Srpski rok!

Nemogu da vijerujem da niko nije spomenuo bijelo dugme plavi orkestar prljavo kazaliste indekse crvenu jabuku.JEST DA JE TO EX YU AL ***** GA MOZE SE RACUNATI POD SRPSKI ROK
 
shegi:
Nemogu da vijerujem da niko nije spomenuo bijelo dugme plavi orkestar prljavo kazaliste indekse crvenu jabuku.JEST DA JE TO EX YU AL ***** GA MOZE SE RACUNATI POD SRPSKI ROK

to nije rok, to je pastirsko ijekavsko urlanje na sav glas (koji je obično poprilično hrapav i maljavobosanskimačoidan)
 
W.A.S.P.:
нема на чему, нас и руса 300 милиона :)
u internetu pišu da u Rusii je 5000 srbinov. I ja znam jednoga srbina Miloša koji dobre zna ruski jezik, se uči u Moskovskom univdersitetu i radi u srpso-ruske firme. I ja imam dečku-srbina koji žive na Balkanah sad... ne znam kako biče - ili ja živeču u Srbii ili on u Rusii :)
 
u internetu pišu da u Rusii je 5000 srbinov. I ja znam jednoga srbina Miloša koji dobre zna ruski jezik, se uči u Moskovskom univdersitetu i radi u srpso-ruske firme. I ja imam dečku-srbina koji žive na Balkanah sad... ne znam kako biče - ili ja živeču u Srbii ili on u Rusii
лепо, лепо, ја чим завршим полицајски курс (ако ме приме) идем на курс руског језика :)
 
Bijelo Dugme , Azra , Parni Valjak , Indexi , Atomsko Skloniste , Prljavo Kazaliste...



to nije rok, to je pastirsko ijekavsko urlanje na sav glas (koji je obično poprilično hrapav i maljavobosanskimačoidan)

потписујем

Ne lupajte.Bosanski rock je za razliku od srpskih b(l)ed(n)ih kopija* anglosaxonskih uzora makar bio originalan , a to sto se razlikuje od klasicnog ne znaci i da nije bolji od njega.

*tu mislim na ekv ,partibrejkerse, haustor ,van gogh i slicne gluposti,sa izuzetkom Riblje Corbe.
 
Ne lupajte.Bosanski rock je za razliku od srpskih b(l)ed(n)ih kopija* anglosaxonskih uzora makar bio originalan , a to sto se razlikuje od klasicnog ne znaci i da nije bolji od njega.
ал ти причаш глупости, па ово је невероватно ... па рок је сам по себи анкглосаксонски, чисто да те обавестим!!! А да су оригинални - јесу, на целом свету нема таквих чобана
 
W.A.S.P.:
ал ти причаш глупости, па ово је невероватно ... па рок је сам по себи анкглосаксонски, чисто да те обавестим!!! А да су оригинални - јесу, на целом свету нема таквих чобана
potpisujem!!! :lol:
takvi cobani se samo jednom radjaju!!!!!!!!!!! :x
 
Rock je crnacka muzika (sto govorim u najpozitivnijem smislu)... krenimo od Chuck Berry-ja do Jimi Hendrix-a... vrhunac Rock'n'Roll-a/Rock-a
Belci su samo oponasali Rock :D
Dobro ajd' nadje su tu i poneki dobar... hehe :)
sve je u blues korenima...
Kako kaze Jim Morrison, "Rock is dead, I'm gonna play blues now..."
a to se moze cuti najbolje na njihovom zadnjem albumu LA Woman koji je ceo u blues fazonu...
 

Back
Top