Srbija radi Beograd se gradi: Novac Srbije u Beogradu , Srbija se prazni

Ел ово неки виц?
Захваљујући томе што тај дебељко глуми језичак на ваги је форимирана ова скупштинска већина и ова влада Србије. Ако ти мислиш да је он глуп, поред тога што је дебео и неписмен, па да није умео то добрано да наплати онда си много наиван.
И тако, док је цела Србија опљачкана захваљујући дебелом језичку на ваги, Јагодина дели шаком и капом...

Zašto i debeli nepismeni ljudi po drugim gradovima ne rade kao Palma? Zašto je on jedan? Zar je i za to kriv Beograd?
 
U BG-u je skoncentrisano gotovo 90% intelektualnog potencijala ove zemlje:think:, to znaci da ce on u buducnosti jos vise da se razvija a ostatak zemlje ce propasti, tj. bice pust.

Taj potencijal nije sav iz Beograda. Mnogo pametnih i kvalitetnih ljudi je iz drugih gradova. Pitanje je državne politike zašto im se ne omogući povratak u rodni kraj, uz obezbeđen posao.
 
Ma Pajo, ovde se baš napada Beograd, kao da je to neko živo biće koje noću dolazi u sela i varoši po Srbiji, i jede im hranu iz bašta, štala i krade novac iz lokalnih kasa. Pitanje je zašto smo došli do tog disbalansa da je život toliko lakši (iako se ja sa tim ne slažem) u Beogradu?
Cigani biraju lokacije gde mogu najviše da skupljau staru hartiju, ili da prose, pa čak i da kradu, a to su veliki gradovi. Ne periferija, već centar i to tamo gde je najviše stanovnika, zato i biraju Novi Beograd.
Meni je država plaćala školovanje, bio prijemni ispitm ja dobro uradio i zaslužio to. Naravno, to sam kasnije i opravdao brzim i uspešnim studiranjem. Meni nije jasno da neko može da studira 9 godina i da kaže i jedno slovo na cenu takvog školovanja. Ja bih onima koji ponavljaju uveo drastično veće cene od onih koji redovno uče i polažu ispite. Znam da tebe to boli kao oca, ali je to realnost koju moramo da menjamo.

Не знам дал је живо биће, ал сам слушао и слушам да преговара с Приштином...
 
Од "интелектуалаца" који млате празну сламу нема вајде, па ни развоја, има само измишљања радних места типа директор агенције за изучавање облика плода краставца.

Nema vajde zato što država nije u stanju (ustvari, ne želi) da im omogući potrebna radna mesta gde mogu da pokažu znanje i vrate državni novac uložen u njih kroz studiranje.
 
Не знам дал је живо биће, ал сам слушао и слушам да преговара с Приштином...

Ovo je ono o čemu Paja piše, a ja mu objašnjavam da nije dobro video. Ne pregovara Beograd, evo ja ga gledam svaki dan, nigde nije išao. Pregovaraju političari... pardon, "političari" iz Srbije, koji trenutno rade u Beogradu.
 


Beograd treba da se otcepi u zasebnu državu, pa vi onda uživajte sa 200 evra.


Onda kunite Beograd, ali ovoga puta međunarodnom dopisnicom

Pravo rešenje, samo što bi vremenom to isto počelo da se dešava sa današnjim opštinama u Beogradu, što će reći, koncentacija novca bi bila na opštinama Stari grad, Novi Beograd, Vračar i još dve - tri centralne opštine, a Grocka bi bila ekvivalent za Belu Palanku. To je intelektualni domet današnjih srpskih političara. Ne umeju ništa osim da kradu i uništavaju, šta da se radi.
 
Možemo ovako da vrtimo priču... a zašto nisu imali sreće? Kako je baš on isplivao?
Па други нису имали стомак да пливају у гоwнима док им време мере страни амбасадори.
И није их занимало да добију награду у виду новца других градова преусмереног у њихов град..
 
Ovo je ono o čemu Paja piše, a ja mu objašnjavam da nije dobro video. Ne pregovara Beograd, evo ja ga gledam svaki dan, nigde nije išao. Pregovaraju političari... pardon, "političari" iz Srbije, koji trenutno rade u Beogradu.

Море какви тренутно, ко се једном докопа Београда, не избаци га више ни потоп оданде.
 
Море какви тренутно, ко се једном докопа Београда, не избаци га више ни потоп оданде.

Šta misliš, ko je krivac za to? Da li možeš da zamisliš kolkiko se Beograđana ubi da nađe posao u svom gradu, a ne može zbog nečijih stričeva i kumova? Kad su ženini prodavali stan u strogom centru Beograda, šta misliš ko ga je kupio, odakle je i zašto je vadio gomile zgužvanih novčanicva iz džepova? Odakle mu, kad bi te pare trebale da su pokradene u Beogradu, na sigurnom?
 
Ma Pajo, ovde se baš napada Beograd, kao da je to neko živo biće koje noću dolazi u sela i varoši po Srbiji, i jede im hranu iz bašta, štala i krade novac iz lokalnih kasa. Pitanje je zašto smo došli do tog disbalansa da je život toliko lakši (iako se ja sa tim ne slažem) u Beogradu?
Cigani biraju lokacije gde mogu najviše da skupljau staru hartiju, ili da prose, pa čak i da kradu, a to su veliki gradovi. Ne periferija, već centar i to tamo gde je najviše stanovnika, zato i biraju Novi Beograd.
Meni je država plaćala školovanje, bio prijemni ispitm ja dobro uradio i zaslužio to. Naravno, to sam kasnije i opravdao brzim i uspešnim studiranjem. Meni nije jasno da neko može da studira 9 godina i da kaže i jedno slovo na cenu takvog školovanja. Ja bih onima koji ponavljaju uveo drastično veće cene od onih koji redovno uče i polažu ispite. Znam da tebe to boli kao oca, ali je to realnost koju moramo da menjamo.
moj sin je izuzetno uspesan...tih 9godina je 4 srednje + 5 fakulteta...sve ispite daje u roku sa prosekom preko 9.30...vec ima objavljene naucne radove..ove godine je master...nesto se nismo razumeli...
 
moj sin je izuzetno uspesan...tih 9godina je 4 srednje + 5 fakulteta...sve ispite daje u roku sa prosekom preko 9.30...vec ima objavljene naucne radove..ove godine je master...nesto se nismo razumeli...

Nismo se razumeli, ispalo je da studira 9 godina, što nije neobično, već tužni prosek. Samo neka nastavi tako, ali šta će dalje u životu, hoćeli nazad kući ili u Beograd? Ja bih voleo da može da radi i da se dokaže u vašoj regiji negde. Ako ne mora, neka ne dolazi u Beograd.
 

Back
Top