Srecan Bozic i Srbima optpalim u katolike, muslimane, crnogorce, evropejce......!

Zaboravio si najbitnije, Srbe kzv. vernike. Pomodare. Tupadžije. One što brukaju verska osećanja pravih, s verom u Boga pravoslavaca. Zaboravio si srpske licemere i presvlakače.

Kreni od sebe, moj je moto. Teba da bude i tvoj, i Srbije i Srba u globalu.

Pa takvih je 90% Srba, tako da njih ne treba posebno naglasavati, ionako su vecina.
 
Zaboravio si najbitnije, Srbe kzv. vernike. Pomodare. Tupadžije. One što brukaju verska osećanja pravih, s verom u Boga pravoslavaca. Zaboravio si srpske licemere i presvlakače.

Kreni od sebe, moj je moto. Teba da bude i tvoj, i Srbije i Srba u globalu.

A tebi je gospod dodjelio monopol na pravovjernost i ti ces da djelis licence.......,! mrsch jezicaro!
 
A tebi je gospod dodjelio monopol na pravovjernost i ti ces da djelis licence.......,! mrsch jezicaro!

ček samo, tek ću da zapalacam otrovnim mi, S PRAVOM, zmijskim jezikom.

pogledaj prvo SEBE I SVOJE.


POKAJ SE, a tek onda gledaj kako da komšiji crkne krava. ako ti se baš hoće.

samo - nikada sebe NE NAZIVAJ vernikom.

bruka je.
 
ček samo, tek ću da zapalacam otrovnim mi, S PRAVOM, zmijskim jezikom.

pogledaj prvo SEBE I SVOJE.


POKAJ SE, a tek onda gledaj kako da komšiji crkne krava. ako ti se baš hoće.

samo - nikada sebe NE NAZIVAJ vernikom.

bruka je.

Ipak ti ne razumijes a to nije sramota ukoliko hoces da naucis!
Sramota je ne ceti znati nista o istorijskom otpadanju od Srba!
Vidis da sam vjernik, jer u svom uvodnom postu molim Gospoda upravo razum da vam da!
 
Ipak ti ne razumijes a to nije sramota ukoliko hoces da naucis!
Sramota je ne ceti znati nista o istorijskom otpadanju od Srba!
Vidis da sam vjernik, jer u svom uvodnom postu molim Gospoda upravo razum da vam da!


sve nabrojano ne opravdava SUŠTINU ---- nemaš pojma i nisi vernik.

DA JESI ZNAO BI ONU - NE SUDI DA TI SE NE SUDI.

ZLOBA, OPAJDAVANJE, OLAJAVANJE JE SMRTNI GREH


nisi ti vernik, ni blizu.
 
Ipak ti ne razumijes a to nije sramota ukoliko hoces da naucis!
Sramota je ne ceti znati nista o istorijskom otpadanju od Srba!
Vidis da sam vjernik, jer u svom uvodnom postu molim Gospoda upravo razum da vam da!

..jedna od zapovijedi bozjih je da ne uzimas boga u usta za bilo sta i bilo kakve niske obracune...to bi kao vjernik trebao znati...oni koji to cine su daleko od boga...
 
Mi Crnogorci nismo otpadnici od Srba, neki od nas su i dalje Srbi, a vecina ovih drugih ima korektan odnos prema Srbima i takodje smo Pravoslavni Hriscani, kao nasa srpska braca.

Nisam siguran da sam te razumeo.

Kad pročitam šta je napisano, nije mi jasno da li si Srbin ili Crnogorac. Po mojem shvatanju, možeš biti ili jedno ili drugo. Dakle Srbin iz Crne Gore ili Crnogorac (otpadnik od svoje nacije).
 
naravno da niste. vi ste Srbi. samo nemate pojma i kakite iz priručnika, umesto životnog, istoriski priznatog iskustva.
Pa vidi, 32 % Crne Gore i danas cine Srbi...medju njima mnoge moje drugarice i drugari...ja kazem da sebe dozivljam kao Srbina-Crnogorca... a ako nas vec dozivljavate kao sunarodnike, red je i da malo vise postovanja pokazete prema nama...
 
Nisam siguran da sam te razumeo.

Kad pročitam šta je napisano, nije mi jasno da li si Srbin ili Crnogorac. Po mojem shvatanju, možeš biti ili jedno ili drugo. Dakle Srbin iz Crne Gore ili Crnogorac (otpadnik od svoje nacije).
Osjecam zajednistvo sa obe grupe. Etnicki sam Srbin, teritorijalno i kulturno Crnogorac.
 
Mi Crnogorci nismo otpadnici od Srba, neki od nas su i dalje Srbi, a vecina ovih drugih ima korektan odnos prema Srbima i takodje smo Pravoslavni Hriscani, kao nasa srpska braca.

Vidis ovi sto nisu Pravoslavni Hriscani, a sebe zovu crnogorcima, samo su vasa prethodnica, dje vi u oba slucaja toponimsku odrednicu uzimate za ime nacije!

Hipoteticki gledano da je toponim za prostor Crne Gore bio Golo Mudo, interesantno
bi bilo, kakvo bi ime nacije imala????
 
Pa vidi, 32 % Crne Gore i danas cine Srbi...medju njima mnoge moje drugarice i drugari...ja kazem da sebe dozivljam kao Srbina-Crnogorca... a ako nas vec dozivljavate kao sunarodnike, red je i da malo vise postovanja pokazete prema nama...

to što bolidi nasedaju na dnevnu politiku ne menja ISTINU DA je, sem Albanaca i malog broja ostalih sve RESTO, DAKLE najmanje 85% u Crnoj Gori - Srb. Srbin.
 
Ja nemam problem s tim da kazem da sam Srbin jer znam da jesam Srbin i ne zelim to da menjam...ali kada mi neko vredja bracu Crnogorce i Crnu Goru, jako mi tesko pada.


Shommy, to ne treba tesko da ti pada kada to rade bolidcine, naprotiv, treba da ti je drago sto nisi kao oni.z:mrgreen: Pusti ih samo da i dalje trtljajuz:ddm:
 
Ja nemam problem s tim da kazem da sam Srbin jer znam da jesam Srbin i ne zelim to da menjam...ali kada mi neko vredja bracu Crnogorce i Crnu Goru, jako mi tesko pada.

Tebi izgleda odgovara manipulacija pojmom crnogorac, inace sve je tu za Srbe jasno!
Crnogorac moze biti samo i iskljucivo geografska odrdnica, nesto kao Krajisnik,Sumadinac, Vojvodjanin, nikako nacionalna!
 

Back
Top