srusilo se sve...

susjed:
stvarno mi se nada tolko pisat, ti ocito imas previse slobodnog vremena. pa samo ukratko. nasa nogometna reprezentacija danas nije ni sjena one iz 98 al ipak cemo u portugal. znam da tamo necemo postici puno al generacija koja dolazi bi mogla vladati nogometom sljedecih 10 godina. reprezentacija u21 je kolo prije kraja osigurala prolaz a da ne govorimo kako se poigrala sa englezima na njihovom terenu i dobila ih 3:1. a svi njihovi igraci igraju u premier league. kosarka nam je vec godinama losa al isto tako dolaze bolja vremena, mlade selekcije haraju u svojim dobnim skpinama. sto se tice sadasnje reprezentacije, bez obzira na tvoje argumente, sesar JE falio, kao i rimac, kao i skelin. da ne govorimo o igracima koji jos igraju ali ne i za repku poput kukoca i radje.

Izvini sportska obavestenosti, ali da nije slucajno bilo 3:0 za vas?
 
glede kosarke. nacuo sam i ja negdje da u kosarkaskoj petorci igra ni manje ni vise nego pet igraca. al neces vjerovat, ima jos jedna caka. dopustene su izmjene!!!! tako ti ima jos tipova koji sjede na nekoj klupici pored terena i kad im trener kaze da udju oni nekoga zamijene. a ima i jos jedna luda stvar. trener moze postavit momcad kako zeli pa ima mjesta u jednoj momcadi i za vise igraca slicnog tipa. fascinantno... btw, falio je, mozda i najvise, vujcic.
o kulturi i pristojnosti mi nemoj govoriti, jer nekim cudom, mi imamo problema samo kad igramo s vama. dok vi s druge strane, volite sakama rijesiti ono sto nemozete na terenu. (tekma s spanjolskom) btw, kako komentiras "kaznjavanje" iskljucenih igraca s te utakmice?
ovo za dinamo, kijev, partizan i newcastle je i maloumnom jasno da je bila sala. moras se malo opustiti. :)
zasto se ne registriram? mislio sam da to uopce nije bitno, al sad mi je i drago da nisam, jer si poceo prijetiti virusima a ja takve probleme ne zelim. zasto se ne smiris i fino i bez nervoze postas kao i drugi?
i jos nesto. zasto, o zasto si morao unistiti ovaj topic takvom ozbiljnoscu? dijete drago daj jos jednom prouci postove prije tvog dolaska pa ces vidjeti da su SVI bili pisani u sali i prijateljskom raspolozenju. i zato molim te smiri se. evo, predsjednici se ispricali, zasto i mi nebi suradjivali na polju sege i zajebancije?
 
Lepo sam rekao, ako ne razumes o cemu pricam, nije bitno - U PRAVU SI! Kao sto mi nismo imali igraca koji bi mogao biti kapiten, tako bi ste vi sa vasim igracima imali tim u kojem bi 7 igraca MORALO da igra prvu postavu. Onda bi doslo do rastura u timu, o tome pricam. Jedan Bodiroga moze da bude izmena u nasoj reprezentaciji, pristace na to... Da li mislis da bi Sesar bio izmena? Nasi igraci, inace, zasluzuju kaznu zbog reakcija na EP, mislim da bih jos manje tolerisao ono unosenje u lice Drobnjaka nego sto su sudije tolerisale. Ipak, o tome smo pricali na drugim TOPICima tako da ne zelim da se ponavljam. A i vasi vaterpolisti su bili i vise nego korektni u porazu u finalu. Pricao sam o pretezno o situaciji na tribinama.
Daleko od toga da ja nekom pretim, a kamoli virusima i slicnim stvarima, ali me nervira jos od komentara na B92 kad neko preko grane dodje i malo se poraduje nasim neuspesima, sakriven samo iza pseudonima. E vidis, ja za takve stvari nemam vremena, da se preko MAILa prepucavam ili slucajno vredjam nekog. To da su svi POSTovi pre mog bili u prijateljskom tonu je skoro potpuno tacno. Svi su bili potpuno saljivi i prijateljski osim prvog POSTa i naslova. Incognito (koji je lik, i kog znam sa drugog FORUMa) moze da se pozove na trojku Djordjevica ('97) i da tako sve okrene u salu. Svala mu cast! Medjutim, posto mi se ucinilo da pricas o trenutnom periodu, rekoh, sto da ti ne odgovorim u istom vremenu. A cak i malouman je mogao da zna da ako dodje na ovaj forum, i postavi takvu temu, sigurno ce se naci bar jedna budala koja ce na to reagovati na nacin na koji sam ja reagovao.
 

Back
Top