SRBIJA U EVROPI

Da li ste da Srbija nastavi put ka EU!!!!!!!!!

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
...sve stranke su mutanti kao i sve ideologije...ako coveka ne mozes da prihvatis i postujes sa svim manama i vrlinama samo zato sto je ljudsko bice a ne zato sto sa tobom deli neku ideologiju ili stranku opet nas cekaju mracna vremena

NAravno da prvo vidim u coveku coveka, a zatim sve ostalo, nacionalnost,boju koze, pol, veru i ostalo. Ali ako je neko glup nema moje postovanje
 
NAravno da prvo vidim u coveku coveka, a zatim sve ostalo, nacionalnost,boju koze, pol, veru i ostalo. Ali ako je neko glup nema moje postovanje


...znaci li to da su glupi oni koji su "fini i ljubazni", koji se groze nasilja, mrznje i sebicnosti i da samo
zatvaraju oci pred ruznocom i zlom odredjenih pojedinaca ili grupa...koja je razlika izmedju tebe koji mrzis radikale i radikala koji mrzi Albance
 
...znaci li to da su glupi oni koji su "fini i ljubazni", koji se groze nasilja, mrznje i sebicnosti i da samo
zatvaraju oci pred ruznocom i zlom odredjenih pojedinaca ili grupa...koja je razlika izmedju tebe koji mrzis radikale i radikala koji mrzi Albance

Kako mogu da mrzim sve pripadnike jedne grupe, pogotovo tako velike kao sto su clanovi i glasaci SRS. Nisam ja fasista k'o oni da mogu tako da generalizujem. Mrzim neke naravno, ali njih mogu da navedem po imenu i prezimenu.
 
ma problem je što može biti i gore, amerika će nastaviti da nas uništava ako se ne sklonimo pod kišobran evropske unije, uništiće nas, kidati deo po deo, nestaćemo skroz...
tako da glasam ZA, jer kažem, može biti i gore, monstrum je još gladan....
 
Za EU je preko 3 miliona građana, DS, Radikali... svi osim Koštunice. Glupa anketa, bila je hiljadu puta. Baš ima dosta neobaveštenih. Srbija se ne može premestiti u Aziju, jer se već nalazi u Evropi.
 
Ja mislim da ovo ne bi trebalo da nas moralno oslabi i da se neshto izbedacimo!*** izgubili smo Kosovo i Metohiju sta sada da radimo?Jel to znachi da cemo prestati da radimo ono zasta smo se borili 8 godina?Zasta smo 2 puta izabrali predsednika Tadica?

Ljudi vi vidite krivo neke stvari.Stalno mislite kako EU ne valja sve je to K U R A C samo...Ja ne znam ni za jednu drzhavu koja je usla u EU da joj je loshe.Slovenija,Ceska,Slovacka...Sve su to zemlje koje su bile 10-15 godina iza nas cak neke i 30 a sada su sve daleko ispred nas...

To sto nam se odvojilo Kosovo i Metohija ne znachi da sada treba da stanemo i kukamo kako je nama najgore.*** jeste nam loshe ali sta sada mozhemo da uradimo povodom toga?Da idemo u rat?(sve ratove smo pogubili prekinite vishe da zivite u bambi svetu da smo svima ebali majku)Da se izolujemo?(vec smo jednom bili izolovani i fala bogu da smo do danas sacuvali zivu glavu)Da se prikljucimo rusima?(Ispalili nas 10000 puta u kljucnim situacijama i siguran sam da ce josh toliko).

Treba da radimo ono sto je za nas i nashu drzhavu bolje a to je trenutno EU jer je jedina opcija.

Prvo se uvuci onda mu ga zavuci!:)
 
MA kakava crna EU? P jeste vi ljudi slepi ? jel imate vi mozga? Jel znate sta je logika?

Standardi EU da, ali EU jok!!! Na kraju krajvA shvatite vec jedno EU NAS NE ZELI !!!

.

Svaka čast! Treba se nastaviti sa dizanjem uslova života, standarda, pravnih propisa i ostalog!
Ne zato što želimo u EU, već zato što želimo bolji život za građane.
A o EU ćemo kasnije, ako opstane!:D
 
Ja mislim da ovo ne bi trebalo da nas moralno oslabi i da se neshto izbedacimo!*** izgubili smo Kosovo i Metohiju sta sada da radimo?Jel to znachi da cemo prestati da radimo ono zasta smo se borili 8 godina?Zasta smo 2 puta izabrali predsednika Tadica?

Ljudi vi vidite krivo neke stvari.Stalno mislite kako EU ne valja sve je to K U R A C samo...Ja ne znam ni za jednu drzhavu koja je usla u EU da joj je loshe.Slovenija,Ceska,Slovacka...Sve su to zemlje koje su bile 10-15 godina iza nas cak neke i 30 a sada su sve daleko ispred nas...

To sto nam se odvojilo Kosovo i Metohija ne znachi da sada treba da stanemo i kukamo kako je nama najgore.*** jeste nam loshe ali sta sada mozhemo da uradimo povodom toga?Da idemo u rat?(sve ratove smo pogubili prekinite vishe da zivite u bambi svetu da smo svima ebali majku)Da se izolujemo?(vec smo jednom bili izolovani i fala bogu da smo do danas sacuvali zivu glavu)Da se prikljucimo rusima?(Ispalili nas 10000 puta u kljucnim situacijama i siguran sam da ce josh toliko).

Treba da radimo ono sto je za nas i nashu drzhavu bolje a to je trenutno EU jer je jedina opcija.

Prvo se uvuci onda mu ga zavuci!:)

I ti bi prosperirao kad bi radio mracne stvari za poslodavca. Razbijanje Jugoslavije (Slovenija,Hrvatska , Makedonija), Bombardovanje Srbije (Madjarska, Rumunija,Bugarska, Albanija). Slanje trupa u Avganistan i Irak. To su stvari koje se izuzetno placaju. Nasa zemlja to ne radi , nismo takav karakter. Kad smo mi upitanju Poslodavcu nije sve dozvoljeno, i mi smo svesni nasih duhovnih vrednosti bez kojih zivot nije zivot, vec je zivot sluzba.

Druge drzave i narodi koje si naveo vecinom su se snazno upregli u sluzbu i ne smeju da pisnu dok rade protiv Srbije bice im dobro. Ali neka se trznu iz bilo kog razloga, vracaju se u 20 vek.

Nismo se mi USA zamerili sada u poslednjih 20 godina.

Mozete primetiti, kad su sukobi u zemlji u pitanju, USA i EU podrzavaju demokratski blok, a kad demokratski blok skromno potrazi od USA i EU, nemojte da priznate nezavisnost Kosova i Metohije, neka se nastave pregovori ( sto je objektivno nista) oni im ne znace nista. Sad kad se u zemlji stvara nova opozicija (LDP) USA i EU ce im dati maksimalnu podrsku ali samo za sukobe unutar Srbije. Medjutim kad LDP nesto zatrazi za korist Srba, Kosovo, RS, Srpsku Krajnu, okrenuce im ledja.

Mi nemamo posla sa narodom USA, vec imamo posla sa ljudima iz USA koji nisu uspeli na domacem terenu u USA, pa traze zrtve po svetu koje ce da rade za njih.Raspitajte se za reference predstavnika medjunarodne zajednice koji su se zalagali za raspad Jugoslavije, bombardovanje , nezavisnost Kosova itd. Skoro svi su ogrezli u korupcijskim prihodima. Za neke je i to zivot vredan zalaganja.

U ovom momentu za Srbiju je najvaznije da radimo na unutrasnjem kvalitetu,da imamo dobre planove razvoja , da realizujemo planove razvoja i to ce dati vece rezultate nego bilo kakve integracije.

Sto se tice Kosova i Metohije, Srbima i ljudima u svetu nije jasno zasto Srbija neda nezavisnost Kosovu i Metohiji. Zato treba to jasno reci, da Srbija neda nezavisnost Kosovu da se takva drzava nebi u buducnosti udruzivala sa neprijateljima Srbije koji su je napadali u proslosti, koji su je bombardovali u proslosti, koji su bili na strani sila koje su izgubile prvi i drugi svetski rat itd.


Treba potpisati sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju sa EU.
 
Treba potpisati sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju sa EU.

:twisted::twisted::twisted:




a043.gif
 
ma j... vas sve evropa. i sta ce biti bolje?ako i bude,to mi necemo docekati sigurno,pa sto i da se borimo,neka se bore neki buduci...a inace ono najbitnije sto htedoh reci,posto vidim vise od 50% je za ne..garant su svi ti za tadica hahahahahahahahahahahaha eto vam ga na!dobicete brzi voz,e to je bitno hahaha
 
ma j... vas sve evropa. i sta ce biti bolje?ako i bude,to mi necemo docekati sigurno,pa sto i da se borimo,neka se bore neki buduci...a inace ono najbitnije sto htedoh reci,posto vidim vise od 50% je za ne..garant su svi ti za tadica hahahahahahahahahahahaha eto vam ga na!dobicete brzi voz,e to je bitno hahaha

Brzi voz?
E da, koliko građana bi odmah napustilo Srbiju da dođe nekoga prevrata, ali radikalnog, a ne ono: mi glumimo promene!?
 

Back
Top