Srećan rodjendan B92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
....u to ime Živeli i Živela Srbija :super: :super: :super:


2yud84j.jpg

Па јесу ли ти ово СРПКИЊЕ......................бем те ћорава!!!:hahaha::rotf::hahaha:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Nja... Ocajnii zabavni program, osrednji informativni (da ne spominjem filtriranje vesti, jerbo to svi rade), nemaju muzicki... Poprilicno njesra od TV-a.

Radio je vec druga prica. Jutarnji program i Brakus pogotovu.
 
B92 je Medijsko srce Srbije :D
a остало је Сорош, а :think:
Od kada se pojavio B92 info,:D

taj regularni B92 i ne gledam:think:
Ти као да живиш у пећини - жутој ... само те интересују информације, шта се дешава, да видиш колико нам је добро, ево и визе требале да се укину ... јуче :hahaha: а у ЕУ улазимо сутра .... мало :hahaha:
Kad kažemo B92 mislimo na informativni program, :think:

ovo ostalo i ne znam da li imaju :lol:
Па изађи из тог жутила, сиђи међ' људе .... сазнај да ли имају, батали мало ту Европу :whistling:
 
Nja... Ocajnii zabavni program, osrednji informativni (da ne spominjem filtriranje vesti, jerbo to svi rade), nemaju muzicki... Poprilicno njesra od TV-a.

Radio je vec druga prica. Jutarnji program i Brakus pogotovu.

istina , a ni informativni im nije na nekom nivou ,mada je za nasle uslove dobar al je generalno opao kvalitet od kada su presli sa donatorskog na komercijalni nacin finansiranja
al sve to i nije bitno jer kad pogleda covek kakvim su sve cobanima i budalama raznih vrsta trn u oku, rak rana i izvor nerviranja i frustracija kako covek da ih ne voli :super:
sta reci nego :vatromet::rodjendan::pivce:
 
istina , a ni informativni im nije na nekom nivou ,mada je za nasle uslove dobar al je generalno opao kvalitet od kada su presli sa donatorskog na komercijalni nacin finansiranja
al sve to i nije bitno jer kad pogleda covek kakvim su sve cobanima i budalama raznih vrsta trn u oku, rak rana i izvor nerviranja i frustracija kako covek da ih ne voli :super:
sta reci nego :vatromet::rodjendan::pivce:
Da, taj fenomen mi nikad nije bio jasan. Stop B92 i te fore. Promeni program, pa ga stopiraj.
 
Da, taj fenomen mi nikad nije bio jasan. Stop B92 i te fore. Promeni program, pa ga stopiraj.
upravo tako , al kao sto rekoh cobani,budale ,mozda misle ljudi da daljinski zraci ili da ih Soros posmatra iz njega pa ne smeju da promene program:think: mislim to su ozbiljne stvar moj bogobojazljivi brat u Hristu Eremita je vec davno ovde utvrdio da nas Soros gleda kroz ekran cim se prikacimo na net ,cak i kada idemo na One sajtove,:rumenko: nista im nije sveto :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top