Srpski lekari u Nemačkoj

drage kolege
Dragan Djokic je trenutno na odmoru i moci ce da se predaju dokumenta za prevo tek u septembru
da li zna neko drugog pouzdanog sudskog tumaca i kontakt ?

Postoji još jedan sudski prevodilac u Beogradu koji ima nemački pečat. Čula sam za nju nedavno. To je pečat koji se priznaje od strane svih službi na celoj teritoriji Nemačke. Bro telefona je : 063/557906, Prevodi i vozačke dozvole, diplome, sertifikate, izvode, itd. Sve što overava jedan sudski prevodilac u srbiji, samo sa nemačkim pečatom :)
 
E baš su ga zakomplikovali. Ja sam dobila poštom kod za praćenje zahtjeva za BE, kad je BE odobrena, nakon 3 dana mi je stigla BE i račun na adresu u Njemačkoj s rokom uplate od 2 mjeseca.Kod mene je pokrajina Bayern.
Možete poslati mail ambasadi s upitom šta i kako, meni su na svaki mail u roku 24 h odgovarali . Oni će vam dati najbolji odgovor. A možda može ambasada tražiti da im Regierung pošalje BE.

Za koliko dana ste dobili BE iz Minhena (Bayern)? Kada je to bilo?
 
Postovane kolege,
ukoliko ima nekog kom je trazen Curriculum/Studienbuch radi dobijanja Aprobacije i potreban mu je prevod na nemacki, kao i meni, nek mi se javi privatnom porukom, radi razmene informacija i moguceg zajednickog prevodjenja s obzirom na enormne troskove prevodjenja. Pozdrav
 
Pozdrav koleginice i ja sam zainteresovana za prevod Plana i programa sa Niškog med. Fakulteta.Ukoliko imate neke novosti oko prevoda i cene molila bih te da me obavestis u poruci.Ako nešto više zna i kolega jogi85 isto važi i za njega.Puno hvala .
koleginica Jelena
 
Je li postoji problem u BW za spajanje porodice...inace ja sam predala za BE u Stuttgart.prije mjesec jos uvijek ništa osim da su mi javili.da mi ugovor ne može biti na pet vec na dvije godine i da ne mogu raditi samostalno.pa se sada brinem.hoce li smanjiti ugovorom platu ili uopšte sta ce mi odgovoriti.
 
Je li postoji problem u BW za spajanje porodice...inace ja sam predala za BE u Stuttgart.prije mjesec jos uvijek ništa osim da su mi javili.da mi ugovor ne može biti na pet vec na dvije godine i da ne mogu raditi samostalno.pa se sada brinem.hoce li smanjiti ugovorom platu ili uopšte sta ce mi odgovoriti.

Puno srece u Stuttgartu, tamo je sada nasveci problem. Ja sam prvo tamo predala, pa mi 4 meseci ni slovo nisu odgovorili, ne mogu se dobiti telefonom, na e-mailove ne odgovaraju, jedva sam uspela da stopiram tamo posle 4 meseci, kako bih mogla predati u druoj drzavi (Bayern).
 

Back
Top