najbolji rok bubnjar godine - Karen Karpenter

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.630
4. februara 1983. Karen Karpenter je umrla u dobi od 32 godine od srčanog zastoja u kući svojih roditelja u Dauniju, Kalifornija; izveštaj mrtvozornika naveo je uzrok smrti kao neravnoteže povezane sa anoreksijom nervozom.

Album Close to You iz 1970. Carpenters sadržao je dva hit singla: „(They Long to Be) Close to You“ i „We'we Only Just Begun“. Oni su dostigli vrhunac na 1. i 2. mestu na američkoj listi. 1975. U Plejbojevoj godišnjoj anketi javnog mnjenja; čitaoci su proglasili Karen Karpenter za najboljeg rok bubnjara godine.


Nije moj stil muzike, ali mi zapalo za oko da je bila i bubnjar. Sada gledamn drugim očima
 
Poslednja izmena:
Playboy "lista" bubnjara??....Mozda bi onda "Gitar Player" magazin trebao da ima glasanje za "playmate of the year". ... U svakom slucaju nije tacno. Nije bila proglasena za najboljeg bubnjara. Neko je proturio tu pricu. Bez razlike, bila je odllican bubnjar i tehnicar, uz to jos i pevac sto je po meni jako fascinantno. Tacno da je na listi bila ispred Bohnama..... Lista bubnjara iz Playboy magazina iz 1975g.....Karen je deseta na listi.

img_9755.jpg
 
Playboy "lista" bubnjara??....Mozda bi onda "Gitar Player" magazin trebao da ima glasanje za "playmate of the year". ... U svakom slucaju nije tacno. Nije bila proglasena za najboljeg bubnjara. Neko je proturio tu pricu. Bez razlike, bila je odllican bubnjar i tehnicar, uz to jos i pevac sto je po meni jako fascinantno. Tacno da je na listi bila ispred Bohnama..... Lista bubnjara iz Playboy magazina iz 1975g.....Karen je deseta na listi.

Pogledajte prilog 1496667
Meni je zanimljivo da je uopšte bila na listi
 

Back
Top