Srbijanski Talibani stvaraju nove neprijatelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Salvantis:
Ma idiiii :D
Evo znas kako sam se uplasio od bolida kao sto si ti i adem, koji pobegne svaki put kad se zayebe da se upusti u raspravu sa mnom (uostalom kao i ti :D ).
Tako da lazes cak i po ovom pitanju. Opet, jedino sto ti i radis na ovom sajtu i jeste bedno, podlacko provociranje i laganje (sto smo utvrdili mnogo puta), a to da ti nisi fasista i ustasa valjda treba da ti verujem na rec, iako sve sto pises govori suprotno?! (i kad bi ti znala sta je rec i moral)

Ili ti mozda smeta sto ima previse Srba na srpskom forumu, pa bi ukinula neke?
ja tebi nigdje i nicim nisam prijetila, podvaljujes
kad sam ja lagala, kad sam provocirala, kad sam pozitivno pisala o ustasama, kad sam koristila fasisticke izjave ???? lazes ti
a da je tebi poznato sto je moral onda drugu naciju nebi proglasavao onako kako cinis...
a, ako je imati drugacije misljenje od tvoga, po tebi i tvojim istomisljenicima , laz...onda je to jos uvijek tvoj problem,
 
slavonija:
ja sam duboko ubjedena da ce te nas vi dolje u bosni spasiti , pa ipak smo krscani..

vidbudale9hz.gif
 
Архангел:
Slavonija,

evo, sad ti najdobronamernije kažem - ostavi svoje istine za sebe, biće ti lakše...
meni svejedno, postaje mi smešno koliko upadaš u kontradiktornost.

svatko ima pravo da da svoje videnje istine, pod uvjetom da ne vreda, pljuje i omalovazava cijelu jednu naciju i narod...ja to ne cinim, tebe ako nezanima ono sto pisem jednostavno preskoci ...a ako odgovoris ucini to bar prema osnovnim normama pristojnosti..

p.s. velikog mi junastva, kad vas nekolicina pocmete pljuvati i vrijedati svim mogucim vulgarnostima jednog jedinog, inace pristojnog covjeka, zato sto nije vas i sto ima drugacije misljenje od vaseg
pozz
 
slavonija:
ja tebi nigdje i nicim nisam prijetila, podvaljujes
kad sam ja lagala, kad sam provocirala, kad sam pozitivno pisala o ustasama, kad sam koristila fasisticke izjave ???? lazes ti
a da je tebi poznato sto je moral onda drugu naciju nebi proglasavao onako kako cinis...
a, ako je imati drugacije misljenje od tvoga, po tebi i tvojim istomisljenicima , laz...onda je to jos uvijek tvoj problem,
Gde sam je rekao da mi pretis??? Dakle, lazes. Ono sto si malopre tvrdila jeste kako 'meni treba ogromna podrska' da se izborim...sa kim tacno? Sa tobom? Sa ademom?
Ah-a :lol:
Takva intelektuaLJna eljita, ebote :D
ubuduce probaj da se usresredis makar na ono sto ti pises, kad vec moje postove slabo razumes.

Sto se tvojih pisanja tice (a vidis da ni sama ne znas sta si napisala pre pola sata) valjda ja sad treba da pretrazujem sve tvoje postove da bih dokazao ono sto je svima jasno?
A onda ce da bude kao za magdenburg, teksas, i jos par stvari (ne mogu ni da se setim vise), slavonija se okrene, pobegne, pa sutra ponovi istu laz....

Neka hvala, imam pametnija posla. A ako ti ne razumes koliko se podlo, cinicno i bezobrazno ponasas, pa se potom zalis i trazis neki specijalan status, to je definitvno tvoj (nezlecivi) problem. Mada bih ja ipak rekao da razumes odlicno, samo se pravis. Nije ni cudo da je bas tebi adem toliko prirasto za srce....
 
Karlito Brigante:
Savršeno!Rekao si sve što mislim.Ovakav primer podlosti i licemerja dosad nisam imao prilike da vidim.
A sta i ocekivati od hrvata?
Mada moram priznati da su mi likovi poput onog maxa manje odvratni od ovih koji krenu : "ja nisam ustasa i osudjem fasizam, al' franjo je svetac, a Oluja je primer dobrote i humanosti prema odvratnim pobunjenicima koji su pobegli na traktorima, hahahaha, traktorima, a srbija ce bit pasaluk, hahahaha, i srbi su osudjeni za genocid i treba da se izvinjavaju svima, hahahahah, traktori, hahaha...' i onda takva spodoba pocne da se prenemaze kako je ovde izlozena ...ne znam tacno cemu?
Valjda joj nije prijatno sto ima mnogo Srba?!

E pa ybga slavonka, franjo i pavelic su odradili posao na ter. danasnje hrvatske, al' eto ovde nas je jos ostalo dovoljno (i previse za tvoj i ademov ukus). Sta ces najbolje da nas ostavis takve, kakvi smo i da ides na albanske sajtove, kad su bas po tvom ukusu...mozete da pricate o zajednicko iransko-ilirskoj proslosti i da razmenjujete recepte za etnicko ciscenje i unistavanje nas 'losih'...
 
Salvantis:
A sta i ocekivati od hrvata?
Mada moram priznati da su mi likovi poput onog maxa manje odvratni od ovih koji krenu : "ja nisam ustasa i osudjem fasizam, al' franjo je svetac, a Oluja je primer dobrote i humanosti prema odvratnim pobunjenicima koji su pobegli na traktorima, hahahaha, traktorima, a srbija ce bit pasaluk, hahahaha, i srbi su osudjeni za genocid i treba da se izvinjavaju svima, hahahahah, traktori, hahaha...' i onda takva spodoba pocne da se prenemaze kako je ovde izlozena ...ne znam tacno cemu?
Valjda joj nije prijatno sto ima mnogo Srba?!


E pa ybga slavonka, franjo i pavelic su odradili posao na ter. danasnje hrvatske, al' eto ovde nas je jos ostalo dovoljno (i previse za tvoj i ademov ukus). Sta ces najbolje da nas ostavis takve, kakvi smo i da ides na albanske sajtove, kad su bas po tvom ukusu...mozete da pricate o zajednicko iransko-ilirskoj proslosti i da razmenjujete recepte za etnicko ciscenje i unistavanje nas 'losih'...

nikada nista od ovoga nisam tvrdila..jos jednom da zapamtis,evo mog misljenja
franjo nije svetac, pobunjenici jesu i to protiv vlastite drzave, odvratni nisu jer su vjerovali u ono za sto su se borili (veliku srbiju) vecina ih je pobjegla a manji dio protjeran, Srbija nece i netreba biti nikakav pasaluk, dio srpskog naroda jeste pocinio genocid i za to osuden(pojedinci), oduvjek sam rekla da je Kosovo dio Srbije i takvim treba ostati jer princip postivanja granica vrijedi za sve, ja adema nema sto da volim ili mrzim, cijenim ga kao pristojnog diskutanta, ali cu stati u obranu svakoga koga se na taj nacin pljuje i vrijeda kao sto si cinio ti i tvoji istomisljenici..
ja nemam potrebe da idem na albanske sajtove, vi ste mi blizi, skoro pa kao moji... :D takvih velikih patrijota poput tebe ima i kod nas...
 
slavonija:
p.s. velikog mi junastva, kad vas nekolicina pocmete pljuvati i vrijedati svim mogucim vulgarnostima jednog jedinog, inace pristojnog covjeka, zato sto nije vas i sto ima drugacije misljenje od vaseg
pozz
A tek ovo...prosto moram da prokomentarisem ovu, hm dal je vise laz ili glupost?

Verovatno ipak laz, buduci da stalno lazes, sta god da kazes, to je uvek bljutava laz...evo sad cu da ti dokazem jos jedanput, koliko lazes, i koliko je taj maloumni provokator "pristojan" covek ("pristojan" izgleda kao i ti, a tesko da je i covek).

Moje prvo obracanje i njegov "pristojni odgovor" (mora da je studirao na zagrebackom sveucilistu, kad je pokupio manire :D )
Salvantis:
Ma jok, ti si olicenje istine i postenja na ovom forumu
adem_ks:
ja jesam, evo npr. tebi nikada nisam rekao da si $%^&*&^% iako si to X puta zasluzio, mislim nije mi takav nivo, doduse pokusavao sam par puta da se spustim na tvoj nivo, ali sam prebrisao na pola posta, ipak si ti prenisko... e kada bi se malo uzdigao... recimo da mi dodjes negde iznad kolena, e tada bi vec mogao da uspostavis bolji kontakt sa mnom...
I to je tvoj primer 'pristojnosti i vaspitanja'?
Ili mozda onaj titus? Ajde vrati se pa procitaj njegove bljuvotine, jer ne zelim ni da ih citiram, koliko su primitivne.
Uostalom da ne ispadne da se nekome, a pogotovo ne tebi pravdam, cisto jos jednom hocu da ti dokazem i pokazem koliko lazes...
 
slavonija:
zaboravio si citirati vecinu tvojih postova, kao i slicice koje si postavio...ademov odgovor je prema tvojim komplimentima nula
a onog titusa nisam ni citala,do kraja, jer je poceo vulgarnostima
To je prvi post koji sam mu danas uputio i njegova reakcija (koja jasno svedoci kako je to jedan 'neduzan, divan i pristojan covek'). A onda sam ja valjda trebao da se sklonim, a?
Pa vidis nece moci, ni uzivo, ni na stranim forumima, a ni ovde (posebno ne ovde).
Nikada.

Kome se ne svidja, njegov problem. I sto se mene tice, dosta sa tom pricom, a ti nastavi da lazes (i to samo sebe).
A nas postedi tvoje jeftine patetike i prenemaganja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top