koji odjednom zele poklone u parama?
Kome bi smeli da kazete kako ih imate?
Kako bi se nosili sa strahovima koje idu uz te abnormalne pare?


Mislim da lik sa snimka ne prica kako jeste jer sa tim ne bi smeo u javnost a snimak je ilustracija za bilo koju cifru u broju miliona,koliko vi mislite.

O tim stvarima se ne prica, ni koliko para imam ni o planovima sta bih sa njima, sve dok se planovi ne ostvare.
 
Ne bih se sklanjao, nego prosto nikome ne bih govorio. Niko ne bi znao, sem najbliže porodice i prijatelja.


*biste ;)

Kao što rekoh, samo onima sa kojima sam najbliži. Onima za koje znam da ne bi gledali da se ogrebu, ili da se druže sa mnom samo zato što sam nafatiran.


To bih svakako uradio.


I ovo. U mom slučaju, na Lošinju, a verovatno još negde.


Može i manje ako ih ne rasipaš previše. Meni za opušten život treba svakako manje od 400-500 evra dnevno.
ako, bilo ko zna o tvojim parama, onda znaju i ostali...to se ne moze sakriti
 

Back
Top