Srbin - predsednik Hrvatske

Sue Me

Elita
Banovan
Poruka
15.259
Mostar/Zagreb (RTM) - Predsjednik Srpskog demokratskog foruma Veljko Džakula najavio je da će se kandidirati za predsjednika Republike Hrvatske.

"Sazrelo je vrijeme da najbrojnija nacionalna manjina u Hrvatskoj dadne svog predsjedničkog kandidata i da kroz tog kandidata homogeniziraju biračko tijelo koje je sada razasuto na SDP, HNS, pa čak i na HDZ, preko SDSS-a", rekao je Džakula.
Kao osnovne ciljeve svog programa Džakula je naveo demokratizaciju i ujednačen razvoj Hrvatske. (RSE)

http://www.rtvmo.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=27708&Itemid=2

Ne znam da li da plačem ili da se smejem, ali svaka čast na ideji da se kandiduje:ok:
 
također pozdravljam incijativu kao inicijativu:ok:

al mislim da će se sa silnim tim kandidatima opet razasuti glasovi levice koja ima znatno više kandidata od desnice
tako da to je voda koja ide HDZu na mlin i onom neoustashi Hebrangu :eek:
 
kad i ako se bude kandidirao za predsjednika ili premijera, svejedno, hrvatski Srbin...
prva cu glasati za njega...
dok samo Srbin iz Hrvatske, kao predsjednicki kandidat nema sanse, a i ne mislim da ce je uskoro imati...
inace pozdravljam inicijativu Dzakule, biti ce zanimljivo vidjeti koliko glasova ce da dobije :)

Da li je to neka gramatička dilema ili...
Srbin iz Hrvatske ili hrvatski Srbin....wtf?
Kako da kažem za mog komšiju Hrvata....Srbijanski Hrvat?! :lol:
 
kad i ako se bude kandidirao za predsjednika ili premijera, svejedno, hrvatski Srbin...
prva cu glasati za njega...
dok samo Srbin iz Hrvatske, kao predsjednicki kandidat nema sanse, a i ne mislim da ce je uskoro imati...
inace pozdravljam inicijativu Dzakule, biti ce zanimljivo vidjeti koliko glasova ce da dobije :)

nemoj da bacaš prašinu ljudima u oči:eek:

za tebe se bar zna za koga ćeš da glasaš :mrgreen:

nisi valjda uzalud bacila oni 25 hiljadaka :hahaha1:
 
Mostar/Zagreb (RTM) - Predsjednik Srpskog demokratskog foruma Veljko Džakula najavio je da će se kandidirati za predsjednika Republike Hrvatske.

"Sazrelo je vrijeme da najbrojnija nacionalna manjina u Hrvatskoj dadne svog predsjedničkog kandidata i da kroz tog kandidata homogeniziraju biračko tijelo koje je sada razasuto na SDP, HNS, pa čak i na HDZ, preko SDSS-a", rekao je Džakula.
Kao osnovne ciljeve svog programa Džakula je naveo demokratizaciju i ujednačen razvoj Hrvatske. (RSE)

http://www.rtvmo.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=27708&Itemid=2

Ne znam da li da plačem ili da se smejem, ali svaka čast na ideji da se kandiduje:ok:

Ma malo marketinga ni Srbima neće škoditi:mrgreen:
 
..ma sve 5..nesto bolujem..veceras..grlo me pati..pocela i temp....za sutra najavili...lose virjeme..bio..sam jucer...u ILoku..i u VU..,sreo se malo s starim..deckima..i tak..sta ima kod tebe..samo da znas...nisam ti zaboravio..ja neprastam..;)..

Nem, problem jarane, samo neprastaj. :hahaha:
A i ja Boga molim da nam se bliska istorija ponovi sto prije :mrgreen:.
Vec sam jednom liku na forumu napisao da bi ovaj put trazili Mladica da ga na ranu priviju ko mehlem-za tebe je ko "melem".:evil:
 

Back
Top