Srbijanski Talibani stvaraju nove neprijatelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
slavonija:
p.s. velikog mi junastva, kad vas nekolicina pocmete pljuvati i vrijedati svim mogucim vulgarnostima jednog jedinog, inace pristojnog covjeka, zato sto nije vas i sto ima drugacije misljenje od vaseg
pozz

Vid' ovo nisam spazio na vreme! :shock:

Zema ima drugačije mišljenje od našeg/mog? Serreš! Ma, nije moguće...
Taj "pristojni čovek" inače ima pristalice i kod Srba, određene političke otijentacije, a svi zajedno (sa tvojim "pristojnim") se zalažu za nezavisnost Kosova...

A jel' treba ja sad nešto više da kažem? :roll:
 
Salvantis:
a sto mene pitas, kad ti podrzavas siptarskog vehabiju :D

ja sam samo branila slabijeg koji je napadnut sa vise strana, i to ciniti uviijek za svakoga tko je slabiji..osim toga ima Albanaca i krscana, koliko sam cula, inace ja licno nepoznam ni jednoga, osim pekara i slasticara u mojoj ulici, i oni su super..

a sad ozbiljno, sto mislis dali ce se udruziti ?
 
slavonija:
ja sam duboko ubjedena da ce te nas vi dolje u bosni spasiti , pa ipak smo krscani..

Ne verujem da do sada nisi izbrisala ovaj post..."pa ipak smo kršćani..." :shock:

pa, 'de ste bili do sada "kršćani", a? Gde ?

Sad ste se setili da smo "kršćani" kad doope gaće žvaće ?

Naravoučenije (prevod: pouka, nauk) : kad je muka, gde si Đuka, a kad ebete Đuku ne zovete :roll:
 
slavonija:
ja sam samo branila slabijeg koji je napadnut sa vise strana, i to ciniti uviijek za svakoga tko je slabiji..osim toga ima Albanaca i krscana, koliko sam cula, inace ja licno nepoznam ni jednoga, osim pekara i slasticara u mojoj ulici, i oni su super..

a sad ozbiljno, sto mislis dali ce se udruziti ?
Naravno da je moguce i tako nesto, ukoliko i jednima i drugima zapreti opasnost od islamskog fundamentalizma. Sukobi u buducnosti ce i biti sukobi civilizacija, a ne nacija ili ideologija (sto bi ovde moglo da se podvede pod pojam religija, naravno uz izvesne ograde)

Najveci problem sa Balkanom, oduvek je bio sto se na njemu sudaraju (praktcino) tri vere, tri sveta.
 
Salvantis:
Naravno da je moguce i tako nesto, ukoliko i jednima i drugima zapreti opasnost od islamskog fundamentalizma. Sukobi u buducnosti ce i biti sukobi civilizacija, a ne nacija ili ideologija (sto bi ovde moglo da se podvede pod pojam religija, naravno uz izvesne ograde)

Najveci problem sa Balkanom, oduvek je bio sto se na njemu sudaraju (praktcino) tri vere, tri sveta.

ebote, koji si ti lik...Od mačka postade mala maca :D
Rekoh ja, ove ribe se lože na pdf politiku, sve vrca testerončina, a one (kao) dolaze da ozbiljno gule sveCke probleme :cool:

A mačak samo potvrđuje ono što jesmo - uboli bi makar i u sridu :wink:
 
Deo koji ce te mozda interesovati...Населението било предводено од старите војводи на ВМРО и го ослободило крајот од српската власт. Тоа се војводите од илинденскиот период - Дончо Лазаров, Мишо Шкартов и Диме Пинџуров, татко на Страшо Пинџур. За тие седум дена биле избрани градска управа и извршна власт, а на општинската зграда се виорело тиквешкото револуционерно знаме. Покрај Неготино и Кавадарци, биле ослободени и педесетина села во Тиквеш - соопшти Кимов.
На востанието му претходеле убиство на еден младинец и силување на млада невеста од Ваташа од страна на српски офицер. Била убиена и цела турска фамилија од педесетина члена, меѓу кои и деца. Според Кимов, при задушувањето на востанието српската војска запалила над илјада куќи, а околу 2.700 луѓе биле затворени. Војската вршела страшен терор во подрачјето околу Криволак - колеле луѓе, а во фурни ги гореле децата. Како водачи на српските државни одмазднички чети се споменуваат Василие Трбиќ, Јован Бабунски и Јован Долгачот.
 
Titus:
Deo koji ce te mozda interesovati...Населението било предводено од старите војводи на ВМРО и го ослободило крајот од српската власт. Тоа се војводите од илинденскиот период - Дончо Лазаров, Мишо Шкартов и Диме Пинџуров, татко на Страшо Пинџур. За тие седум дена биле избрани градска управа и извршна власт, а на општинската зграда се виорело тиквешкото револуционерно знаме. Покрај Неготино и Кавадарци, биле ослободени и педесетина села во Тиквеш - соопшти Кимов.
На востанието му претходеле убиство на еден младинец и силување на млада невеста од Ваташа од страна на српски офицер. Била убиена и цела турска фамилија од педесетина члена, меѓу кои и деца. Според Кимов, при задушувањето на востанието српската војска запалила над илјада куќи, а околу 2.700 луѓе биле затворени. Војската вршела страшен терор во подрачјето околу Криволак - колеле луѓе, а во фурни ги гореле децата. Како водачи на српските државни одмазднички чети се споменуваат Василие Трбиќ, Јован Бабунски и Јован Долгачот.

мени се од овог текста нешто та-то-та-ва-на.. а вама?
 
Karlito Brigante:
Dobro je Mita rekao...ti si VMRO usraša.Najbedniji insekti koji su gmizali zemljom.



Ne, najodvratniji insekti su srpske forumske patrijote, potomci onih istih gnjida nakaznih koje
su jake samo u coporu i kad pred sobom imaju nenaouruzanog i barem deset puta malobrojnijeg
protivnika...a jos kad ima dobre sljivovice, ma, nasrni na video rekordere, zlato,tavan i
podrum!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top