Srbija skinula zastavu Kosova u sred Tirane!

Ne naprotiv bas je tadic i kriv sto je doslo do ovoga,dok je milosevic bio na vlasti nije se ni govorilo o bilo kakvoj nezavisnosti,a tadic je planski unistavao vojsku ne bi li je onesposobio za bilo kakvu reakciju.

Dok je kosovo proglasavalo nezavisnos on se shetkao po bulgariji.

Nista nije uradio da bi to sprecio,i ako je iko zasluzan za to onda su to RUSI.

Ne oni su heroji a ne kreteni,i oni su se borili sa 200 puta jacom alijansom,i to 72 dana.........KRIV JE.

I rekao sam ti neke stvari mogu da progutam ali da tvrdis da je neko kreten so je kapitulirao pred NATOM koji je 200 puta jaci od nas,a dizes tog seronju koji je sve izgubio u miru,necu se libiti da pribegavam za svim sredstvima jer ovakav bezobrzluk necu da tolerisem jer ne znas lepo da komuniciras,te posle nemoj da mi se zalis znas ti zbog cega.

A sto se ti nerviras? Pa ja nisam nista ruzno rekao?

Istina boli znam...

Sloba je nesposobnom diplomatijom i nejakom vojskom pukao sve. Da je ostao smanjili bi se na nivo San marina !

Tadic je i pored pritisaka SAD uspeo da odrzi vecinu u UN i Kosovo i dan danas nije legitimno niti priznato od medjunarodne zajednice. Ono je nase. Zahvaljujuci DS diplomatiji. Kosovo jeste Srbija sada. To je teritorija koja je okupirana od strane antidrzavnih albanskih terorista. I dok U i SB ne kazu drugacije tako ce i ostati. A dok je tadica i DS dugo ce tako ostati a Boga mi ima i nade da se promeni. Dok je njih i Srpska ima sanse da se pripoji matici.

Sacuvaj me boze da Slova ustane iz groba... pa ocerupali bi nas totalis. Ko zna da li bi i Zemun i tamo kaludjerica ostali u Srbiji :hahaha:

PS Nemoj da se nerviras :mrgreen:
 
A sto se ti nerviras? Pa ja nisam nista ruzno rekao?

Istina boli znam...

Sloba je nesposobnom diplomatijom i nejakom vojskom pukao sve. Da je ostao smanjili bi se na nivo San marina !

Tadic je i pored pritisaka SAD uspeo da odrzi vecinu u UN i Kosovo i dan danas nije legitimno niti priznato od medjunarodne zajednice. Ono je nase. Zahvaljujuci DS diplomatiji. Kosovo jeste Srbija sada. To je teritorija koja je okupirana od strane antidrzavnih albanskih terorista. I dok U i SB ne kazu drugacije tako ce i ostati. A dok je tadica i DS dugo ce tako ostati a Boga mi ima i nade da se promeni. Dok je njih i Srpska ima sanse da se pripoji matici.

Sacuvaj me boze da Slova ustane iz groba... pa ocerupali bi nas totalis. Ko zna da li bi i Zemun i tamo kaludjerica ostali u Srbiji :hahaha:

PS Nemoj da se nerviras :mrgreen:

Jesi rekao si,ne boli istina nego laz.

Stani bre jesi li ti malopre i 20 puta ovde izjavio da kosovo nije nase i da ti je drago sto smo ga izgubili!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa ti ne da si kkontradiktoran nego nisi normalan..............
Koga bre ti zaebavas ovde svakih 15 minuta?
lepo sam ti rekao trpim te ovde poduze i necu se libiti da pribegavam svacemu jer ne znas da se ponanas,svi mi ovde pisemo lepo i drzimo se necega a ti si minimum 20 puta rekao da kosovo nije srbija.

Tadic,tadic........Tadic nije nista uradio i to su cinjenice,da rusi nisu pritiskali sve zemlje odreda i da nemaju silu koju imamo ne bi mi imali ich...a tadicu je to licno krivo jer ima nalog da preda kosovo.

Ostace i da nije i da jeste tadica,nije kosovo srpsko od vremena tadica nego odvajkada i on nema veze sa tim u najboljem sucaju mozes reci da nije izdajnik nego da ne moze nesto vise da uradi.

Da je sloba na vlasti kosovo ne bi priznalio nezavisnost kao sto i nije dok je on bio na vlasti jer nije smelo od njega,tek kada je tadic urnisao vojsku po nalogu zapada kosovo se opredelilo za taj korak.

da mi prodajes neke price ovde nema kompromisa oko slobe,da je on predsednik bili bi veci,za vreme njega i jesmo bili veci a ni kosovo nije proglasilo nezavisnost niti su se palile crkve javno pred celim svetom.

Jedini ko je izgubio treitoriju i to u miru je DOS crna gora je otisla a te price da bi srbija bila poput lihhestajna mogu samo da pricaju glupaci poput tebe...........crna gora se odvojila pdod ovim rezimom i kosovo proglasilo nezavisnost,NESTO NIJE JASNO?
 
Poslednja izmena:
Jesi rekao si,ne boli istina nego laz.

Stani bre jesi li ti malopre i 20 puta ovde izjavio da kosovo nije nase i da ti je drago sto smo ga izgubili!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa ti ne da si kkontradiktoran nego nisi normalan..............
Koga bre ti zaebavas ovde svakih 15 minuta?
lepo sam ti rekao trpim te ovde poduze i necu se libiti da pribegavam svacemu jer ne znas da se ponanas,svi mi ovde pisemo lepo i drzimo se necega a ti si minimum 20 puta rekao da kosovo nije srbija.

Tadic,tadic........Tadic nije nista uradio i to su cinjenice,da rusi nisu pritiskali sve zemlje odreda i da nemaju silu koju imamo ne bi mi imali ich...a tadicu je to licno krivo jer ima nalog da preda kosovo.

Ostace i da nije i da jeste tadica,nije kosovo srpsko od vremena tadica nego odvajkada i on nema veze sa tim u najboljem sucaju mozes reci da nije izdajnik nego da ne moze nesto vise da uradi.

Da je sloba na vlasti kosovo ne bi priznalio nezavisnost kao sto i nije dok je on bio na vlasti jer nije smelo od njega,tek kada je tadic urnisao vojsku po nalogu zapada kosovo se opredelilo za taj korak.

da mi prodajes neke price ovde nema kompromisa oko slobe,da je on predsednik bili bi veci,za vreme njega i jesmo bili veci a ni kosovo nije proglasilo nezavisnost niti su se palile crkve javno pred celim svetom.

Jedini ko je izgubio treitoriju i to u miru je DOS crna gora je otisla a te price da bi srbija bila poput lihhestajna mogu samo da pricaju glupaci poput tebe...........crna gora se odvojila pdod ovim rezimom i kosovo proglasilo nezavisnost,NESTO NIJE JASNO?

Ako tako nastavis ides na ignore a posle ce mi biti sve jedno sta pises :)

Pazi.. Rusi podrzavaju Tadica.. a secam se dobro da ih je bolela guza kad su nam uvodili sankcije i kad su nas bombardovali. Tako da mozemo reci da je Tadic pribavio i Rusku podrsku.

Kosovo jeste srpsko i Tadic se za to bori. I svaka mu cast. A to sto sam ja realan i smatram kosovo tumor ranom drustva koje se ne moze povratiti jer tamo prave po 15 dece.. to je druga stvar. Siptare odande ne mozes da ocistis, zato treba ta teritorija da se odstrani. Pa ostala je Britanija bez cele imperije i portugal i Spanija i sl.. nece ni nama nista da fali. samo cemo da procistimo drzavu. Nije sve tako jednostavno ... nije sve to crno i belo na ovom svetu kako ti mislis. nekad je 1+1=1 da bi bilo 2+2=5.

Crna Gora je i trebalo da ode. Oni su nacija zasebna i ne vidim nikakav problem u tome. A da je bilo referenduma u Srbiji uopste ne bi bio tesan rezultat za samostalnu Srbiju.

___________________________________

To ti je bilo za normalno pisanje tvoje a sad za nenormalno. Govoris kako bi Sloba ovo ili ono.. Za slobe smo sve ratove izgubili i nismo imali Rusku podrsku. Takva politika bi logicno svela Srbiju na... velicinu Monaka :D

Tadic vlada i sta se desava? Kosovo NE MOZE da dobije nezavisnost jer je obezbedio podrsku Rusa a sto Sloba nije bio u stanju. A podrska neke svetske sile ti je sve. Tu se sva prica zavrsava ako imas podrsku... a ako nemas videli smo za vreme Slobe sta se desava.

Izvinjavam se na gramatici........
 
Ako tako nastavis ides na ignore a posle ce mi biti sve jedno sta pises :)

Pazi.. Rusi podrzavaju Tadica.. a secam se dobro da ih je bolela guza kad su nam uvodili sankcije i kad su nas bombardovali. Tako da mozemo reci da je Tadic pribavio i Rusku podrsku.

Kosovo jeste srpsko i Tadic se za to bori. I svaka mu cast. A to sto sam ja realan i smatram kosovo tumor ranom drustva koje se ne moze povratiti jer tamo prave po 15 dece.. to je druga stvar. Siptare odande ne mozes da ocistis, zato treba ta teritorija da se odstrani. Pa ostala je Britanija bez cele imperije i portugal i Spanija i sl.. nece ni nama nista da fali. samo cemo da procistimo drzavu. Nije sve tako jednostavno ... nije sve to crno i belo na ovom svetu kako ti mislis. nekad je 1+1=1 da bi bilo 2+2=5.

Crna Gora je i trebalo da ode. Oni su nacija zasebna i ne vidim nikakav problem u tome. A da je bilo referenduma u Srbiji uopste ne bi bio tesan rezultat za samostalnu Srbiju.

___________________________________

To ti je bilo za normalno pisanje tvoje a sad za nenormalno. Govoris kako bi Sloba ovo ili ono.. Za slobe smo sve ratove izgubili i nismo imali Rusku podrsku. Takva politika bi logicno svela Srbiju na... velicinu Monaka :D

Tadic vlada i sta se desava? Kosovo NE MOZE da dobije nezavisnost jer je obezbedio podrsku Rusa a sto Sloba nije bio u stanju. A podrska neke svetske sile ti je sve. Tu se sva prica zavrsava ako imas podrsku... a ako nemas videli smo za vreme Slobe sta se desava.

Izvinjavam se na gramatici........

I ti takodje,mada si vec odavno trebao ali gledam da neistomisljenike ne stavljam na ignore.

Ne rusi ne podrzavaju tadica ali podrzavaju srbiju-neistina.

Tadic pribavio rusku podrsku......dalje ne citam.....ma ajde ises na ignore odmah,sta se ja sa mentolom raspravljam..........jadno to tvoje dete pored tebe takvog.
 
Vec vidjen scenario, u nedostatku argumenata pocne da ponavlja jednu te istu pricu, pa kad vidi da mu ne pali, onda pocne da vrijedja, pa kad to ne upali, onda stavlja na ignore.

Umotvorac, nema sta. :mrgreen:

ma... ja samo pokusavam da mu otvorim oci.. da shvati da je destruktivno lose.. i kako da prepozna destruktivno.. al ne da se... vidis da su to isprani mozgovi koji u slucaju poraza samo pobegnu i nastave da se fiksaju svojim drogama.

A onda kao LDP narkomanski. Brate od ideologije nema jace droge.
 
Pa sto to ne bi objasnio silnim zemljama koje su priznale njegovu nezavisnost? Izgleda da samo jos Srbija vjeruje u to..Americka vojska je tamo silom? Pa oni i tamosnji stanovnici(veliki broj Albanaca) imaju odlicne odnose.. Meni stvarno nije drago zbog svega toga,kao sto ti mislis,samo mi nije jasno zasto vam je toliko tesko palo priznanje od strane Crne Gore,priznale su ga i druge zemlje u okruzenju,pa se niko nije bunio.Valjda mislite kako rece Nikolic,da ako ne mozete protiv Evrope,onda ste makar od Crne Gore veci,pa cete na njima 'iskaliti bijes' (protjerivanje ambasadora i dr.).

Znaš ti dobro zašto. Od svih uboda noževima koje je Gaj Julije Cezar dobio u senatu, znaš koji ga je najviše zaboleo? Brutov.
Jel' ti sada jasno.
 
Vidish kako je diplomatija u ovom primeru urodila plodom, zashto ne bi i inache?
Nismo mi u prilici da se junachimo niti da ishta reshavamo silom, davno zaboravljeni kapacitet ovog naroda je njegova inteligencija, mislim da je krajnje vreme da se usmerimo u tom pravcu.

Glupačice, u pravu ste i ti i on, a evo kako:

Diplomatija ne može da nam vrati Kosovo, a mi opet sada da krenemo naoružani grlom u jagode samo bi dobili po pičci.
Stvari stoje tako, da diplomatija treba da izgradi uslove u kojima bismo mi vojno pregazili Kosovo i vratili tu teritoriju pod svoje okrilje. Bar smo mi osetili kako to izgleda na svojoj koži.
Da su Hrvati krenuli u ofanzivu i čišćenje Krajine 93. ili 94. yebali bi ježa u leđa. Čitav svet bi se obrušio na njih. Ne mislim vojno, nego politički, što bi Srbiji dalo legitimitet da na Sljeme pobode srpski barjak. Strana vojna intervencija nam ne bi bila potrebna.
Ali, oni su diplomatijom vredno radili i izgradili prostor da pregaze Krajinu, i da svi u svetu kažu: "Ma, pusti... Ionako je to njihova teritorija, a bar su nas poštedeli daljih zayebancija oko rešavanja tog problema. Kratak rez..."

Znači, još mnogo toga diplomatija treba da uradi, a istovremeno s njom i naša obaveštajna služba, i da Šiptari u očima sveta svakim danom bivaju sve veća bagra, a onda jednog dana...Voooozi Miškoooo!
 
Ako tako nastavis ides na ignore a posle ce mi biti sve jedno sta pises :)

Pazi.. Rusi podrzavaju Tadica.. a secam se dobro da ih je bolela guza kad su nam uvodili sankcije i kad su nas bombardovali. Tako da mozemo reci da je Tadic pribavio i Rusku podrsku.

Kosovo jeste srpsko i Tadic se za to bori. I svaka mu cast. A to sto sam ja realan i smatram kosovo tumor ranom drustva koje se ne moze povratiti jer tamo prave po 15 dece.. to je druga stvar. Siptare odande ne mozes da ocistis, zato treba ta teritorija da se odstrani. Pa ostala je Britanija bez cele imperije i portugal i Spanija i sl.. nece ni nama nista da fali. samo cemo da procistimo drzavu. Nije sve tako jednostavno ... nije sve to crno i belo na ovom svetu kako ti mislis. nekad je 1+1=1 da bi bilo 2+2=5.

Crna Gora je i trebalo da ode. Oni su nacija zasebna i ne vidim nikakav problem u tome. A da je bilo referenduma u Srbiji uopste ne bi bio tesan rezultat za samostalnu Srbiju.

___________________________________

To ti je bilo za normalno pisanje tvoje a sad za nenormalno. Govoris kako bi Sloba ovo ili ono.. Za slobe smo sve ratove izgubili i nismo imali Rusku podrsku. Takva politika bi logicno svela Srbiju na... velicinu Monaka :D

Tadic vlada i sta se desava? Kosovo NE MOZE da dobije nezavisnost jer je obezbedio podrsku Rusa a sto Sloba nije bio u stanju. A podrska neke svetske sile ti je sve. Tu se sva prica zavrsava ako imas podrsku... a ako nemas videli smo za vreme Slobe sta se desava.

Izvinjavam se na gramatici........

Bolela je guza pijanog Jeljcina. Zar misliš da bi Putin, da je tada vladao Rusijom, dozvolio onakvo iživljavanje? Ne bi ni morao da dozvoli ili ne. Ne bi se Ameri ni usudili na taj potez. Da li misliš da bi Mađari smeli Putinu da zaprete rušenjem aviona koji je nosio vojnu opremu (protivvazdušne sisteme)? Još bi ga i pitali: "Da li treba pomoć, Vlado bacsi?"

Španija, Portugal i Britanija su izgubili kolonije, a KiM nikada nije bio kolonija, nego mesto na kome je nastala srpska država.

Da je Sloba ostao (Bogu hvala što nije), postojale bi težnje da Srbija potpuno nestane, a ne da se smanji. Ali, i to bi prestalo kasnijim jačanjem Rusije.
 
Bolela je guza pijanog Jeljcina. Zar misliš da bi Putin, da je tada vladao Rusijom, dozvolio onakvo iživljavanje? Ne bi ni morao da dozvoli ili ne. Ne bi se Ameri ni usudili na taj potez. Da li misliš da bi Mađari smeli Putinu da zaprete rušenjem aviona koji je nosio vojnu opremu (protivvazdušne sisteme)? Još bi ga i pitali: "Da li treba pomoć, Vlado bacsi?"

Španija, Portugal i Britanija su izgubili kolonije, a KiM nikada nije bio kolonija, nego mesto na kome je nastala srpska država.

Da je Sloba ostao (Bogu hvala što nije), postojale bi težnje da Srbija potpuno nestane, a ne da se smanji. Ali, i to bi prestalo kasnijim jačanjem Rusije.

Srpska država je nastala na prostoru Travunije i Duklje .. daleko od Kosova.

A za ona gore pitanja sto si me pitao.. odgovaram sa DA MISLIM DA BI BAS TAKO BILO.
 
Srpska država je nastala na prostoru Travunije i Duklje .. daleko od Kosova.

A za ona gore pitanja sto si me pitao.. odgovaram sa DA MISLIM DA BI BAS TAKO BILO.

Ne cepidlači! Mislio sam na prvu organizovanu i potpuno nezavisnu državu.
Znači misliš da bi se svi oni popišavali i na Putina, kao što su to sa Jeljcinom radili? A, na osnovu čega tako misliš?
 

Back
Top