Srbija skinula zastavu Kosova u sred Tirane!

axa kako da ne,samo se ti nadaj............:bye:

Nauprot tome sto bi meni pokusalo da uradi par 100-tina siptara na kosovu,da vidis sta bi ja 1 tebi uradio da mi nesto slicno kazes u lice :mrgreen::bye:

Albanija se uvecava a Srbija smanjuje. A da nije bilo toliko agresivnih politicara kao sto si ti agresivan ne bi se ovo ni desilo. Naravno kod mene bi se proveo kao i srpska armada na kosovu :mrgreen::mrgreen:
 
Kosovski Albanci i Albanci koji zive u Albaniji se ne podnose, tako da to i nije neki uspjeh.

ma pusti ti olimpijakosa... vidis da je zlurada osoba.. sutra da cuje da na kosovu izbije kuga smejao bi se.. a normalnom coveku ne bi bilo milo.. al ajde... ko drugome jamu kopa sam u nju upada... tako i Srbija osta bez Kosova jer je htela da pripoji pola SFRJ.
 
Albanija se uvecava a Srbija smanjuje. A da nije bilo toliko agresivnih politicara kao sto si ti agresivan ne bi se ovo ni desilo. Naravno kod mene bi se proveo kao i srpska armada na kosovu :mrgreen::mrgreen:

Albanija ostaje ista a srbija se uvecava samo sto to ti ne vidis;)

Naravno da bi se proveo kod tebe ko srpska vojska na kosovu,nego sta :mrgreen:

Ajde droid vidimo svi da si neki zgoljavi gejak od 30 kg sa krevetom :hahaha:
 
Albanija ostaje ista a srbija se uvecava samo sto to ti ne vidis;)

Naravno da bi se proveo kod tebe ko srpska vojska na kosovu,nego sta :mrgreen:

Ajde droid vidimo svi da si neki zgoljavi gejak od 30 kg sa krevetom :hahaha:

Gejak je pogrdan naziv koji mi lale koristimo za srbijance. Geografski si promasio Bantu crncu jedan :hahaha: A Srbija se toliko rasirila da ce uskoro da pukne :D
 
Srbija se uvecava? :eek:

Pa ovako.
Srbija je u granicama u kojim je bila i pre 50 godina.
Na stranu price i fraze kosovo je deo srbije i ona ce kad tad dobiti legitimitet da ga i vojno odbrani(vec je podneto sudu na razmatranje)

Nasuprot tome srbija nece priznati kosovo,a i kad bi to uradila za pola kosova,i vrapci na grani znaju da bi tog trenutka Republika Srpska proglasila nezavisnost i odmah se pripojila srbiji.

A za to sada i ima uslova.

Isto tako i mi mozemo da trazimo RS i dobili bi je a i sve ide u tom pravcu.

E sada ti lepo uzmi kartu i izracunaj kolika je RS........duplo veca od kosova i CG zajedno,tako da bi bila veca i od SRJ ;)
 
Jeste Tadic je kriv i za gladne u Africi i za cunami u Indoneziji. Skroz si neobjektivan. Kriv je za mnogo sto sta, ali za Kosovo nije. Ko god da je na vlasti nista ne bi promenio. Jedina nada je da nekako nagovorimo ove sa zapada nam Vrate Kosovo, a za to cemko se nacekati.

ne budi pesimista. americka zastava pada a za njom ce i sve zastave drzava koje je cia nasilno napravila po svetu. medju njima i kosovo a nije iskljuceno i hrvatska i makedonija itd.
 
Pa ovako.
Srbija je u granicama u kojim je bila i pre 50 godina.
Na stranu price i fraze kosovo je deo srbije i ona ce kad tad dobiti legitimitet da ga i vojno odbrani(vec je podneto sudu na razmatranje)

Nasuprot tome srbija nece priznati kosovo,a i kad bi to uradila za pola kosova,i vrapci na grani znaju da bi tog trenutka Republika Srpska proglasila nezavisnost i odmah se pripojila srbiji.

A za to sada i ima uslova.

Isto tako i mi mozemo da trazimo RS i dobili bi je a i sve ide u tom pravcu.

E sada ti lepo uzmi kartu i izracunaj kolika je RS........duplo veca od kosova i CG zajedno,tako da bi bila veca i od SRJ ;)

Ja se samo nadam da ce doci do nekakvih promena u svetu (jako slabljenje SAD) koje ce nama otvoriti mogucnost da ako nista bar zamenimo Kosovo sa Srpskom.
 
Pa ovako.
Srbija je u granicama u kojim je bila i pre 50 godina.
Na stranu price i fraze kosovo je deo srbije i ona ce kad tad dobiti legitimitet da ga i vojno odbrani(vec je podneto sudu na razmatranje)

Nasuprot tome srbija nece priznati kosovo,a i kad bi to uradila za pola kosova,i vrapci na grani znaju da bi tog trenutka Republika Srpska proglasila nezavisnost i odmah se pripojila srbiji.

A za to sada i ima uslova.

Isto tako i mi mozemo da trazimo RS i dobili bi je a i sve ide u tom pravcu.

E sada ti lepo uzmi kartu i izracunaj kolika je RS........duplo veca od kosova i CG zajedno,tako da bi bila veca i od SRJ ;)

Pa da,iako vam to zelje koje ste imali kako prije 50 godina,tako i danas nijesu donijele nista dobro,vi i dalje sanjarite o nekakvoj Velikoj Srbiji. Kosovo je nezavisno,a Republika Srpska jos uvijek nije u vasem sastavu,tako da iako ti to toliko zelis,Srbija se nazalost ne uvecava.;)
 
Pa da,iako vam to zelje koje ste imali kako prije 50 godina,tako i danas nijesu donijele nista dobro,vi i dalje sanjarite o nekakvoj Velikoj Srbiji. Kosovo je nezavisno,a Republika Srpska jos uvijek nije u vasem sastavu,tako da iako ti to toliko zelis,Srbija se nazalost ne uvecava.;)

No kako smo krenuli Srbija ce biti ne kao pre 50 nego kao pre 500 godina :hahaha:
 
Pa da,iako vam to zelje koje ste imali kako prije 50 godina,tako i danas nijesu donijele nista dobro,vi i dalje sanjarite o nekakvoj Velikoj Srbiji. Kosovo je nezavisno,a Republika Srpska jos uvijek nije u vasem sastavu,tako da iako ti to toliko zelis,Srbija se nazalost ne uvecava.;)

Axa zlonameran komentar a ovamo smo prijatelji.

Sta je sada bezveze je pricati,i koristiti trenutak,ja ni ne zelim da srpska sada proglasi nezavisnost.

Jesta srpska nije u nasem sastavu,ali ni kosovo nije nezavisno i nemoj tako da pricas to se zna,dokaze ne nameravam da ti navodim,a srbija nije priznala kosovo.

Naravno da se uvecava i to dosta,na tvoju zalost,brkata spodobo :mrgreen:
 
Axa zlonameran komentar a ovamo smo prijatelji.

Sta je sada bezveze je pricati,i koristiti trenutak,ja ni ne zelim da srpska sada proglasi nezavisnost.

Jesta srpska nije u nasem sastavu,ali ni kosovo nije nezavisno i nemoj tako da pricas to se zna,dokaze ne nameravam da ti navodim,a srbija nije priznala kosovo.

Naravno da se uvecava i to dosta,na tvoju zalost,brkata spodobo :mrgreen:

Gdje ti zivis..ccc. Priznala ga ona ili ne,ono je nezavisno,mislim da je krajnje vrijeme da se suocite sa realnoscu,kako bi poceli sa ostvarivanjem tih drugih planova,koje si ti nabrojao i ne vidim nista zlonamjerno u prethodnom komentaru,za razliku od ovog tvog,ali ok,ako je to tvoj nacin komunikacije kada ne mozes odgovoriti cinjenicama.:thumbdown:
 
Gdje ti zivis..ccc. Priznala ga ona ili ne,ono je nezavisno,mislim da je krajnje vrijeme da se suocite sa realnoscu,kako bi poceli sa ostvarivanjem tih drugih planova,koje si ti nabrojao i ne vidim nista zlonamjerno u prethodnom komentaru,za razliku od ovog tvog,ali ok,ako je to tvoj nacin komunikacije kada ne mozes odgovoriti cinjenicama.:thumbdown:

Pa ne moze nesto biti necije ako ti nesto neko ukrade........on to moze posedovati ali NELEGALNO.

Ja sam non stop u realnosti i ne dajem svoje,a tvoje zlonamerne fraze pricaj nekom drugom.

Ne naprotiv ti to radis,jer tvrdnja da je kosovo nezavisno jeste zlonamerno jer-Srbija ga nije priznala i americka vojska je tamo silom,a to se zove okupacija.........to bi isto bilo kao kada bi se oni delovi CG i Srbije nazvali turskom kada je usla turska vojska tamo i ajde da to tako ostavimo do kraja.
A znas li ti sta se desilo posle?znas naravno danas su to slobodne zemje kao sto ce i kosovo biti jednog dana.

Nezavisna ni jedna drzava na svetu ne moze biti,moze biti samo svoja ili da pripada nekom a kosovo nije svoje jer je u sastavu srbije a srbije se jos nije odrekla tog dela teritorije i to se zove okupacija.
 

Back
Top