Srbin - predsednik Hrvatske

Pa nisam ja izmislila njen rodoslov:eek:
I zašto su građani Hrvatske "jadni"?
Jel to neki novi momenat?:zper:
U duhu teme i treba vam Srbin za predsednika, tako više nikada nećete imati lažni razlog za kuknjavu:D
Nastavi i ti u istom maniru:cool:

Ma ne kazem da si ga izmislila ali se hvalis sa onim sto nije,shvacas li ili da crtam:cool:
daj to rodoslovlje pa me uvjeri!!meni ne smeta Srbin za Predsjednika vec ne-covjek:cool:
kontas li sta vam pisem:roll::cool:
 
koliko pratim dosada se raspada samo Srbija...:)
sto je sljedece..
sto je neprirodno stvoreno...:hahaha:

За разлику од вас, Срби имају историју која доказује оно што сам написала.

А ваша је држава вештачки и насилно створена , као и она претходна, усташко, злочиначка НДХ, која је трајала кратко, тако да и ова, исто таква, неће дуго :zcepanje:
 
]За разлику од вас, Срби имају историју која доказује оно што сам написала.[/B]
А ваша је држава вештачки и насилно створена , као и она претходна, усташко, злочиначка НДХ, која је трајала кратко, тако да и ова, исто таква, неће дуго :zcepanje:

gusle mi i nisu bas omiljeni instrument....:hahaha:
 
За разлику од вас, Срби имају историју која доказује оно што сам написала.

А ваша је држава вештачки и насилно створена , као и она претходна, усташко, злочиначка НДХ, која је трајала кратко, тако да и ова, исто таква, неће дуго :zcepanje:

Na tvoju žalost, ta "istorija" je samo za lokalnu upotrebu! :D

Uz gusle, rakiju i švarglu. :cool:
 
Slijedeće je to da Istra i Dalmacija treba da idu Italiji a Baranja Mađarskoj.Mađari su mnogo bolje gazdovali Baranjom nego vi.

U Dalmaciji ti Italijani i nisu baš nešto omiljeni, prika.

Što se Baranje tiče, dotična je za Mađarsku do prije rata bila pravi mali raj, kao i veliki dio Juge uostalom.

Bojim se da se to što (manje ili više otvoreno) priželjkujete drugima ostvaruje upravo vama samima, istočni susjedi. :think:
 
Привремена творевина.

Све што је вештачки и насилно створено, природно је и да се распадне.

Izvini zamolio bih te da mi pojasnis na osnovu cega si dosao do zakljucka da je vestacka tvorevina?! Da je stvorena uz silu, to je svima poznato (mislim na s.r.a.nj.e iz 90.-tih) ali to o vestackom karakteru mi deluje nejasno. Unapred hvala na odgovoru!
 
Slijedeće je to da Istra i Dalmacija treba da idu Italiji a Baranja Mađarskoj.Mađari su mnogo bolje gazdovali Baranjom nego vi.

Istra i Dalmacija su slicne koliko Kosovo i Vojvodina, Istra je puno bolje mesto za zivot. Tamo sam pre par godina isao na more i mogu da kazem da nisam dosao u situaciju da mi neko broji krvna zrnca. A kao sto sam to vec pominjao na forumu sigurno mi se prilikom kupovine omaklo i krompir umesto krumpir i sl. A da mi se to desilo u Splitu ,pa zavrsio bih u moru sa flasom u anusu.
Bio sam i u Slavoniji ,recimo 2002.-ge godine i to od pre Katolickog Bozica pa do poslije Pravoslavnog i Pravoslavni Bozic je obelezen kako i dolikuje. A prilikom te posjete sam bio u prilici da razgovaram sa Srbinom koji tamo drzi automehanicarsu radionicu.
Ono sto zelim reci je da korov nikne di god stigne, i da nema tog naroda koji je vakcinisan od ludila.
p.s.
otac devojke kod koje sam bio u gostima je penzionisani ,valjda, kapetan HV , i ni jednom rijecju ili gestom nisam primetio ni nagovestaj neke netrpeljivosti. Istrani i Dalmatinci razmisljaju potpuno razlicito.
 
Poslednja izmena:
Istra i Dalmacija su slicne koliko Kosovo i Vojvodina, Istra je puno bolje mesto za zivot. Tamo sam pre par godina isao na more i mogu da kazem da nisam dosao u situaciju da mi neko broji krvna zrnca. A kao sto sam to vec pominjao na forumu sigurno mi se prilikom kupovine omaklo i krompir umesto krumpir i sl. A da mi se to desilo u Splitu ,pa zavrsio bih u moru sa flasom u anusu.

Ne vjeruj pričama.
Ove godine bilo devedesetak hiljada Srba iz Srbije kod nas na ljetovanju, a dobar dio od toga baš u Splitu.
Možda je bio jedan ili dva incidenta.
Računajući i onaj sa srpskim zetom kome su oštetili kola.
 

Back
Top